ГоловнаОстанні новини30 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Участь представника УкрНДІЦЗ у науково-практичному семінарі Експертної служби МВС України

Опубліковано: 30.08.2019, 18:03
Експертною службою МВС України впродовж 27-30 серпня 2019 року на базі медичного реабілітаційного центру МВС України «Кремінці», розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, проводився науково-практичний семінар «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень».
Розпочав роботу науково-практичного семінару перший заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Кримчук Сергій Григорович, який побажав учасникам семінару плідної роботи та наголосив, що вже вдруге Експертною службою МВС України збирається широке коло фахівців задля обміну досвідом практичної роботи під час проведення судових пожежно-технічних експертиз і досліджень.
До участі у проведенні семінару було запрошено понад 60 спеціалістів від підрозділів Експертної служби МВС України, Головного слідчого управління Нацполіції України, вибухотехнічних і слідчих підрозділів Національної поліції України, Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, підрозділів територіальних органів ДСНС України, в т. ч. окремих дослідно-випробувальних лабораторій в областях і місті Києві.
Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі в роботі семінару було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання підполковника служби цивільного захисту Климася Руслана Володимировича, який виступив на пленарному засіданні з доповіддю: «Огляд методичних матеріалів щодо фізико-хімічних методів дослідження пожеж, що можуть застосовуватися для вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень під час встановлення обставин та умов поширення пожеж, місць і причин їх виникнення».
Загалом, відповідно до програми семінару, мали слово 12 доповідачів від керівництва Експертної служби МВС України, експертів територіальних Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, спеціалістів ДСНС України, виступи яких супроводжувалися жвавими дискусіями, предметними питаннями та фаховими обговореннями.
Завершуючи заходи, учасники семінару дійшли одностайної згоди щодо необхідності в подальшому проводити подібні зібрання, направлені на організацію плідної співпраці між слідчими, експертним середовищем і спеціалістами ДСНС України під час розв’язання проблемних питань, що виникають у ході дослідження пожеж і проведення судових пожежно-технічних експертиз.

2.jpg  3.jpg

 

6.jpg  1.jpg

 

5.jpg  4.jpg


   
Останні новини
11 Грудня11:45 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України” від Міністерства закордонних справ України
6 Грудня17:06 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики
6 Грудня16:34 На Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва
28 Листопада15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада17:18 Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС
26 Листопада12:53 УкрНДІЦЗ взято участь у черговому засіданні ТК 192 “Судова експертиза”
25 Листопада16:10 УкрНДІЦЗ долучився до семінар-заняття по дослідженню пожеж у місті Черкаси
25 Листопада10:24 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
31 Жовтня12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
Останні новини