ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2015р.
 Версія для друку

“Горизонт 2020” відкриває нові перспективи

Опубліковано: 02.04.2015, 17:30

      В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся семінар, в якому взяли участь працівники інституту ― начальник науково-дослідного центру інноваційних технологій Олександр Нікулін, начальник відділу моделювання надзвичайних ситуацій Сергій Чумаченко, а також член керівного комітету Інтегрованої Групи Управління з Безпеки в ЄС "EU Іntegrated Мission Group for Security” в Брюсселі, голова відділу кібербезпеки TA7, Професор Андрэ Самберг (Фінляндія), директор фірми “System Solutions” Володимир Бабченко і директор фірми “Геосканес” Віктор Сушко.

     На семінарі було обговорено низку питань, зокрема професор Андрэ Самберг детально розповів про нову програму “Горизонт 2020”, яку було оголошено Європейською комісією.

     Представлення концепції, структурно-функціональної схеми та основних елементів автоматизованої краутсорсингової системи моніторингу надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури відбулося за високої активності присутніх.

     Крім того, на міжнародному заході  було розглянуто основні компоненти “Горизонт 2020”:

- зміцнення позиції ЄС у впровадженні основних досягнень науки;

- зміцнення індустріального лідерства.

     По завершенню семінару його yчасники прийняли рішення про створення консорціуму для подачі гранта DRS-15-2015 Critical Infrastructure Protection topic-4, що дозволить більш плідно працювати в цьому напрямі.

     Таким чином, маємо сподівання, що цікаві напрацювання науковців матимуть логічне завершення, а подальша співпраця з міжнародними експертами сприятиме втіленню наукових розробок в практичну площину.


   
Останні новини
18 Квітня19:50 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася VІ Спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
17 Квітня10:55 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
15 Квітня11:05 Науковці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”
9 Квітня17:15 Фахівці УкрНДІЦЗ взяли участь у круглому столі з обговорення законодавчих шляхів запобігання пожеж у природних ландшафтах України
4 Квітня20:03 Добра справа з користю для себе та навколишнього середовища: УкрНДІЦЗ взяв участь у всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”
3 Квітня09:30 “Екологічна проблема міст. Сміття: Дбаємо про майбутнє”
28 Березня14:08 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
28 Березня14:02 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
Останні новини