ГоловнаОстанні новини22 Січня, 2019р.
 Версія для друку

Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж

Опубліковано: 22.01.2019, 12:50
Спільними зусиллями фахівців Національного університету цивільного захисту України й Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту в рамках виконання дослідно-конструкторської роботи за темою: Розробка програмного забезпечення з формування «Картки обліку пожежі» продовжується робота по створенню програмного забезпечення, призначеного для виконання завдань, пов’язаних із формуванням масивів карток обліку пожеж в територіальних органах ДСНС України, пілотною версією якого впродовж минулого року вже користуються в підрозділах обласних управлінь.
З метою представлення результатів роботи з розроблення нової версії програмного забезпечення 22 січня 2019 року до Києва прибули фахівці Національного університету цивільного захисту України: начальник Центру інформаційних технологій Піксасов М.М. і інженер з комп’ютерних систем відділу інформаційно-технічного забезпечення Центру інформаційних технологій Монастирецький С.Є.
Після останніх доопрацювань в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту, вирушили до Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, де під головуванням заступника директора Департаменту Деревинського Юрія Володимировича відбулася чергова робоча нарада, на якій було презентовано нову версію програмного забезпечення «Статистичний облік пожеж».
За результатами розгляду й обговорення вирішили прийняти та схвалити подальше впровадження в роботу програмного забезпечення «Статистичний облік пожеж» (версія 2.0) шляхом передачі в дослідницьку експлуатацію до територіальних органів ДСНС України, а також з метою опанування основ роботи на ньому організувати та провести 14 лютого 2019 року на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж в територіальних органах ДСНС України.

1.jpg2.jpg

 

3-3.jpg4.jpg

 


   
Останні новини
27 Червня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
27 Червня16:00 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
27 Червня12:32 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Червня14:33 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
6 Червня17:18 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон
5 Червня18:00 Відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
5 Червня17:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
5 Червня16:02 Виробничо-практичний журнал “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”
3 Червня11:14 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
30 Травня12:16 Жартовський Сергій Володимирович здобув науковий ступінь доктора технічних наук
30 Травня12:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
24 Травня16:15 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у весняному засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
22 Травня12:43 Фахівці УкрНДІЦЗ провели тематичне заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти”
17 Травня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ!
Останні новини