ГоловнаОстанні новини27 Червня, 2018р.
 Версія для друку

В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України

Опубліковано: 27.06.2018, 13:40
27 червня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України. Традиційно збори розпочалися виконанням Державного гімну України.
Після цього начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Кропивницький Віталій Станіславович зачитав привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з нагоди Дня Конституції України. У своєму вступному слові Віталій Станіславович зупинився на значенні Основного Закону для кожного громадянина України та держави в цілому. Він зауважив, що прийняття, 22 роки тому, Конституції України стало важливим етапом в українському державотворенні, адже документ закріпив статус України, як незалежної та демократичної країни.
Далі очільник установи під дружні оплески колег вручив погони особам начальницького складу служби цивільного захисту, яким було присвоєно чергові спеціальні звання.
Відповідно до пунктів 97, 98, 108 Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу та наказу УкрНДІЦЗ від 22 червня 2018 року № 82 науковому співробітнику відділу розвитку цивільного захисту науково-дослідного центру заходів цивільного захисту капітану служби цивільного захисту Борисовій Анні Сергіївні присвоєно чергове спеціальне звання старшого начальницького складу – майор служби цивільного захисту;
науковому співробітнику відділу речовин і матеріалів науково-випробувального центру капітану служби цивільного захисту Ратушному Олексію Вікторовичу присвоєно чергове спеціальне звання старшого начальницького складу – майор служби цивільного захисту.
Крім того, відповідно до пунктів 97, 98, 109 Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу та наказу УкрНДІЦЗ від 15 червня 2018 року № 76 науковому співробітнику відділу протипожежних заходів науково-дослідного центру технічного регулювання старшому лейтенанту служби цивільного захисту Добряку Дмитру Олександровичу присвоєно чергове спеціальне звання середнього начальницького складу – капітан служби цивільного захисту.
Також наказом УкрНДІЦЗ від 8 червня 2018 року № 72 молодшому науковому співробітнику відділу технічного регулювання науково-дослідного центру технічного регулювання старшому лейтенанту служби цивільного захисту Хроменкову Дмитру Геннадійовичу присвоєно чергове спеціальне звання середнього начальницького складу – капітан служби цивільного захисту.
Після цього грамотами ДСНС України було нагороджено наукового співробітника відділу технічного регулювання науково-дослідного центру технічного регулювання Гулика Юрія Броніславовича та начальника відділу заходів захисту науково-дослідного центру заходів цивільного захисту Могильниченка В’ячеслава Васильовича.
Подяку ДСНС України було оголошено завідувачу сектору системи якості Бедратюк Ользі Іванівні та муляру 6 розряду пожежно-випробувального полігону Зінченку Миколі Антоновичу.
Насамкінець, Віталій Станіславович побажав співробітникам та їх сім’ям міцного здоров’я, родинного добробуту і затишку, мудрості та далекоглядності, творчого натхнення, успіхів у праці й нових звершень на благо України та її народу.

IMG_7501.JPG

IMG_7525.JPG

 

IMG_7535.JPGIMG_7550.JPG


   
Останні новини
18 Квітня19:50 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася VІ Спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
17 Квітня10:55 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
15 Квітня11:05 Науковці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”
9 Квітня17:15 Фахівці УкрНДІЦЗ взяли участь у круглому столі з обговорення законодавчих шляхів запобігання пожеж у природних ландшафтах України
4 Квітня20:03 Добра справа з користю для себе та навколишнього середовища: УкрНДІЦЗ взяв участь у всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”
3 Квітня09:30 “Екологічна проблема міст. Сміття: Дбаємо про майбутнє”
28 Березня14:08 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
28 Березня14:02 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
Останні новини