ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 08.10.2019, 20:39
8 жовтня, у рамках проведення ХХІ  Всеукраїнської науково-практичної конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”, відбулося урочисте нагородження переможців шостого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”.
Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області у складі Шумигори Сергія Анатолійовича та Філіпчука Вадима Васильовича за раціоналізаторську роботу “Автомобіль енергонасосний АЕН-68/27” .
Нагороду за 2-ге місце отримав Болото Володимир Вікторович   (54 Державна пожежно-рятувальна частини  ГУ ДСНС України у Луганській області) за роботу  “Газовідвід для пожежних автомобілів на магнітних кріпленнях”.
За 3-тє місце був нагороджений Вознюк Сергій Володимирович (Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення управління ДСНС України у Черкаській області) за роботу “Протипросідальний упор”.
Наступними вітали переможців номінаціїНовітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
Нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) у складі Говорущака Миколи Григоровича, Гнусарькова Руслана Володимировича, Радзіонова Сергія Михайловича за роботу “Комплекс установок для проведення випробування пожежних рукавів”.
За 2-ге місце нагороду отримав авторський колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України у складі Лагна Дениса Вікторовича та Баса Олега Володимировича за  роботу “Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості” .
3-тє місце здобули представники Національного університету цивільного захисту України Калугін Володимир Дмитрович, Лєвтєров Олександр Антонович, Тютюник Вадим Володимирович за  роботу “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі”.

IMG_9240.JPG IMG_9242.JPG

 

IMG_9246.JPG IMG_9251.JPG

 

IMG_9253.JPG IMG_9258.JPG

 


   
Останні новини
15 Жовтня16:29 Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
11 Жовтня12:12 XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019” завершує свою роботу
8 Жовтня21:00 Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”
8 Жовтня20:52 Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи
8 Жовтня20:39 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня20:26 УкрНДІЦЗ взяв учать у ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”
1 Жовтня11:08 Колектив УкрНДІЦЗ вітає Олександра Куртова та Владислава Чуяна з отриманням диплома ІІІ ступеня за патент на корисну модель “Ствол пожежний ручний пробивний універсальний “ ГАРПУН-1””
30 Вересня11:37 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Ужгород
26 Вересня17:07 Істотні умови до проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 “Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення”
26 Вересня15:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
19 Вересня15:31 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
17 Вересня15:48 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника
17 Вересня15:47 В УкрНДІЦЗ відбулися заходи з нагоди святкування професійного свята Дня рятівника
11 Вересня18:39 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
9 Вересня12:04 В УкрНДІЦЗ доопрацьовували програмне забезпечення по обліку пожеж
Останні новини