ГоловнаБізнесуПослугиРозробленняВідгук
 Версія для друку

Відгук на проекти нормативно-правових актів та нормативних документів щодо відповідності чинному законодавству

Будь-яка продукція повинна бути виробленою згідно свого нормативного документа. Існують державні та галузеві стандарти для кожного виду продукції, а також для сфери її застосування. ГОСТ, ДСТУ, ГСТУ – це нормативні документи (стандарти), розроблені державою, які можуть використовуватися будь-яким виробником на території України.

Якщо держані стандарти не підходять для Вашого виробництва – потрібно розробляти власний нормативний документ – Технічні умови.

 

Технічні умови

Технічні умови є набором обов'язкової документації, яка встановлює необхідні технічні вимоги виробленої продукції і товарів, а також процесів та послуг, що надаються.

Технічні умови бувають виписані на окремі види послуг або товарів, так і їх комплекс.

Кожен виробник задається питанням – як отримати технічний регламент для свого виробництва, з тонкощами та специфікою, властивою лише його виробництву.

Нормативний документ регламентує всі виробничі питання, а саме:

TU3.jpg

 

Що дає перевірка ТУ?

Перевіряється вміст Технічних умов на всі актуальні вимоги законів і стандартів. У разі ж виникнення спорів щодо регламенту виробництва продукції – державний орган розділяє відповідальність з виробником і може виступати на рівні з відповідальною стороною.

Фахівці нашого інституту допоможуть визначити – чи дійсні Ваші ТУ на даний момент, чи необхідно їх відновити, продовжити, зареєструвати, а також перевірити на відповідність законодавству України.

УкрНДІЦЗ надає послуги по всій території України (Вінниця, Дніпро, Донецьк‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ‎, Київ‎, Кропивницький‎, Луганськ‎, Луцьк‎, Львів‎, Миколаїв‎, Одеса‎, Полтава‎, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів‎).

 

Телефон: +38 (044) 280-13-97

E-mail: [email protected]

    Твіт