ГоловнаОстанні новини17 Лютого, 2017р.
 Версія для друку

До УкрНДІЦЗ завітали представники Європейського проекту в Україні та фахівці Британського інституту стандартизації

Опубліковано: 17.02.2017, 18:20
17 лютого до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту завітали представники Європейського проекту з надання допомоги Мінекономрозвитку України щодо впровадження європейської системи технічного регулювання та фахівці Британського інституту стандартизації.
Начальник інституту Віталій Кропивницький привітав гостей та розповів про напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання, а також досягнення науковців інституту на сьогоднішній день. Крім того, він окреслив роботу громадської організації “Рада технічних комітетів стандартизації України”.
Після цього фахівці УкрНДІЦЗ разом з консультантом з питань технічних бар’єрів у торгівлі та якості інфраструктури Річардом Уітлі розглянули питання з оцінки  відповідності, ринкового нагляду у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки. Також обговорили питання впровадження технічного регламенту засобів цивільного захисту та процедури обговорення його державами-членами СОТ. Віталій Кропивницький наголосив на відсутності такого регламенту в міжнародній та європейській системах технічного регулювання та його важливості для забезпечення безпеки цивільного населення кожної країни.
Наприкінці зустрічі учасники діалогу домовились про подальшу плідну співпрацю у сфері технічного регулювання.

IMG_1952.JPG


   
Останні новини
18 Квітня19:50 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася VІ Спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
17 Квітня10:55 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
15 Квітня11:05 Науковці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”
9 Квітня17:15 Фахівці УкрНДІЦЗ взяли участь у круглому столі з обговорення законодавчих шляхів запобігання пожеж у природних ландшафтах України
4 Квітня20:03 Добра справа з користю для себе та навколишнього середовища: УкрНДІЦЗ взяв участь у всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”
3 Квітня09:30 “Екологічна проблема міст. Сміття: Дбаємо про майбутнє”
28 Березня14:08 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
28 Березня14:02 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
Останні новини