ГоловнаОстанні новини11 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Опубліковано: 11.09.2019, 18:39
11 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся фінальний  (очний) етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи.
Загалом у Конкурсі взяли участь 24 роботи, з яких на фіналі було представлено лише 11:
- “Протипросідальний упор” АРЗ СП У ДСНС у Черкаській області;
- “Автомобіль енергонасосний АЕН-68/27” АРЗ СП ГУ ДСНС у Київській області;
- “Пристрій для відкачування води ПВВ-300” АРЗ СП ГУ ДСНС у Київській області;
- “Газовідвід для пожежних автомобілів на магнітних кріпленнях” 54-ДПРЧ ГУ ДСНС у Луганській області;
- “Комплект блок-підставок для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при можливих ДТП та руйнуванні будівельних конструкцій, удосконалений” 6-ДПРЧ ГУ ДСНС у Харківській області;
- “Пристрій для змотування, перекантовки пожежних рукавів та нав’язування головок пожежних рукавів” 69 ДПРЧ 21 ДПРЗ ГУ ДСНС у Донецькій області;
- “Комплекс установок для проведення випробування пожежних рукавів” Вище професійне училище  ЛДУБЖД (м. Вінниця);
- “Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості” Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України;
- “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі” Національного університету цивільного захисту України;
- “Спосіб гасіння пожежі мобільним роботом” Національного університету цивільного захисту України;
- “Комбінований  метод знищення ВНП, як економічний спосіб виконання імплементаційної угоди між кабінетом міністрів України та організацією НАТО підписаної 21.09.2011 року у Брюсселі” ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
Після презентації усіх раціоналізаторських робіт члени журі Конкурсу визначили переможців у кожній номінації.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська робота “Автомобіль енергонасосний АЕН-68/27” (автори: Шумигора С.А., Філіпчук В.В., АРЗ СП ГУ ДСНС у Київській області).
2-ге місце –  раціоналізаторська робота “Газовідвід для пожежних автомобілів на магнітних кріпленнях” (автор: Болото В.В., 54-ДПРЧ ГУ ДСНС у Луганській області).
3-тє місце – раціоналізаторська робота “Протипросідальний упор” (автор: Вознюк С.В., АРЗ СП У ДСНС у Черкаській області).
У номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська “Комплекс установок для проведення випробування пожежних рукавів” (автори: Говорущак М.Г., Гнусарьков Р.В., Радзіонов С.М., Вище професійне училище ЛДУБЖД (м. Вінниця)).
2-ге місце – раціоналізаторська  робота “Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості” (автори: Лагно Д.В., Бас О.В., Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України).
3-тє місце – раціоналізаторська  робота “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі” (автори: Калугін В.Д., Лєвтєров О.А., Тютюник В.В., Національний університет цивільного захисту України).
Підсумовуючи захід, Заступник Голови Організаційного комітету Конкурсу, заступник начальника інституту Віталій Коваленко подякував усім учасниками конкурсу за участь та зазначив, що офіційне нагородження переможців відбудеться під час проведення ”Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2019”.

IMG_8312.JPG IMG_8282.JPG

 

IMG_8288.JPG IMG_8313.JPG 

 

IMG_8357.JPG IMG_8373.JPG

 

IMG_8467.JPG IMG_8478.JPG

 

IMG_8521.JPG IMG_8588.JPG

 

IMG_8605.JPG IMG_8634.JPG


   
Останні новини
15 Жовтня16:29 Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
11 Жовтня12:12 XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019” завершує свою роботу
8 Жовтня21:00 Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”
8 Жовтня20:52 Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи
8 Жовтня20:39 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня20:26 УкрНДІЦЗ взяв учать у ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”
1 Жовтня11:08 Колектив УкрНДІЦЗ вітає Олександра Куртова та Владислава Чуяна з отриманням диплома ІІІ ступеня за патент на корисну модель “Ствол пожежний ручний пробивний універсальний “ ГАРПУН-1””
30 Вересня11:37 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Ужгород
26 Вересня17:07 Істотні умови до проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 “Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення”
26 Вересня15:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
19 Вересня15:31 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
17 Вересня15:48 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника
17 Вересня15:47 В УкрНДІЦЗ відбулися заходи з нагоди святкування професійного свята Дня рятівника
11 Вересня18:39 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
9 Вересня12:04 В УкрНДІЦЗ доопрацьовували програмне забезпечення по обліку пожеж
Останні новини