ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 08.10.2019, 20:39
8 жовтня, у рамках проведення ХХІ  Всеукраїнської науково-практичної конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”, відбулося урочисте нагородження переможців шостого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”.
Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області у складі Шумигори Сергія Анатолійовича та Філіпчука Вадима Васильовича за раціоналізаторську роботу “Автомобіль енергонасосний АЕН-68/27” .
Нагороду за 2-ге місце отримав Болото Володимир Вікторович   (54 Державна пожежно-рятувальна частини  ГУ ДСНС України у Луганській області) за роботу  “Газовідвід для пожежних автомобілів на магнітних кріпленнях”.
За 3-тє місце був нагороджений Вознюк Сергій Володимирович (Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення управління ДСНС України у Черкаській області) за роботу “Протипросідальний упор”.
Наступними вітали переможців номінаціїНовітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
Нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) у складі Говорущака Миколи Григоровича, Гнусарькова Руслана Володимировича, Радзіонова Сергія Михайловича за роботу “Комплекс установок для проведення випробування пожежних рукавів”.
За 2-ге місце нагороду отримав авторський колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України у складі Лагна Дениса Вікторовича та Баса Олега Володимировича за  роботу “Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості” .
3-тє місце здобули представники Національного університету цивільного захисту України Калугін Володимир Дмитрович, Лєвтєров Олександр Антонович, Тютюник Вадим Володимирович за  роботу “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі”.

IMG_9240.JPG IMG_9242.JPG

 

IMG_9246.JPG IMG_9251.JPG

 

IMG_9253.JPG IMG_9258.JPG

 


   
Останні новини
11 Грудня11:45 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України” від Міністерства закордонних справ України
6 Грудня17:06 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики
6 Грудня16:34 На Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва
28 Листопада15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада17:18 Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС
26 Листопада12:53 УкрНДІЦЗ взято участь у черговому засіданні ТК 192 “Судова експертиза”
25 Листопада16:10 УкрНДІЦЗ долучився до семінар-заняття по дослідженню пожеж у місті Черкаси
25 Листопада10:24 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
Останні новини