ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 915

Останні новини

15 Березня20:23 Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист
Зважаючи на часті випадки агресії серед учнів, вчителів та батьків, у результаті чого виникають психологічні стреси, травми як у постраждалих так і в агресорів актуальним постає завдання щодо створення безпечного психологічного середовища у закладах освіти.
14 Березня14:46 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
14 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Обговорення пропозицій щодо внесення змін до національного стандарту України, який встановлює загальні положення пожежної безпеки”.
7 Березня16:50 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
Бажаю вам міцного здоров’я, безмежного жіночого щастя, здійснення всіх найзаповітніших мрій, вічної молодості, чарівності та ніжності. Нехай у вашій оселі завжди панують мир, злагода, добробут, віра, надія та любов! Зі святом!
7 Березня15:41 Зі святом весни, краси та любові!
Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття як жінка, матір, любов, краса, добро.
28 Лютого11:22 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
28 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося засідання науково-технічної ради.
18 Лютого17:43 Анатолію Фоміну було вручено медаль “Честь, Мужність, Пам’ять”
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав старшого наукового співробітника відділу заходів захисту науково-дослідного центру заходів цивільного захисту Фоміна Анатолія Івановича було нагороджено медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять” Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
18 Лютого10:59 Олександра Євдіна нагородили медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять”
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав тимчасово виконуючий обов’язки начальника УкрНДІЦЗ Віталій Коваленко нагородив медаллю “Честь, Мужність, Пам’ять” Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна.
15 Лютого16:21 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих. Схиляємо голову перед подвигом, мужністю та витримкою тих хто повернувся.
14 Лютого17:54 В УкрНДІЦЗ проведено науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України
14 лютого 2019 року в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника директора Департаменту – начальника управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Юрія Деревинського відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС України.
8 Лютого16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мін’юсту України 08 лютого 2019 року відбувся міжвідомчий семінар-навчання “Організація та проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України”, головував на якому директор КНДІСЕ Олександр Рувін.
4 Лютого10:42 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
Робочий тиждень, 4 лютого, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Віталій Коваленко під дружні оплески колег вручив погони офіцера Сергію Цимбалістому.
31 Січня11:55 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
31 січня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
22 Січня15:16 22 січня – День Соборності України
22 січня 2019 року виповнюється 100 років з моменту проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки
22 Січня12:50 Представлено нову версію програмного забезпечення з обліку пожеж
Спільними зусиллями фахівців Національного університету цивільного захисту України й Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту в рамках виконання дослідно-конструкторської роботи за темою: Розробка програмного забезпечення з формування «Картки обліку пожежі» продовжується робота по створенню програмного забезпечення, призначеного для виконання завдань, пов’язаних із формуванням масивів карток обліку пожеж в територіальних органах ДСНС України, пілотною версією якого впродовж минулого року вже користуються в підрозділах обласних управлінь.
16 Січня16:24 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
16 січня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося перше в 2019 році засідання науково-технічної ради.
15 Січня17:00 В УкрНДІЦЗ відбулася робоча зустріч фахівців, що працюють над програмним забезпеченням з обліку пожеж
Продовжуючи роботу по створенню програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”, що проводиться спільними зусиллями Національного університету цивільного захисту України й Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту в рамках виконання дослідно-конструкторської роботи за темою: Розробка програмного забезпечення з формування “Картки обліку пожежі”, 15 січня 2019 року в УкрНДІЦЗ відбулася чергова робоча зустріч з технічного доопрацювання поточної версії програмного забезпечення.
14 Січня15:41 Колектив УкрНДІЦЗ отримав орден Конфедерації будівельників України “За розбудову України”
За плідну роботу та вагомий внесок у розвиток і вдосконалення будівельної галузі Конфедерація будівельників України нагородила орденом “За розбудову України” колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, який входить у члени КБУ.
29 Грудня16:00 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди Нового року та Різдва Христового!
Бажаю зустріти свята у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай рік прийдешній буде для Вас багатим на добро, щедрим на творчу наснагу, успіхи у професійній діяльності.
29 Грудня14:40 Миру й добра в Новому році!
29 грудня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися святкові заходи з нагоди Нового року та Різдва Христового. Заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Віталій Коваленко привітав всіх присутніх із прийдешніми святами та побажав міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, натхнення у роботі та кар’єрного зростання.
20 Грудня14:59 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ завершила свою роботу в цьому році
20 грудня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
20 Грудня14:54 Відбулися загальні збори осіб начальницького складу УкрНДІЦЗ
20 грудня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися загальні збори осіб начальницького складу інституту. Під час засідання було розглянуто звіт Ради зборів за два роки її діяльності та обрано новий склад Ради зборів.
19 Грудня15:55 У гості до Святого Миколая завітали діти працівників УкрНДІЦЗ
День Святого Миколая-Чудотворця залишається одним з найулюбленіших і довгоочікуваних свят для дітей і дорослих. Адже кожна дитина знає, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить подарунок і залишає його під подушкою.
14 Грудня13:44 В УкрНДІЦЗ відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця дата була затверджена Указом Президента України від 10 листопада 2006 року N 945/2006. Адже, саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.
14 Грудня10:10 14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції
Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над невидимим руйнівним ворогом – радіацією. А також прикладом неймовірної мужності й жертовності ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС серед яких були і співробітники нашого інституту.
14 Грудня09:57 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

    Твіт