ГоловнаВідео УкрнДІЦЗ
Знайдено: 29

Відео УкрнДІЦЗ

25 Листопада17:29 Участь УкрНДІЦЗ у проекті будівництва нового безпечного конфайнменту.
Науковці УкрНДІЦЗ розробили “Індивідуальні технічні вимоги з пожежної безпеки на об’єкті ПК-1 нового безпечного конфайнменту (НБК)” у частині облаштування територій, об’ємно-конструкторських параметрів, розрахунку конструкцій на вогнестійкість, підбору будівельних матеріалів та їх випробування на пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ. Крім того, фахівці інституту супроводжували, контролювали хід робіт та були у складі робочої групи, яка проводила дослідження на території Чорнобильської атомної електростанції.
28 Серпня10:52 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України
23 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Традиційно збори розпочалися виконанням Державного гімну України.
1 Липня15:16 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
Напередодні державного свята Дня Конституції України, 27 червня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи. Традиційно збори розпочалися виконанням Державного гімну України.
21 Травня12:16 День науки в УкрНДІЦЗ
15 травня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулись науково-практичний семінар “Наукова діяльність ДСНС України. Стан та перспективи розвитку” та збори з нагоди прийдешнього професійного свята Дня науки, яке відзначається щороку у третю суботу травня відповідно до Указу Президента “Про День науки” № 145/97 від 14 лютого 1997 року.

    Твіт