ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ

Опубліковано: 02.11.2018, 16:03
Упродовж  трьох днів, 31 жовтня – 02 листопада, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту вже вдев’яте було організовано та проведено стажування співробітників дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України. Цього разу до Інституту з метою підвищення свого методичного рівня завітали 9-ть представників ДВЛ із Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Києва.
Першого дня стажування співробітники лабораторій знайомилися з основними напрямами діяльності Інституту, його структурою, історією становлення та функціональною спрямованістю науково-дослідних підрозділів. Потім було проведено лекційні заняття за участі експерта Експертної служби МВС України та судового експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, а також науковців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності й УкрНДІЦЗ.
У другій половині дня для учасників стажування було організовано виїзд до дослідно-випробувальної лабораторії 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області, розташованої в м. Бровари, з метою ознайомлення з організацією її діяльності, матеріально-технічним забезпеченням і випробувальною базою, зокрема, учасникам стажування було продемонстровано випробування з визначення горючості плити-МДФ за ДСТУ Б В.2.7-19-95.
Другого дня під час виїзду на пожежно-випробувальний полігон Інституту (с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області) співробітники ДВЛ ознайомилися з його випробувальною базою та видами випробувань, що проводяться науково-дослідним центром “ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА”. Зокрема, фахівці науково-випробувального центру Інституту продемонстрували випробування із визначення якості піноутворювачів загального призначення для гасіння пожеж згідно з ДСТУ 3789:2015 та хід проведення натурних вогневих випробувань зовнішньої фасадної системи на поширення полум’я.
Третього дня, завершуючи стажування, співробітники лабораторій опановували прилади, що використовуються для дослідження пожеж фахівцями УкрНДІЦЗ; ознайомлювалися з приладами та технічними засобами, що використовуються під час дослідження пожеж експертами відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; вивчали порядок оформлення результатів фізико-хімічних досліджень предметів і матеріалів, що вилучаються з місця пожежі.
За підсумками проведеного стажування кожен співробітник ДВЛ отримав із рук заступника начальника інституту (з протипожежного захисту та техногенної безпеки) Олександра Бориса відповідні сертифікати.

IMG_1396.JPGIMG_1418.JPG

 

IMG_1438.JPGIMG_1480.JPG

 

IMG_1458.JPGDSC00144.JPG

 

DSC00083.JPGDSC00185.JPG

 

IMG_1515.JPGIMG_1542.JPG

 

IMG_1549.JPGDSC00090.JPG

 


   
Останні новини
18 Квітня19:50 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася VІ Спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
17 Квітня10:55 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
15 Квітня11:05 Науковці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”
9 Квітня17:15 Фахівці УкрНДІЦЗ взяли участь у круглому столі з обговорення законодавчих шляхів запобігання пожеж у природних ландшафтах України
4 Квітня20:03 Добра справа з користю для себе та навколишнього середовища: УкрНДІЦЗ взяв участь у всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”
3 Квітня09:30 “Екологічна проблема міст. Сміття: Дбаємо про майбутнє”
28 Березня14:08 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
28 Березня14:02 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
Останні новини