ГоловнаБізнесуПослугиРозрахунокВогнестійкість
 Версія для друку

Пожежні випробування та розрахунок вогнестійкості конструкцій

Для здійснення пожежних випробувань та розрахунку вогнестійкості необхідні не тільки знання нормативної документації та законодавчої бази, а й практичні навички професіоналів, спеціально обладнані вогневі печі, приміщення і лабораторії, а також відповідне програмне забезпечення. Випробування та розрахунок вогнестійкості консрукцій – це процес, який дозволяє виявити "пожежостійкість" конструкції в умовах стандартного температурного режиму пожежі.

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту здійснює розрахунок та випробування вогнестійкості наступних конструкцій:

 

Випробування вогнестійкості конструкцій

Вогнестійкість – це здатність різних конструкцій стримувати або обмежувати поширення вогню, зберігаючи при цьому експлуатаційні якості в умовах пожежі. Межі такої вогнестійкості визначаються через вогневі випробування за стандартною методикою і виражаються часом. Час впливає на перехід конструкції під час горіння з одного стану до іншого:

 

Випробування вогнестійкості консрукційВипробування та розрахунок вогнестійкості консрукцій

 

 

 

 

Згідно з нормативною базою вогнестійкість матеріалів має п'ять груп. За результатами випробувань конструкції присвоюється клас вогнестійкості.

 

Межа вогнестійкості конструкцій

Необхідно відзначити, що для будівельних матеріалів вогнестійкість не притаманна (їх випробовують за показниками пожежної небезпеки). Вогнестійкість – властивість конструкції, яка може складатися як з одного, так і з декількох матеріалів.

Побутовий термін – "вогнестійкий матеріал" розглядається як можливість застосування матеріалу у вогнестійких конструкціях.

Отримані під час випробувань дані про вогнестійкість конструкції використовуються при проектуванні споруд і будівель, залежно від їх площі та поверховості. Класифікація будівель і споруд за ступенем вогнестійкості.

УкрНДІЦЗ надає послуги з розрахунку вогнестійкості конструкцій по всій території України (Вінниця, Дніпро, Донецьк‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ‎, Київ‎, Кропивницький‎, Луганськ‎, Луцьк‎, Львів‎, Миколаїв‎, Одеса‎, Полтава‎, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів‎).

 

Телефон: +38 (044) 280-13-97

E-mail: [email protected]

    Твіт