ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”

Опубліковано: 08.10.2019, 21:00
Впродовж чотирьох днів кваліфіковані фахівці у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки матимуть змогу продемонструвати власні розробки та інноваційні технології, адже сьогодні, 8 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі стартував XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”.
Урочиста церемонія відкриття форуму відбулася за участю Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Міністра оборони України Андрія Загороднюка, начальника Генерального штабу Збройних Сил України Руслана Хомчака, Генерального директора ТОВ “Міжнародний виставковий центр” Анатолія Ткаченка.
У рамках виставки розпочала роботу й експозиція Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. Протягом дня фахівці інституту розповідали відвідувачам форуму про діяльність установи, основні напрямки та напрацювання. Гості стенду УкрНДІЦЗ активно цікавилися розробками науковців інституту, а саме  дослідним зразком установки для вироблення компресійної піни, генератором високократної повітряно-механічної піни вентиляторного типу, захисним одягом рятувальника, універсальним надувним рятувальним засобом, модернізованим генератором піни ГПС-600 (М), стволом пожежним ручним універсальним “Гарпун-1”, пожежним димососом нагнітального типу з форсунками розпилювачами, промисловою  установкою з отримання сорбенту –  терморозширеного графіту тощо. Також на стенді інституту демонструвалися відеоролики із експериментально-дослідницькими та запатентованими винаходами УкрНДІЦЗ.
Крім того, відвідувачі й гості експозиції інституту мали можливість ознайомитися з виробничо-практичним журналом “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”, який створено за ініціативи УкрНДІЦЗ та  підтримки ДСНС. Цього року редакція журналу започаткувала нову рубрику “Словник пожежного сленгу у якій відображені слова й виразами характерні для мовлення рятувальників. Кожне поняття у виданні окрім тлумачення доповнювалося ще й унікальними ілюстраціями художника Віктора Зінченка. Протягом дня кожен бажаючий міг спробувати себе в якості художника, зробити яскраві фотографії та отримати автограф  автора.

IMG_9072.JPG IMG_9067.JPG

 

IMG_9091.JPG IMG_9105.JPG

 

IMG_9114.JPG IMG_9036.JPG

 

IMG_9280.JPG IMG_9304.JPG

 

IMG_9325.JPG IMG_9154.JPG

                                                            

 

 

 


   
Останні новини
11 Грудня11:45 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України” від Міністерства закордонних справ України
6 Грудня17:06 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики
6 Грудня16:34 На Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва
28 Листопада15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада17:18 Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС
26 Листопада12:53 УкрНДІЦЗ взято участь у черговому засіданні ТК 192 “Судова експертиза”
25 Листопада16:10 УкрНДІЦЗ долучився до семінар-заняття по дослідженню пожеж у місті Черкаси
25 Листопада10:24 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
Останні новини