ГоловнаОстанні новини6 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон

Опубліковано: 06.06.2019, 17:18
За ініціативи дослідно-випробувальної лабораторії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області 06 червня 2019 року на базі Головного управління ДСНС України у Херсонській області відбулася спільна нарада на тему: “Дослідження пожеж. Проблемні питання та перспектива розвитку”.
До участі у нараді було залучено представників слідчого підрозділу та вибухотехнічного відділу Головного управління Нацполіції України в Херсонській області, експертів Миколаївського та Херсонського науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, судового експерта Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, а також керівників дослідно-випробувальних лабораторій Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської областей. Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі у нараді було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.
Під час роботи обговорювалися проблемні питання взаємодії органів внутрішніх справ України та органів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки ДСНС України в розслідуванні злочинів і проступків, пов’язаних із пожежами; задля підвищення професійного та методичного рівня спеціалістів дослідно-випробувальних лабораторій судовим експертом Одеського НДІ судових експертиз Федором Козловим було представлено окремі методи дослідження пожеж; під час розгляду результатів досліджень пожеж, що становлять науково-практичний інтерес, до уваги присутніх начальником ДВЛ Одеської області Олексієм Панкратовим було представлено дослідження по пожежі, що виникла 06.11.2018 на території ТОВ “Дельта Вілмар СНД”, а начальник ДВЛ Херсонської області Віталій Семенюк розповів про особливості дослідження пожеж в екосистемах.
Підсумком жвавого обговорення проблемних питань учасниками наради було визначено алгоритм взаємодії між установами Херсонської області під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.
Також, користуючись нагодою, запрошені фахівці ознайомилися з діяльністю, інфраструктурою та матеріально-технічним забезпеченням дослідно-випробувальної лабораторії Херсонської області.

Зал (виступ Болжаларського К.В.).JPG На трибунi з президiєю.JPG

 

Президiя.JPG  Загальне фото.JPG

 

   
Останні новини
10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
6 Червня17:18 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон
5 Червня18:00 Відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
5 Червня17:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
5 Червня16:02 Виробничо-практичний журнал “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”
3 Червня11:14 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
30 Травня12:16 Жартовський Сергій Володимирович здобув науковий ступінь доктора технічних наук
30 Травня12:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
24 Травня16:15 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у весняному засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
22 Травня12:43 Фахівці УкрНДІЦЗ провели тематичне заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти”
17 Травня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ!
17 Травня09:47 УкрНДІЦЗ взяв участь у ІІ науково-практичній конференції “Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту”
16 Травня13:18 УкрНДІЦЗ долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки
16 Травня13:12 16 травня – Всесвітній День Вишиванки
15 Травня18:02 В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки
Останні новини