ГоловнаБізнесуПослугиРозробленняПласс
 Версія для друку

План локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

В процесі експлуатації будь-якого небезпечного промислового об'єкта виникає висока ймовірність аварійних ситуацій, що супроводжуються масовими викидами пожежонебезпечних, вибухонебезпечних і токсичних речовин, вибухами в апаратурі, виробничих приміщеннях і зовнішніх установках, які можуть призвести до заподіяння шкоди здоров'ю людей, руйнування технологічного обладнання, будівель та споруд, а також завдати шкоди навколишньому середовищу.

Тому для забезпечення готовності до дій з локалізації і ліквідації наслідків аварій підприємство, яке експлуатує об'єкт підвищеної небезпеки, зобов'язана планувати і здійснювати заходи щодо локалізації та ліквідації наслідків аварій на таких об’єктах.

 

Локалізація та ліквідація наслідків аварій

ПЛАС (План локалізації і ліквідації наслідків аварій) – документ, який разом зі схемами енергозбереження, ситуаційними та поверховими планами обов'язково повинен входити до складу аварійних документів небезпечного об'єкта.

План заходів щодо ліквідації аварій переглядається організацією не рідше ніж один раз на 5 років.

plas.png

 

Мета розробки плану заходів щодо локалізації та ліквідації наслідків аварії:

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту здійснює розробку планів локалізації і ліквідації наслідків аварій (ПЛАС) на об'єкт підвищеної небезпеки.

УкрНДІЦЗ надає послуги по всій території України (Вінниця, Дніпро, Донецьк‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ‎, Київ‎, Кропивницький‎, Луганськ‎, Луцьк‎, Львів‎, Миколаїв‎, Одеса‎, Полтава‎, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів‎).

 

Телефон: +38 (044) 280-13-97

E-mail: [email protected]

    Твіт