ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ

Опубліковано: 02.11.2018, 16:03
Упродовж  трьох днів, 31 жовтня – 02 листопада, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту вже вдев’яте було організовано та проведено стажування співробітників дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України. Цього разу до Інституту з метою підвищення свого методичного рівня завітали 9-ть представників ДВЛ із Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Києва.
Першого дня стажування співробітники лабораторій знайомилися з основними напрямами діяльності Інституту, його структурою, історією становлення та функціональною спрямованістю науково-дослідних підрозділів. Потім було проведено лекційні заняття за участі експерта Експертної служби МВС України та судового експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, а також науковців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності й УкрНДІЦЗ.
У другій половині дня для учасників стажування було організовано виїзд до дослідно-випробувальної лабораторії 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області, розташованої в м. Бровари, з метою ознайомлення з організацією її діяльності, матеріально-технічним забезпеченням і випробувальною базою, зокрема, учасникам стажування було продемонстровано випробування з визначення горючості плити-МДФ за ДСТУ Б В.2.7-19-95.
Другого дня під час виїзду на пожежно-випробувальний полігон Інституту (с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області) співробітники ДВЛ ознайомилися з його випробувальною базою та видами випробувань, що проводяться науково-дослідним центром “ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА”. Зокрема, фахівці науково-випробувального центру Інституту продемонстрували випробування із визначення якості піноутворювачів загального призначення для гасіння пожеж згідно з ДСТУ 3789:2015 та хід проведення натурних вогневих випробувань зовнішньої фасадної системи на поширення полум’я.
Третього дня, завершуючи стажування, співробітники лабораторій опановували прилади, що використовуються для дослідження пожеж фахівцями УкрНДІЦЗ; ознайомлювалися з приладами та технічними засобами, що використовуються під час дослідження пожеж експертами відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; вивчали порядок оформлення результатів фізико-хімічних досліджень предметів і матеріалів, що вилучаються з місця пожежі.
За підсумками проведеного стажування кожен співробітник ДВЛ отримав із рук заступника начальника інституту (з протипожежного захисту та техногенної безпеки) Олександра Бориса відповідні сертифікати.

IMG_1396.JPGIMG_1418.JPG

 

IMG_1438.JPGIMG_1480.JPG

 

IMG_1458.JPGDSC00144.JPG

 

DSC00083.JPGDSC00185.JPG

 

IMG_1515.JPGIMG_1542.JPG

 

IMG_1549.JPGDSC00090.JPG

 


   
Останні новини
23 Серпня15:57 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УкрНДІЦЗ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ – ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
23 Серпня15:39 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України
7 Серпня17:12 УкрНДІЦЗ взяв участь у заходах з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту
7 Серпня16:58 Представники УкрНДІЦЗ відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”
25 Липня10:19 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Червня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
27 Червня16:00 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
27 Червня12:32 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Червня14:33 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
6 Червня17:18 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон
5 Червня18:00 Відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
5 Червня17:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
5 Червня16:02 Виробничо-практичний журнал “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”
3 Червня11:14 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Останні новини