ГоловнаОстанні новини2 Квітня, 2015р.
 Версія для друку

“Горизонт 2020” відкриває нові перспективи

Опубліковано: 02.04.2015, 17:30

      В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся семінар, в якому взяли участь працівники інституту ― начальник науково-дослідного центру інноваційних технологій Олександр Нікулін, начальник відділу моделювання надзвичайних ситуацій Сергій Чумаченко, а також член керівного комітету Інтегрованої Групи Управління з Безпеки в ЄС "EU Іntegrated Мission Group for Security” в Брюсселі, голова відділу кібербезпеки TA7, Професор Андрэ Самберг (Фінляндія), директор фірми “System Solutions” Володимир Бабченко і директор фірми “Геосканес” Віктор Сушко.

     На семінарі було обговорено низку питань, зокрема професор Андрэ Самберг детально розповів про нову програму “Горизонт 2020”, яку було оголошено Європейською комісією.

     Представлення концепції, структурно-функціональної схеми та основних елементів автоматизованої краутсорсингової системи моніторингу надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури відбулося за високої активності присутніх.

     Крім того, на міжнародному заході  було розглянуто основні компоненти “Горизонт 2020”:

- зміцнення позиції ЄС у впровадженні основних досягнень науки;

- зміцнення індустріального лідерства.

     По завершенню семінару його yчасники прийняли рішення про створення консорціуму для подачі гранта DRS-15-2015 Critical Infrastructure Protection topic-4, що дозволить більш плідно працювати в цьому напрямі.

     Таким чином, маємо сподівання, що цікаві напрацювання науковців матимуть логічне завершення, а подальша співпраця з міжнародними експертами сприятиме втіленню наукових розробок в практичну площину.


   
Останні новини
25 Березня11:16 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
Останні новини