ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Відбулася Третя практична конференція “Безпека в закладах освіти: від учня до вчителя”

Опубліковано: 21.10.2019, 19:21
Сьогодні важливим питанням постає створення безпечного освітнього середовища в якому дотримані норми пожежної безпеки, наявні сприятливі умови навчання та праці, комфортна міжособистісна взаємодія, що сприяє емоційному благополуччю учнів, педагогів і батьків, відсутні будь-які прояви насильства та є достатні ресурси для їх запобігання, а також дотримано права і норми фізичної, психологічної, інформаційної та соціальної безпеки кожного учасника навчально-виховного процесу.
21 жовтня в приміщенні актової зали Національного транспортного університету відбулася Третя практична конференція “Безпека в закладах освіти: від учня до вчителя”. Захід пройшов за сприянням Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства освіти і науки України. Організатори – Український науково-дослідний інститут цивільного захисту та виробничо-практичний журнал “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”.
Проведення конференції вже стало доброю традицією й значною подією для керівників закладів освіти, вчителів і викладачів, шкільних психологів, фахівців й експертів у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці.
Відкриття заходу відбулося за участі заступника директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Павла Афанасьєва та шеф-редактора журналу “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс” Олени Перевозник, які наголосили на актуальності даного питання, важливості створення безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу. Далі з вітальним словом до всіх присутніх звернулася українська актриса Олена Курта, яка надихнула учасників заходу на нові звершення, особисту і професійну реалізацію, доброчинність та позитивні емоції.
Спікерами конференції були заступник начальника управління інспекційної діяльності – начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничих травм Держпраці Олег Гнатюк; заступник начальника УкрНДІЦЗ (з протипожежного захисту та техногенної безпеки), полковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук Олександр Борис, завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності Інституту модернізації змісту освіти Наталія Дуброва, освітній омбудсмен Сергій Горбачов, завідувач лабораторії політико-правових відносин Інституту соціальної і політичної психології НАПН України, кандидат психологічних наук Віталій Духневич, науковий співробітник науково-методичного сектору УкрНДІЦЗ, підполковник служби цивільного захисту, кандидат психологічних наук Олена Дишкант; завідувач кафедри домедичної підготовки Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, кандидат медичних наук Віталій Кушнір, інструктор крав-мага, тренер дитячої безпеки проєкту Krav Kids Максим Козлов.
Під час роботи конференції її учасники розглянули широкий спектр проблем щодо: положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися зі здобувачами освіти під час освітнього процесу; зниження ризиків пожежної небезпеки в загальноосвітніх закладах; психологічної готовності до надзвичайних ситуацій у закладах освіти; надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації у закладах освіти; навчання дітей та підлітків основам безпеки тощо.
Загалом конференція пройшла у дружній та конструктивній атмосфері. Учасники форуму жваво дискутували, обговорювали проблемні питання пов’язані із необхідністю створення безпечним середовищем у закладах освіти. Крім того, на заході була представлена фотозона, де кожен міг сфотографуватися на пам'ять.

IMG_0270.JPG IMG_0384.JPG

 

IMG_0974.JPG IMG_0484.JPG

 

IMG_0563.JPG IMG_0689.JPG

 

IMG_0577.JPG IMG_0592.JPG

 

IMG_0637.JPG IMG_0682.JPG

 

IMG_0711.JPG IMG_0819.JPG

 

IMG_0754.JPG IMG_0931.JPG

 

IMG_0915.JPG IMG_1011.JPG

 

IMG_1034.JPG IMG_1142.JPG

 

IMG_0942.JPG IMG_1217.JPG

 

IMG_1218.JPG IMG_1219.JPG


   
Останні новини
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
21 Жовтня19:21 Відбулася Третя практична конференція “Безпека в закладах освіти: від учня до вчителя”
21 Жовтня19:20 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання: проблеми та перспективи”
15 Жовтня16:29 Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
11 Жовтня12:12 XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019” завершує свою роботу
8 Жовтня21:00 Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”
8 Жовтня20:52 Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи
8 Жовтня20:39 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня20:26 УкрНДІЦЗ взяв учать у ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”
Останні новини