ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”

Опубліковано: 10.10.2018, 17:33
10 жовтня  у рамках проведення ХVІІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех - 2018”  відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”. Захід вже вдесяте збирає та об’єднує широке коло спеціалістів експертних підрозділів, дослідно-випробувальних лабораторій ДСНС України та наукове середовище від наукових установ і вищих навчальних закладів з метою обговорення проблемних питань, що виникають під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.
Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник начальника УкрНДІЦЗ (з протипожежного захисту та техногенної безпеки), кандидат технічних наук, полковник служби цивільного захисту Олександр Борис, який привітав учасників заходу та побажав їм плідної роботи.
У своєму вступному слові модератор круглого столу, начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ підполковник служби цивільного захисту Руслан Климась, коротко нагадав про ті питання, що обговорювалися під час проведення попередніх засідань, і запросив всіх учасників до активного обговорення практичних ситуацій, що виникають у ході дослідження пожеж, та жвавих, усесторонніх дискусій під час обговорення виступів кожного із доповідачів.
Цього року в роботі круглого столу взяли участь фахівці Головного слідчого управління та Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, вищих навчальних закладів ДСНС України, УкрНДІЦЗ, а також спеціалісти дослідно-випробувальних лабораторій ГУ (У) ДСНС України в областях і місті Києві.
Тематикою доповідей на засіданні круглого столу було обговорення проблемних питань і практики залучення спеціалістів дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України до проведення судових пожежно-технічних експертиз; висвітлення проблемних питань щодо оформлення первинних документів за фактом дослідження пожеж уповноваженими посадовими особами територіальних органів ДСНС України; методологічних основ порядку вилучення предметів і матеріалів для подальшого їх дослідження; особливості фотофіксації на місці пожежі; а також розгляд результатів дослідження пожежі, що виникла 28 лютого 2018 року у транспортному відсіку роторного екскаватора SRS-2400+VR № 9, що знаходився у Чкаловському кар’єрі № 2 ПАТ “Покровський гірничо-збагачувальний комбінат” Дніпропетровської області.
Підвиваючи підсумки роботи круглого столу, його учасники дійшли висновку, що обмін досвідом та обговорення практичних ситуацій, що виникають під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення, сприятиме налагодженню належної співпраці між слідчими й експертними підрозділами та спеціалістами дослідно-випробувальних лабораторій у повсякденній їхній роботі.

IMG_0631.JPGIMG_0647.JPG

 

IMG_0635.JPGIMG_0646.JPG

 

IMG_0661.JPGIMG_0641.JPG

 

IMG_0652.JPGIMG_0665.JPG


   
Останні новини
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
Останні новини