ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2016р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з командою експертів цивільного захисту Європейського Союзу

Опубліковано: 11.04.2016, 15:58

       11 квітня  в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту, в рамках реалізації Плану спільних заходів ДСНС та Генерального Директорату з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту Європейської комісії (ECHO) щодо співробітництва у сфері цивільного захисту на 2015-2020 роки, відбулася зустріч з  командою експертів цивільного захисту Європейського Союзу.

      Начальник інституту Віталій Кропивницький привітав делегацію та розповів про напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання і досягнення науковців інституту на сьогоднішній день. Зокрема, він розповів гостям про новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі.

      Крім того, начальник УкрНДІЦЗ розповів про ще один винахід вчених інституту, так званий негорючий пінопласт карбаізол – новий тип утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.

      Під час заходу було обговорено питання щодо реалізації рекомендацій, розроблених за результатами візиту (який відбувся у період з 23 березня по 22 квітня 2015 року) Консультативної місії ЄС щодо надання підтримки у сфері цивільного захисту Уряду України.

      Протягом декількох годин експерти ЄС й фахівці УкрНДІЦЗ поділилися цінними думками та обговорили актуальні питання. Зокрема, про імплементацію директиви Севезо ІІІ, реформування системи пожежної безпеки, створення системи для спільних перевірок промислових установ, а також про навчання, курси та тренінги, які пов’язані з питаннями профілактики  хімічної аварії.


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини