ГоловнаОстанні новини25 Травня, 2015р.
 Версія для друку

Науковці Інституту, в рамках Програми PPRD East 2, у Тбілісі обговорили проект регіонального атласу ризиків (ERRA)

Опубліковано: 25.05.2015, 18:20

      Представники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, на запрошення Керівника групи експертів Програми попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру для країн Східної Європи PPRD East 2 Сергія Анагності, взяли участь у роботі Регіонального семінару щодо проекту електронного атласу регіональних ризиків (ERRA).

     Крім того, у роботі заходу, що проходив у м. Тбілісі (Грузія), взяли участь також представники національних служб з надзвичайних ситуацій Азейбарджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови. Регіональний семінар відбувався під головуванням експертів і координаторів Програми PPRD East 2.

     Головною метою семінару був розгляд актуальних питань присвячених двом основним напрямкам Програми PPRD East 2: можливості взаємосумісності програми ERRA та розвитку пов’язаних з цим варіантів використання, а також питанню розвитку основних варіантів використання та забезпечення технічної підтримки розвитку атласу ризиків.

     Перед робочою групою стояло завдання щодо розгляду системи ERRA, обговорення та аналізу бази даних та шляхів їх подальшого розвитку, а також питання взаємодії з іншими платформами. Ідея полягала у тому, щоб нанести тематичні об’єкти на дорожні карти та впровадити систему ERRA у регіон Східного партнерства. Крім того, було обговорене питання розповсюдження програми ERRA у країнах ЄС.

     Так, до уваги учасників семінару були представлені доповіді, що стосувалися аналізу програми PPRD East 2 та питанню вступу до програмних платформ EFAS, EFFIS і зв’язку з ERRA, а також розглянуті питання присвячені розвитку системи ERRA та випадкам її використання. До того ж, всі охочі мали змогу взяти участь у проведенні круглих столів присвячених питанню потенціалу функціонального взаємозв’язку системи ERRA, обмінятися досвідом щодо її використання та задати питання експертам Програми PPRD East 2.

     Під час заходу науковці Інституту мали змогу отримати актуальну інформацію щодо оцінки ризиків та загроз виникнення надзвичайних ситуацій, рекомендації щодо подальшого застосування системи ERRA у роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій. А також взяти участь у обговоренні Плану роботи Програми PPRD East 2 на 2014-2018 рр.


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини