ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

УкрНДІЦЗ взяв участь у семінарі Експертної служби МВС

Опубліковано: 05.10.2018, 17:15
З 01 по 05 жовтня 2018 року на базі медичного реабілітаційного центру МВС України “Кремінці”, розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, відбувся науково-практичний семінар Експертної служби МВС України “Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень”.
Семінар об’єднав широке коло понад 50-ти спеціалістів від підрозділів Експертної служби МВС України, Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, окремих дослідно-випробувальних лабораторій Головних управлінь (Управлінь) ДСНС України в областях і місті Києві, слідчих Головного слідчого управління Нацполіції України, науковців від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.
Модератор семінару завідувач вибухотехнічної лабораторії Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Гребельський Віктор Васильович, наголосив, що під час проведення даного заходу передбачається провести обмін досвідом та обговорити практичні ситуації, що виникають під час проведення судових пожежно-технічних експертиз, а також закликав до проведення жвавих, усесторонніх дискусій під час обговорення виступів кожного із доповідачів.
Загалом, під час триденного пленарного засідання мали змогу висловитися спеціалісти від усіх територіальних Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Також програма семінару мала не тільки теоретичну, а й практичну складову, під час якої проводили активні обговорення актуальних проблем проведення огляду місця пожежі, підготовки первинних даних, досліджень електричних провідників з ознаками короткого замкнення та великих перехідних опорів.
Від УкрНДІЦЗ із доповідями виступали:
- начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання підполковник служби цивільного захисту Климась Руслан Володимирович із темою “Діяльність дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України з питань дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення”;
- начальник науково-випробувального центру полковник служби цивільного захисту Скоробагатько Тарас Миколайович із темою “Можливості акредитованого науково-дослідного центру “ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА” у проведенні випробувань із визначення показників пожежної небезпеки речовин і матеріалів по питаннях пожежно-технічних експертиз і досліджень”.
На завершення заходу, одностайнім рішенням його учасники дійшли згоди щодо доцільності проведення подібних семінарів у майбутньому, що буде сприяти налагодженню належної співпраці між експертним середовищем і спеціалістами ДСНС України під час розв’язання проблемних питань, що виникають в ході дослідження пожеж та у рамках проведення судових пожежно-технічних експертиз.

DSC00108.JPGDSC00132.JPG

 

DSC00152.JPGDSC00156.JPG    

 

DSC00209.JPG


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини