ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи

Опубліковано: 08.10.2019, 20:52
8 жовтня в рамках проведення XVIІI Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех – 2019” відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи, організована Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту.
У заході взяли участь представники навчальних закладів, науково-дослідних установ, територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
З привітальним словом до присутніх звернувся начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту кандидат технічних наук Віталій Кропивницький. Він зауважив, що кожен територіальний підрозділ ДСНС України славиться та може похвалитися своєю унікальною історією рятувальної справи, багаторічними традиціями, героїчними подвигами пожежників, ексклюзивними фактами, фотоматеріалами тощо. Саме тому, фахівцями УкрНДІЦЗ було проведено роботу зі створення вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи задля збору й систематизації інформації з усіх підрозділів ДСНС України. Історична платформа покликана не тільки продемонструвати унікальну історію кожного підрозділу, але й популяризувати професію рятувальника,  налагодити плідну співпрацю між музеями та регіонами України, зокрема це обмін історичними відомостями, технологіями, ідеями, досвідом тощо.
Більш детально про головну сторінку, структуру сайту та його розділи й підрозділи розповів представник УкрНДІЦЗ Олександр Ткаченко. Доповідач наголосив, що наразі сайт лише розпочинає свою роботу, але в планах зробити цей ресурс максимально інформативним, цікавим, зручним у користуванні та необхідним. Далі фахівець УкрНДІЦЗ Сергій Котельников зупинився на методології пошуку та підбору історичних матеріалів  для  розміщення на вебсайті з історії розвитку  цивільного захисту та рятувальної справи.
Наприкінці заходу учасники домовилися про подальшу плідну співпрацю з метою наповнення історичного порталу фотографіями, книгами, архівними матеріалами, відеофільмами тощо.
 

IMG_8873.JPG IMG_9021.JPG

 

IMG_9009.JPG IMG_8958.JPG

 

IMG_8909.JPG IMG_8941.JPG

 

IMG_8954.JPG IMG_8969.JPG

 

IMG_8979.JPG IMG_8901.JPG

 

IMG_8989.JPG IMG_8933.JPG

 

                                                         


   
Останні новини
11 Грудня11:45 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України” від Міністерства закордонних справ України
6 Грудня17:06 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики
6 Грудня16:34 На Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва
28 Листопада15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада17:18 Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС
26 Листопада12:53 УкрНДІЦЗ взято участь у черговому засіданні ТК 192 “Судова експертиза”
25 Листопада16:10 УкрНДІЦЗ долучився до семінар-заняття по дослідженню пожеж у місті Черкаси
25 Листопада10:24 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
Останні новини