ГоловнаОстанні новини30 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Ужгород

Опубліковано: 30.09.2019, 11:37
За ініціативи дослідно-випробувальної лабораторії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області 26 вересня 2019 року на базі Управління ДСНС України у Закарпатській області відбулася спільна нарада на тему: “Дослідження пожеж. Проблемні питання та перспектива розвитку”.
До участі у нараді було залучено керівництво Управління ДСНС України у Закарпатській області, фахівців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, дослідно-випробувальних лабораторій Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей. Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі у нараді було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.
Під час роботи обговорювалися проблемні питання взаємодії слідчих Національної поліції та органів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки ДСНС України в розслідуванні злочинів і проступків, пов’язаних із пожежами; задля підвищення професійного та методичного рівня спеціалістів дослідно-випробувальних лабораторій завідувачем науково-дослідної лабораторії пожежної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Віталієм Петровським було представлено методи дослідження пожеж автотранспортних засобів; під час розгляду результатів досліджень пожеж, що становлять науково-практичний інтерес, до уваги присутніх заступником начальника ДВЛ Івано-Франківської області Іллєю Гальським було представлено дослідження по пожежі, що виникла в цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, а начальник ДВЛ Закарпатської області Павло Вознюк розповів про результати дослідження пожежі на одному з об’єктів ПАТ “Берегівський радіозавод”.
Підсумком жвавого обговорення проблемних питань учасниками наради було визначено шляхи покращення взаємодії між установами Закарпатської області під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.

Зал_загальна.jpg Президiя.jpg

 

Вознюк П.М..jpg  Петровський В.Л..jpg

 

Климась Р.В..jpg  Учасники.jpg


   
Останні новини
27 Лютого11:34 В УкрНДІЦЗ відбулося засідання науково-технічної ради Інституту
19 Лютого09:19 19 лютого – День Державного Герба України
14 Лютого15:41 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого09:15 За ініціативи УкрНДІЦЗ було випущено серію поштових марок, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту України”
6 Лютого09:25 “Енциклопедичний словник з пожежної безпеки”
5 Лютого10:03 За ініціативи УкрНДІЦЗ була випущена пам’ятна монета “100 років пожежному автомобілю України”.
4 Лютого17:59 “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
4 Лютого10:01 Науковці УкрНДІЦЗ брали участь у проекті будівництва нового безпечного конфайнменту
3 Лютого11:48 Науковці УкрНДІЦЗ здобули ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ за патент на корисну модель “Ліхтар пожежний багатофункціональний”
31 Січня10:40 ВОГНЕЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ
30 Січня09:43 ЗАХИСНИЙ ОДЯГ РЯТУВАЛЬНИКА
29 Січня15:12 29 січня – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони
29 Січня15:01 "Звіт про діяльність Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту за 2013-2017 роки"
29 Січня14:45 МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕНЕРАТОР ПІНИ ГПС-600 (М) З ПОКРАЩЕНИМИ ТЕХНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ
28 Січня14:27 УНІВЕРСАЛЬНИЙ НАДУВНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ
Останні новини