ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 09.10.2018, 19:55
9 жовтня, у рамках проведення ХХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців п’ятого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”.
Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецький області  у складі Ліпського Сергія Сергійовича та Ворони Віталія Васильовича за раціоналізаторську роботу.
Нагороду за 2-ге місце отримав авторський колектив караулу ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській області Кравченко Андрій Олексійович та Болото Володимир Вікторович за роботу “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”.
За 3-тє місце був нагороджений авторський колектив караулу 17 ДПРЧ, Управління ДСНС у Черкаській області у складі Руденка Олександра Миколайовича та Дегтяра Миколи Васильовича за  робота “Пристрій для змотування рукавів”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили Придатка Олександра Володимировича з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за роботу “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників”.
За 2-ге місце нагороди приймали представники УкрНДІЦЗ Фещук Юрій Леонідович, Ніжник Вадим Васильович, Поздеєв Сергій Валерійович за  роботу “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням”.
За 3-те місце нагороду отримав авторський колектив Національного університету цивільного захисту України у складі Савченка Олександра Віталійовича, Виноградова Станіслава Андрійовича, Кірєєва Олександра Олександровича, Калиновського Андрія Яковича, Островерх Ольги Олександрівни, Баркалова Володимира Григоровича за роботу “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю”.

IMG_0448.JPGIMG_0464.JPG

 

IMG_0468.JPGIMG_0471.JPG

 

IMG_0474.JPGIMG_0478.JPG

 

 


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини