ГоловнаОстанні новини7 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”

Опубліковано: 07.11.2019, 17:40
7 листопада у рамках  ІІ Міжнародної спеціалізованої виставки “ELECTRO INSTALL-2019” відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного бізнесу”, організована Громадською спілкою “Рада технічних комітетів стандартизації України” та Асоціацією “Укрелектрокабель” за сприянням Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.  
Проведення конференції вже стало значною подією для фахівців електротехнічної галузі, представників громадських організацій, установ, підприємств та асоціацій, діяльність яких пов’язана зі сферою технічного регулювання та ринкового нагляду.
Розпочинаючи роботу форуму, його модератор, заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Українського науково-дослідного  інституту цивільного захисту, заступник голови ТК-25 “Пожежна безпека та протипожежна техніка”  Віталій Коваленко оголосив тему, мету та порядок денний. З вітальним словом до учасників звернулися: заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк та директор департаменту технічного регулювання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Леонід Віткін. Після урочистого відкриття розпочалася основна частина конференції.
Із доповіддю “Щодо внесення змін до Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” виступив директор департаменту технічного регулювання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Леонід Віткін.
Про положення  законопроекту № 2172 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду” детально розповіла начальник управління контролю та захисту прав споживачів департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку України  Тетяна Гринчук.
Начальник відділу ринкового нагляду Департаменту захисту  споживачів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Олександр Жмуд окреслив перспективи змін в Держпродспоживслужбі у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду”.
Президент Національного електротехнічного комітету Геннадій Качаленко окреслив напрями стандартизації для забезпечення сталого розвитку електроенергетики України з урахуванням концепції Smart Grid та інші питання роботи Національного електротехнічного комітету.
Представник ТОВ ОБО Беттерман Україна Євген Баранник  зупинився на проблемних питаннях та перспективі перегляду основоположного стандарту ДСТУ 1.14:2015 Національна стандартизація. Процедури створення, діяльність та припинення діяльності технічних комітетів стандартизації.
Про перспективи бізнесу від участі у діяльності технічних комітетів стандартизації на прикладі європейського досвіду розповів представник Австрійського інституту стандартів Йоханес Штерн.
Генеральний директор державного підприємства “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” Ганна Лісіна виступила із темою “Дзеркальність національних технічних комітетів стандартизації з європейськими та міжнародними технічними комітетами, перспективи бізнесу в участі діяльності технічних комітетів стандартизації”.
Чергові завдання з підвищення електробезпеки окреслив начальник департаменту науково-дослідного забезпечення НПЦР ОЕС України Анатолій Квицинський.
Заступник голови Громадської спілки “Рада технічних комітетів стандартизації України”, Президент асоціації “Укрелектрокабель” Анатолій Пушкар представив тему  “Закони та реальність в технічному регулюванні і ринковому нагляді”
Науково-практична конференція пройшла на високому фаховому рівні. Атмосфера заходу сприяла конструктивному спілкуванню, учасники дискутували,  обмінювалися ідеями та обговорили найбільш проблемні питання щодо адаптації законодавчої бази України до потреб вітчизняного ринку.

IMG_1287.JPG IMG_1337.JPG

 

IMG_1253.JPG  IMG_1271.JPG

 

IMG_1314.JPG IMG_1299.JPG

 

IMG_1318.JPG  IMG_1328.JPG

 

IMG_1322.JPG  IMG_1472.JPG

 

IMG_1482.JPG  IMG_1405.JPG

 

IMG_1339.JPG  IMG_1403.JPG

 

IMG_1450.JPG  IMG_1483.JPG

 

                                                     

 

   
Останні новини
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
21 Жовтня19:21 Відбулася Третя практична конференція “Безпека в закладах освіти: від учня до вчителя”
21 Жовтня19:20 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання: проблеми та перспективи”
15 Жовтня16:29 Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
11 Жовтня12:12 XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019” завершує свою роботу
8 Жовтня21:00 Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”
8 Жовтня20:52 Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи
8 Жовтня20:39 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня20:26 УкрНДІЦЗ взяв учать у ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”
Останні новини