ГоловнаОстанні новини30 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Участь представника УкрНДІЦЗ у науково-практичному семінарі Експертної служби МВС України

Опубліковано: 30.08.2019, 18:03
Експертною службою МВС України впродовж 27-30 серпня 2019 року на базі медичного реабілітаційного центру МВС України «Кремінці», розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, проводився науково-практичний семінар «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень».
Розпочав роботу науково-практичного семінару перший заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Кримчук Сергій Григорович, який побажав учасникам семінару плідної роботи та наголосив, що вже вдруге Експертною службою МВС України збирається широке коло фахівців задля обміну досвідом практичної роботи під час проведення судових пожежно-технічних експертиз і досліджень.
До участі у проведенні семінару було запрошено понад 60 спеціалістів від підрозділів Експертної служби МВС України, Головного слідчого управління Нацполіції України, вибухотехнічних і слідчих підрозділів Національної поліції України, Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, підрозділів територіальних органів ДСНС України, в т. ч. окремих дослідно-випробувальних лабораторій в областях і місті Києві.
Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі в роботі семінару було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання підполковника служби цивільного захисту Климася Руслана Володимировича, який виступив на пленарному засіданні з доповіддю: «Огляд методичних матеріалів щодо фізико-хімічних методів дослідження пожеж, що можуть застосовуватися для вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень під час встановлення обставин та умов поширення пожеж, місць і причин їх виникнення».
Загалом, відповідно до програми семінару, мали слово 12 доповідачів від керівництва Експертної служби МВС України, експертів територіальних Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, спеціалістів ДСНС України, виступи яких супроводжувалися жвавими дискусіями, предметними питаннями та фаховими обговореннями.
Завершуючи заходи, учасники семінару дійшли одностайної згоди щодо необхідності в подальшому проводити подібні зібрання, направлені на організацію плідної співпраці між слідчими, експертним середовищем і спеціалістами ДСНС України під час розв’язання проблемних питань, що виникають у ході дослідження пожеж і проведення судових пожежно-технічних експертиз.

2.jpg  3.jpg

 

6.jpg  1.jpg

 

5.jpg  4.jpg


   
Останні новини
11 Вересня18:39 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
9 Вересня12:04 В УкрНДІЦЗ доопрацьовували програмне забезпечення по обліку пожеж
30 Серпня18:03 Участь представника УкрНДІЦЗ у науково-практичному семінарі Експертної служби МВС України
29 Серпня14:20 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
23 Серпня15:57 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УкрНДІЦЗ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ – ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
23 Серпня15:39 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України
7 Серпня17:12 УкрНДІЦЗ взяв участь у заходах з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту
7 Серпня16:58 Представники УкрНДІЦЗ відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”
25 Липня10:19 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Червня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
27 Червня16:00 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
27 Червня12:32 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Червня14:33 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
6 Червня17:18 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон
Останні новини