ГоловнаОстанні новини22 Січня, 2019р.
 Версія для друку

Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж

Опубліковано: 22.01.2019, 12:50
Спільними зусиллями фахівців Національного університету цивільного захисту України й Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту в рамках виконання дослідно-конструкторської роботи за темою: Розробка програмного забезпечення з формування «Картки обліку пожежі» продовжується робота по створенню програмного забезпечення, призначеного для виконання завдань, пов’язаних із формуванням масивів карток обліку пожеж в територіальних органах ДСНС України, пілотною версією якого впродовж минулого року вже користуються в підрозділах обласних управлінь.
З метою представлення результатів роботи з розроблення нової версії програмного забезпечення 22 січня 2019 року до Києва прибули фахівці Національного університету цивільного захисту України: начальник Центру інформаційних технологій Піксасов М.М. і інженер з комп’ютерних систем відділу інформаційно-технічного забезпечення Центру інформаційних технологій Монастирецький С.Є.
Після останніх доопрацювань в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту, вирушили до Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, де під головуванням заступника директора Департаменту Деревинського Юрія Володимировича відбулася чергова робоча нарада, на якій було презентовано нову версію програмного забезпечення «Статистичний облік пожеж».
За результатами розгляду й обговорення вирішили прийняти та схвалити подальше впровадження в роботу програмного забезпечення «Статистичний облік пожеж» (версія 2.0) шляхом передачі в дослідницьку експлуатацію до територіальних органів ДСНС України, а також з метою опанування основ роботи на ньому організувати та провести 14 лютого 2019 року на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж в територіальних органах ДСНС України.

1.jpg2.jpg

 

3-3.jpg4.jpg

 


   
Останні новини
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
Останні новини