ГоловнаРада ветеранівПро Раду
 Версія для друку

Рада ветеранів

Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту

Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

 

 

Рада ветеранів Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту налічує 166 ветеранів.
 
26 липня 2008 на загальних зборах ветеранів був обраний склад Ради ветеранів інституту в кількості п'яти осіб.
Головою Ради ветеранів інституту був обраний Зиков Ю.І., заступником Білошицький Н.В., секретарем Кухаренко Л.П., членами Цапенко А.С. і Скрипка Б.П.
У той період робота Ради ветеранів проводилася відповідно зі “Статутом Всеукраїнскої Ассоціації ветеранів і пенсіонерів МНС України” до складу якої входила і Рада ветеранів інституту. На підставі цього Статуту в 2009 році Радою ветеранів було розроблено “Положення про Раду ветеранів УкрНДІПБ”.
У зв'язку з тим, що 23.02.2010 р після внесення змін і доповнень та реєстрації в Мін'юсті України був прийнятий новий Статут як правонаступник з новою назвою “Всеукраїнська Асоціація ветеранів Війни і МНС України” і “Положення про загальні засади побудова місцевих осередків ВАВВ та МНС України”, Рада ветеранів УкрНДІПБ стала функціонерним осередком з безпосереднім підпорядкуванням Президії Асоціації. Рада ветеранів у складі п'яти членів стала називатися Бюро Ради ветеранів, а ветеранська організація в цілому радою ветеранів УкрНДІПБ. Термін повноважень Бюро 5 років. Голова Ради ветеранів став одночасно і головою Бюро Ради ветеранів і помічником начальника інституту по роботі з ветеранами.
У 2011 році у зв'язку з об’єднанням УкрНДІПБ з Всеукраїнським науково-дослідним інститутом цивільного захисту (ВНДІЦЗ), на базі УкрНДІПБ був створений Науково-дослідного інституту цивільного захисту, як наслідок були звільнені і скорочені 4 з 5 членів бюро ради ветеранів у тому числі і голова Ради.

 

 

У січні  2012 року установчими зборами постановили створити Раду ветеранів УкрНДІЦЗ МНС України. В основу діяльності Ради ветеранів УкрНДІЦЗ МНС України було покладено Статут Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України, Положення про загальні засади побудови місцевих осередків Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України.
Головою ветеранської організації УкрНДІЦЗ було обрано Цапенка А.С., членами правління: Курієнка В.П., Жихарєва О.П., Кухарішина С.Д та Кухаренко Л.П.

 

 

 

 

  

 

На звітно-виборчих зборах Ради ветеранів УкрНДІЦЗ  14.03.2013р було обрано головою Ради ветеранів Откідача М.Я., членами правління: Жихарєва О.П., Невінчаного О.В. Цапенка А.С.та Кухаренко Л.П.
У 2014 році було переобрано Цапенка А.С.та Кухаренко Л.П. на Перепелятникову Л.В. та Перетятько В.І.
На звітно-виборчих зборах Ради ветеранів УкрНДІЦЗ  19.02.2016р було переобрано головою Ради ветеранів Откідача М.Я.. Членами правління обрано: Жихарєва О.П., Сізікова О.О., Перетятька В.І. та Поворознюк Н.А.

 

 

 
 
+IMG_3219.jpgНа звітно-виборчих зборах Ради ветеранів УкрНДІЦЗ 06.02.2018 р. було обрано головою Ради ветеранів Євтушенка С.М., членами правління: Стовбира С.М., Сізікова О.О., Тимошенка О.М. та Поворознюк Н.А.
 
    Твіт