ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 945

Останні новини

10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Робочий тиждень, 10 червня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег нагородив працівників інституту.
6 Червня17:18 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон
До участі у нараді було залучено представників слідчого підрозділу та вибухотехнічного відділу Головного управління Нацполіції України в Херсонській області, експертів Миколаївського та Херсонського науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, судового експерта Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, а також керівників дослідно-випробувальних лабораторій Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської областей. Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі у нараді було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.
5 Червня18:00 Відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
5 червня на території стадіону Київського національного університету технологій та дизайну відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки.
5 Червня17:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
Головна ідея книги в тому, щоб показати читачеві багату історію пожежної служби, яка розвивалася разом із розвитком людства, нагадати, що традиції пожежників, готовність до самопожертви йдуть з глибини століть. Історія пожежної охорони на території сучасної України об’ємна і багатогранна, наповнена долями відданих своїй справі людей, прикладами героїзму і самопожертви.
5 Червня16:02 Виробничо-практичний журнал “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій випустив новий виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”.
3 Червня11:14 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Робочий тиждень, 3 червня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Заступник начальника інституту (з протипожежного захисту та техногенної безпеки) Олександр Борис під дружні оплески колег вручив погони офіцерам.
30 Травня12:16 Жартовський Сергій Володимирович здобув науковий ступінь доктора технічних наук
Заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Віталій Коваленко під дружні оплески науковців, на підставі рішення Атестаційної колегії від 5 березня 2019 року, вручив диплом доктора наук провідному науковому співробітнику відділу протипожежних заходів науково-дослідного центру технічного регулювання, кандидату технічних наук Жартовському Сергію Володимировичу. Він захистив дисертацію за спеціальністю “Пожежна безпека” та здобув науковий ступінь доктора технічних наук.
30 Травня12:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
24 Травня16:15 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у весняному засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
У період з 23 по 24 травня 2019 року на базі Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України відбулося чергове засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради проблем судової експертизи Міністерства юстиції України. До участі у засіданні від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.
22 Травня12:43 Фахівці УкрНДІЦЗ провели тематичне заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти”
Уперше в Україні, 21 травня, за ініціативи ОТГ Брусилівського району Житомирської області та за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС України у Житомирській області, Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту, на базі Брусилівської гімназії, були проведені тематичні заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти” з директорами шкіл, дитячих садків, методистами та фахівцями відділу освіти та спорту Брусилівської ОТГ.
17 Травня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ!
Зичу кожному науковцю міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності. Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення. Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України.
17 Травня09:47 УкрНДІЦЗ взяв участь у ІІ науково-практичній конференції “Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту”
У заході взяли участь науковці у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, фахівці публічного управління та адміністрування, професійної освіти, а також представники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.
16 Травня13:18 УкрНДІЦЗ долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки
16 травня, у третій четвер травня, вся країна святкує Всесвітній день вишиванки.
16 Травня13:12 16 травня – Всесвітній День Вишиванки
Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!
15 Травня18:02 В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки
15 травня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулись урочисті збори з нагоди прийдешнього професійного свята Дня науки, яке відзначається щороку у третю суботу травня відповідно до Указу Президента “Про День науки” № 145/97 від 14 лютого 1997 року.
15 Травня16:18 Відбувся науково-практичний семінар “НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ДСНС УКРАЇНИ. СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ”
15 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Наукова діяльність ДСНС України. Стан та перспективи розвитку”, приурочений до прийдешнього професійного свята Дня науки.
13 Травня14:44 Відбулася VI Міжнародна конференція ETICS
Впродовж двох днів 9-10 травня в м. Ожаров-Мазовецький (Польща) проходила VI Міжнародна конференція ETICS, присвячена способам підвищення енергоефективності будівель і збільшення терміну служби зовнішніх теплоізоляційних композитних систем (ETICS).
10 Травня09:23 Мінрегіон посилив цивільний захист громадян
Вже з 1 серпня цього року в дію вступають нові зміни у будівельні норми для підвищення безпеки і цивільного захисту громадян.
8 Травня11:31 Звернення начальника УкрНДІЦЗ з нагоди Дня пам’яті та примирення
Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.
26 Квітня18:00 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ВЕЛИКОДНЕМ!
Хай диво Християнського Воскресіння завжди надихає нас всіх на добрі та праведні справи, наповнить радістю серця, а переможний дух надії додає сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання рідної неньки України.
26 Квітня15:39 Чисте довкілля – запорука міцного здоров’я!
Напередодні Великодніх свят, 26 квітня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулося масштабне прибирання всієї території установи.
26 Квітня08:28 26 квітня − День Чорнобильської трагедії
33 роки тому на долю українського народу випало серйозне випробування. У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. 26 квітня є Днем пам'яті та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.
25 Квітня11:25 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 квітня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
18 Квітня19:50 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася VІ Спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
Спартакіаду інституту з нагоди святкування Дня пожежної охорони. Неперевершена природа пожежно-випробувального полігону УкрНДІЦЗ, де відбувалися змагання, надихала учасників на здобуття почесних перших місць. Усі бажаючи мали можливість продемонструвати свої фізичні навички у таких видах змагань: настільний теніс, гирьовий спорт, підтягування на перекладині, метання гранати, більярд, згинання та розгинання рук в упорі лежачи (віджимання), армреслінг, перетягування канату,стрільба з лука, дартс, кульова стрільба.
17 Квітня10:55 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
Бажаю усім працівникам пожежної охорони життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця повертається Вам здоров’ям, щастям та добром!

    Твіт