ГоловнаОстанні новини27 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС

Опубліковано: 27.11.2019, 17:18

 

27 листопада в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Захід відкрив заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Віталій Коваленко, який оголосив тему, завдання та регламент роботи семінару.  Із вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Леонід Шрамко. У своєму виступі доповідач коротко зупинився на  практичному застосуванні програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж” під час ведення обліку пожеж та їх наслідків у підрозділах територіальних органів ДСНС, принципах одночасності й однакової періодичності внесення даних.
Впродовж семінару до уваги присутніх були представлені такі доповіді:
- “Встановлення єдиного підходу до проведення робіт, пов’язаних із обліком пожеж та їх наслідків, забезпечення достовірності та повноти первинних даних про пожежі, вирішення проблеми однозначного тлумачення керівних документів” начальника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Руслана Климася;
- “Основні зміни в доопрацьованому програмному забезпеченні “Статистичний облік пожеж”, що відбулися за результатами його дослідницької експлуатації, проведеної у підрозділах територіальних органів ДСНС” інженера відділу інформаційно-технічного забезпечення Центру інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) Сергія Монастирецького;
- “Обґрунтування логічних взаємозв’язків під час складання карток обліку пожеж, вірне визначення об’єкту пожежі” наукового співробітника відділу досліджень і статистики пожеж НДЦ технічного регулювання УкрНДІЦЗ Алли Одинець.
- “Інформацію щодо стану підготовки “Посібника з обліку пожеж” начальника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Руслана Климася.
У другій частині семінару відбулося практичне навчання у рамках якого Сергій Монастирецький та Алла Одинець пояснили всім присутнім певні аспекти роботи доопрацьованого програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”.
Науково-практичний семінар пройшов на високому фаховому рівні. Атмосфера заходу сприяла конструктивному спілкуванню, учасники дискутували,  обмінювалися ідеями та обговорили подальші шляхи налагодження роботи з обліку пожеж.

IMG_1894.JPG IMG_1897.JPG

 

IMG_1915.JPG IMG_1898.JPG

 

IMG_1909.JPG IMG_1903.JPG

 

IMG_1906.JPG IMG_1923.JPG

 

IMG_1912.JPG IMG_1917.JPG

 

IMG_1922.JPG IMG_1925.JPG

 

IMG_1929.JPG IMG_1933.JPG

 

IMG_1942.JPG IMG_1938.JPG

 

IMG_1935.JPG IMG_1942.JPG


   
Останні новини
11 Грудня11:45 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України” від Міністерства закордонних справ України
6 Грудня17:06 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики
6 Грудня16:34 На Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва
28 Листопада15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада17:18 Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС
26 Листопада12:53 УкрНДІЦЗ взято участь у черговому засіданні ТК 192 “Судова експертиза”
25 Листопада16:10 УкрНДІЦЗ долучився до семінар-заняття по дослідженню пожеж у місті Черкаси
25 Листопада10:24 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
Останні новини