ГоловнаОстанні новини15 Серпня, 2014р.
 Версія для друку

Представники з Піднебесної знайомилися з УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 15.08.2014, 14:03

     15 серпня до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту завітали представники компанії «Січуань Сіхуа Холдинг» Китайської Народної Республіки, яких зацікавили новітні розробки інституту. Начальник закладу Віталій Кропивницький  привітав гостей, розповів про напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання, чого досягли науковці на сьогоднішній день.

        «За півтора року, які я очолюю інститут, сказав Віталій Станіславович, - вдалося кардинально змінити роботу. Ми співпрацюємо з усіма науково-дослідними підприємствами і організаціями, які займаються питаннями безпеки, за нашої ініціативи вдалося об’єднати всі технічні комітети України, цього напряму. Інститут разом з Інноваційної палатою України  засновником створення науково-технічного парку, куди вже сьогодні прагнуть вступити 28 інститутів і підприємств. Активно співпрацюємо з відповідним Департаментом Євросоюзу». «У наш час, зазначив В.С. Кропивницький, - небезпеки для однієї країни не буває. Як правило, чи то стихія, чи техногенна катастрофа, є бідою багатьох країн. Яскравим прикладом слугує Чорнобильська трагедія. Як тепер вже відомо, радіоактивна хмара тоді кілька разів облетіла нашу планету. Тому і долати надзвичайні ситуації, а ще краще прогнозувати і попереджувати їх, переконаний, потрібно спільними зусиллями, обмінюючись досвідом і науковими досягненнями у цій сфері»

    Начальник УкрНДІЦЗ розповів гостям про створення нових технологій та технологічного обладнання для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів - терморозширеного графіту, про створену інститутом установку для продукування терморозширеного графіту. Адже аналога такої установки немає у світі. Саме вона цікавить китайську компанію. Як сказав Генеральний директор, голова правління  «Січуань Сіхуа Холдинг», цитуючи лідера країни Сі Цзіньпін: «Гори мають бути зеленими, а вода чистою», а розроблена нашими вченими установка, впевнені представники Піднебесної,  має сприяти цьому.

     Компанія «Січуань Сіхуа Холдинг» є передовою організацією КНР у сфері інвестиційної діяльності високо наукових технологій будівництва, нерухомості, сільськогосподарської діяльності, енергоресурсів. Компанія успішно працює. Інвестиційною діяльністю займається протягом десяти років. Вона вже реалізувала понад 15-ти значних інвестиційних проектів. Спільно з ООН реалізує ряд міжнародних проектів, пов’язаних з екологічною безпекою.

     Гості та начальник Інституту висловили сподівання на плідну довгострокову співпрацю.


   
Останні новини
15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
Останні новини