ГоловнаОстанні новини21 Травня, 2015р.
 Версія для друку

Очільник Інституту взяв участь у ІІІ Міжнародній конференції “Хімічна і радіаційна безпека: проблеми і рішення”

Опубліковано: 21.05.2015, 17:52

      21 травня начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький взяв участь у III Міжнародній конференції “Хімічна і радіаційна безпека: проблеми і рішення”, що проходить в рамках Програми НАТО: “Наука заради миру” (Румунія – Україна).

     Окрім очільника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту у конференції взяли участь представники Національної академії наук України, Наукової ради НАН України з питань аналітичної хімії, Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України, Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України, Хроматографічного товариства України, Українського ядерного товариства, Центру розвитку експериментальних методів дослідження якості “Хроматос”.

     В рамках заходу обговорювалися питання хімічної безпеки, що стосувалися джерел та об’єктів хімічної безпеки, методів визначення шкідливих речовин, хімічних та медико-біологічних аспектів проблем хімічної безпеки, технологічних рішень проблем хімічної безпеки, утилізації відходів та очищення довкілля, хімічного тероризму. Також були розглянуті питання радіаційної безпеки, що пов’язані з радіаційним моніторингом довкілля, технологічними рішеннями проблем радіаційної безпеки, поводженням з радіоактивними відходами, ядерним та радіаційним тероризмом.

     Крім того, під час конференції була проведена наукова зустріч у рамках програми НАТО “Наука заради миру” з проекту “Моделювання та прогнозування для попередження можливих катастрофічних наслідків забруднення токсичними речовинами басейну річки Тиса”.


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини