ГоловнаОстанні новини22 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Фахівці УкрНДІЦЗ провели тематичне заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти”

Опубліковано: 22.05.2019, 12:43
Уперше в Україні, 21 травня, за ініціативи ОТГ Брусилівського району Житомирської області та за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС України у Житомирській області, Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту, на базі Брусилівської гімназії, були проведені тематичні заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти” з директорами шкіл, дитячих садків, методистами та фахівцями відділу освіти та спорту Брусилівської ОТГ.
Під час заходу фахівці УкрНДІЦЗ розповіли про загальні вимоги пожежної безпеки та цивільного захисту до закладів освіти; порядок проведення евакуації під час виникнення різних надзвичайних ситуацій; збереження психологічного безпечного середовища у закладі освіти; важливість формування культури безпеки у всіх ланках соціуму тощо.
Навчання проходило за методом живої дискусії. Учасники мали змогу вислухати доповіді спікерів, поставити запитання, обговорити актуальні вищезазначені теми та поділитися своїм досвідом.
Актуальність такого навчання обумовлена необхідністю створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти, що на сьогодні є надзвичайно важливим завданням, зважаючи на те, що у світі, та й в Україні зокрема, збільшилася кількість пожеж, терористичних актів, а також активізуються такі негативні явища серед дітей та учнівської молоді, як насильство, кібертретирування, секстинг, булінг тощо.
Організатори навчання вдячні керівництву ОТГ Брусилівського району Житомирської області, а саме: Габенцю Володимиру Васильовичу, за ініціативу щодо проведення такого заходу та небайдужість до безпеки освітнього середовища, де здобуває знання та життєвий досвід молоде покоління.

  IMG_6163.JPG IMG_6139.JPG

 

 

IMG_6152.JPG IMG_6170.JPG

 

 

IMG_6184.JPG IMG_6196.JPG

 

 

 


   
Останні новини
17 Вересня09:26 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника
11 Вересня18:39 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
9 Вересня12:04 В УкрНДІЦЗ доопрацьовували програмне забезпечення по обліку пожеж
30 Серпня18:03 Участь представника УкрНДІЦЗ у науково-практичному семінарі Експертної служби МВС України
29 Серпня14:20 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
23 Серпня15:57 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УкрНДІЦЗ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ – ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
23 Серпня15:39 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України
7 Серпня17:12 УкрНДІЦЗ взяв участь у заходах з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту
7 Серпня16:58 Представники УкрНДІЦЗ відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”
25 Липня10:19 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Червня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
27 Червня16:00 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
27 Червня12:32 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Червня14:33 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини