ГоловнаОстанні новини30 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”

Опубліковано: 30.10.2019, 09:39
29 жовтня на базі Національного університету цивільного захисту України відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”. У заході взяли участь начальник відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС Леонід Шрамко, головний спеціаліст цього ж відділу Тетяна Коршикова, начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Руслан Климась та науковий співробітник цього ж відділу Алла Одинець.
Вітав присутніх та відкрив нараду проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов. Про стан виконання дослідно-конструкторської роботи “Розробка програмного забезпечення з формування “Картки обліку пожежі” доповів начальник відділу організації науково-дослідної роботи науково-дослідного центру НУЦЗУ Євген Рибка. Начальник центру інформаційних технологій університету Михайло Піксасов презентував доопрацювання програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж” за результатами його дослідницької експлуатації, проведеної у підрозділах територіальних органів ДСНС України. Начальник відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС Леонід Шрамко довів до присутніх інформацію про результати дослідницької експлуатації програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж” у підрозділах територіальних органів ДСНС України та готовності до його практичного використання. Про результати дослідницької експлуатації в УкрНДІЦЗ програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж” для потреб користувачів рівня “адміністратор” доповіла науковий співробітник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Алла Одинець.

                                              16.jpg

 

Національний університет цивільного захисту України
 
 

   
Останні новини
16 Січня14:50 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
16 Січня12:20 ДУЖЕ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА РЯТУВАЛЬНИКУ
16 Січня12:11 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
3 Січня16:08 УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА РЯТУВАЛЬНИКУ!
3 Січня15:45 Привітання начальника УкрНДІЦЗ Віталія Кропивницького із прийдешнім Різдвом Христовим
3 Січня10:30 Журналу “Науковий вісник: державне управління” присвоєно категорію “Б”
28 Грудня13:54 Віталій Кропивницький: “У 2020 році відзначатимемо сторіччя з часу організації Державної пожежної охорони України”
28 Грудня13:00 В УкрНДІЦЗ відбулися збори з нагоди Нового року
21 Грудня09:56 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове стажування співробітників ДВЛ
20 Грудня14:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
20 Грудня10:49 Відбулись навчання з питань пожежної безпеки
19 Грудня17:38 У гості до Святого Миколая завітали діти працівників УкрНДІЦЗ
19 Грудня10:32 Привітання начальника УкрНДІЦЗ з Днем Святого Миколая Чудотворця
13 Грудня16:35 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня15:10 Відбулись навчання з питань пожежної безпеки
Останні новини