ГоловнаОстанні новини30 Вересня, 2015р.
 Версія для друку

Науковці УкрНДІЦЗ взяли участь у консультаційному семінарі щодо співробітництва між ФАО та Україною

Опубліковано: 30.09.2015, 10:22

      29 вересня в приміщенні Президії Національної академії наук України відбувся Консультаційний семінар щодо співробітництва між продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та Україною. У заході взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної екологічної інспекції України та Асоціації виробників та імпортерів сільськогосподарської продукції.

     На семінарі розглядалися питання безпеки харчової продукції, усунення перешкод, які виникають перед українськими товаровиробниками на ринку європейських країн та проблемні питання використання землі сільськогосподарського призначення.

     ДСНС України на даному заході представляв начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту генерал-майор цивільного захисту Віталій Кропивницький.

     Виступаючи перед присутніми Віталій Станіславович висловив готовність інституту до співпраці з продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та розповів про напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання і досягнення науковців інституту на сьогоднішній день.

     Також під час своїх виступів Віталій Кропивницький підняв питання стандартизації, технічного нагляду та вніс на розгляд ФАО пропозиції щодо:

-        розвитку системи стандартизації та оцінки харчової продукції;

-        передбачення в програмах Організації не тільки моніторингу зараження тварин, а й сил, засобів, ресурсів технологій знищення та утилізації заражених тварин;

-        вивчення питання системи продовольчої безпеки в комплексі, а саме створення місцевої пожежної охорони для захисту сільських господарств;

-        вирішення питань налагодження співпраці між суб’єктами стандартизації для успішної реалізації угоди про асоціацію між Україною та ЄС, враховуючи протокольне рішення проведеної 24 вересня 2015 року Громадською організацією “Рада технічних комітетів стандартизації України” науково-практичної конференції “Стандартизація – основа європейського майбутнього України”;

-        залучення в програмах ФАО науковців УкрНДІЦЗ для створення системи моніторингу надзвичайних ситуацій в агропромисловому напрямку.

     Учасники семінару висловили сподівання на плідну довгострокову співпрацю між продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та Україною.


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини