ГоловнаОстанні новини27 Травня, 2015р.
 Версія для друку

Фахівці Інституту взяли участь у Міжнародному форумі “Новітні технології геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі в Україні”

Опубліковано: 27.05.2015, 13:19

      27 травня фахівці Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту взяли участь у Міжнародному форумі “Новітні технології геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі в Україні”.

     Організатором зібрання виступила компанія ТВІС, що є офіційним дистриб’ютором супутникових знімків та офіційним дистриб'ютором HEXAGON Geospatial на території України. Під час форуму присутні мали змогу ознайомитися зі стендами геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі, послухати доповіді з обробки знімків від спеціалістів ERDAS з США, Швейцарії, України та виступи представників українських компаній-користувачів даних дистанційного зондування землі, відвідати виставку зразків супутникових даних і похідних продуктів та виставку геодезичного обладнання.

     Крім того, під час заходу відбулися презентації пакетів програмного забезпечення для створення інформації на підставі геопросторових даних, зокрема, нової лінійки програмних продуктів від Intergraph – ERDAS IMAGINE 2015, LPS 2015, APOLLO 2015 та інших, провідних світових постачальників даних дистанційного зондування (AIRBUS, e-GEOS, EUSI, Rapideye) та презентації вітчизняних постачальників дистанційного зондування землі, а також семінари “Геодезичні технології Leica – погляд в майбутнє” та “Високі технології для завдань оборони і розвідки”.

     Особливе зацікавлення науковців Інституту викликали доповіді присвячені сучасним методам збору даних для геоінформаційних систем, досвіду розробки та творення безпілотних літальних апаратів (БПЛА), використанню космознімків для моніторингу надзвичайних ситуацій та стабільності особливо важливих об’єктів і об’єктів критичної інфраструктури, продуктам і сервісам від провідних постачальників супутникових даних надвисокої роздільної здатності.

     Слід зауважити, що участь рятувальників, які працюють на науковій ниві, у подібних заходах є досить важливою для подальшої розробки системи моніторингу виникнення надзвичайних ситуацій. Зображення та інші геопросторові дані є первинними джерелами для оцінки шкідливого впливу на навколишнє середовище, шкоди завданої стихійним лихом або масштабу надзвичайної ситуації. Створені архіви геопросторових даних дозволять локалізувати та зафіксувати все, що відбувалося у регіоні протягом певного часу, а точні та актуальні дані – це найкраща база для прийняття швидких та обґрунтованих рішень.


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини