ГоловнаОстанні новини27 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 27.09.2018, 17:06
27 вересня представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.
Начальник інституту Віталій Кропивницький розповів гостям про напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання і досягнення науковців інституту на сьогоднішній день. Найбільшу зацікавленість викликали  питання щодо національної системи стандартизації та наближення ДСТУ  до міжнародних і європейських норм та правил; умови проведення випробувань на пожежно-випробувальному полігоні та проблеми у сфері оцінки відповідності під час реалізація міжнародних та європейських стандартів. Приділено увагу проведенню випробувань фасадних систем та використання у якості джерел запалення електротехнічних виробів пальників полум’я потужністю 50 та 500 Вт із застосуванням нормативних положень із оцінки відповідності США.
Крім того, під час зустрічі гостям продемонстрували: універсальний надувний рятувальний засіб, захисний одяг рятувальника, вогнезахисний засіб для деревини, новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування. Також Віталій Станіславович розповів про ще один винахід вчених УкрНДІЦЗ, так званий негорючий пінопласт – карбаізол, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Усі присутні мали змогу переконатися у його вогнестійких властивостях та побачити відмінність від звичайного пінопласту.
Наприкінці заходу учасники діалогу домовились про подальшу плідну співпрацю у сфері оцінки відповідності та стандартизації.

IMG_8569.JPGIMG_8584.JPG

 

IMG_8613.JPGIMG_8656.JPG

 

IMG_8563.JPGIMG_8703.JPG


   
Останні новини
18 Квітня19:50 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася VІ Спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
17 Квітня10:55 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
15 Квітня11:05 Науковці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”
9 Квітня17:15 Фахівці УкрНДІЦЗ взяли участь у круглому столі з обговорення законодавчих шляхів запобігання пожеж у природних ландшафтах України
4 Квітня20:03 Добра справа з користю для себе та навколишнього середовища: УкрНДІЦЗ взяв участь у всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”
3 Квітня09:30 “Екологічна проблема міст. Сміття: Дбаємо про майбутнє”
28 Березня14:08 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
28 Березня14:02 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
Останні новини