ГоловнаБізнесуПослугиВипробуванняМатеріали
 Версія для друку

Випробування будівельних матеріалів та конструкцій

Перш ніж випустити будівельні матеріали, конструкції у вільний продаж їх необхідно випробувати в лабораторних умовах на міцність і пожежну безпеку. Під час проведення досліджень будівельних матеріалів зважають на такі властивості матеріалів:

 

Випробування будівельних конструкцій

Випробування будівельних конструкцій, як і випробування будівельних матеріалів, – це найважливіший етап сучасного будівництва. Дослідження проводяться в незалежних лабораторіях до початку робіт зі зведення об'єктів нерухомості. Цей етап випробування конструкцій є обов'язковим для безпеки людей і забезпечення позитивного іміджу компанії-виробника. Випробуванню на відповідність державним стандартам підлягає кожен параметр матеріалу, кожна його властивість.

Ці випробування проводяться з метою оцінки відповідності будівельних конструкцій (стіни, перегородки, колони, перекриття та покриття, сходи та площадки і ін.) відповідно до вимог наведеним у ДБН залежно від ступеня вогнестійкості будівлі (призначення, площі, поверховості будівлі тощо). Результати експертизи підтверджуються державним сертифікатом.

 

Лабораторні випробування будівельних матеріалів

Лабораторним випробуванням на відповідність вимогам ДБН піддають такі групи будівельних матеріалів:

 

 

 

 

Сутність лабораторних досліджень полягає у дослідженні фізичних і хімічних властивостей матеріалу; перевірці рівня їх радіоактивного випромінювання; відповідності складу матеріалу встановленим нормам; відповідності якості матеріалу заявленій марці / типу продукції.

Крім дослідження (випробування) самих матеріалів тестуються також несучі блоки, конструкції, розчини, виготовлені за їх допомогою. Обов'язково тестується міцність з'єднань кладки, стяжок, матеріалів покрівлі. Металоконструкції оцінюються за властивостями металу – вивчається його твердість і стійкість до різних фізичних і механічних впливів.

Таким же чином в лабораторіях досліджуються пластичні маси, а також інші подібні синтетичні матеріали. Особливу увагу під час випробувань приділяють їх довговічності та стійкості до змін температурного режиму, при цьому кожен досліджений зразок, незалежно від складу, повинен стовідсотково відповідати характеристикам, які прописані в проектно-технологічній документації.

УкрНДІЦЗ надає послуги з випробування будівельних конструкцій та випробування будівельних матеріалів по всій території України (Вінниця, Дніпро, Донецьк‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ‎, Київ‎, Кропивницький‎, Луганськ‎, Луцьк‎, Львів‎, Миколаїв‎, Одеса‎, Полтава‎, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів‎).

 

Телефон/факс: +38 (044) 254-58-36
Моб. телефон: +38 (097) 290-58-96

E-mail: [email protected]

    Твіт