ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 971

Останні новини

15 Жовтня16:29 Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
Підставою для розроблення проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення" є: наказ Мінрегіону України від 13.05.2019 № 110 "Про затвердження Переліку нових розробок на створення науково-технічної продукції з нормування у сферах будівництва та житлової політики на 2019 рік за бюджетною програмою КПКВК 2751030"; договір між Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 серпня 2019 року № 16-64/2019.
11 Жовтня12:12 XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019” завершує свою роботу
Загалом форум охопив такі тематичні напрямки: пожежна безпека будівель, споруд і територій, технічне оснащення рятувально-пожежних служб, спеціальних транспортних засобів, техногенна та промислова безпека, засоби індивідуального та колективного захисту персоналу, охорона праці, ліквідація наслідків катастроф природного характеру.
8 Жовтня21:00 Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”
Впродовж чотирьох днів кваліфіковані фахівці у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки матимуть змогу продемонструвати власні розробки та інноваційні технології, адже сьогодні, 8 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі стартував XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”.
8 Жовтня20:52 Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи
8 жовтня в рамках проведення XVIІI Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех – 2019” відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи, організована Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту.
8 Жовтня20:39 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
жовтня, у рамках проведення ХХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”, відбулося урочисте нагородження переможців шостого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
8 Жовтня20:26 УкрНДІЦЗ взяв учать у ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”
8 жовтня в рамках проведення XVIІI Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех – 2019” відбулася ХХІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”.
1 Жовтня11:08 Колектив УкрНДІЦЗ вітає Олександра Куртова та Владислава Чуяна з отриманням диплома ІІІ ступеня за патент на корисну модель “Ствол пожежний ручний пробивний універсальний “ ГАРПУН-1””
Всередині вересня на базі Національного університету цивільного захисту України відбулося підбиття підсумків Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки
30 Вересня11:37 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Ужгород
За ініціативи дослідно-випробувальної лабораторії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області 26 вересня 2019 року на базі Управління ДСНС України у Закарпатській області відбулася спільна нарада на тему: “Дослідження пожеж. Проблемні питання та перспектива розвитку”.
26 Вересня17:07 Істотні умови до проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 “Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту (далі - УкрНДІЦЗ) планує розроблення проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 “Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення”
26 Вересня15:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
19 Вересня15:31 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
19 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Обґрунтування вимог до розрахункового методу визначення мінімальних протипожежних відстаней”.
17 Вересня15:48 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника
Кожен рятувальник у своє професійне свято із почуттям гордості відчуває особисту причетність до вирішення загальнодержавного важливого питання – забезпечення надійного захисту населення та матеріальних цінностей.
17 Вересня15:47 В УкрНДІЦЗ відбулися заходи з нагоди святкування професійного свята Дня рятівника
День рятівника – це свято сильних і відважних людей, які за покликом душі та серця обрали шляхетну й ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності і справжньої відваги. Сьогодні, 17 вересня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування професійного свята Дня рятівника.
11 Вересня18:39 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
11 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся фінальний (очний) етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи.
9 Вересня12:04 В УкрНДІЦЗ доопрацьовували програмне забезпечення по обліку пожеж
У рамках дослідно-конструкторської роботи: Розробка програмного забезпечення з формування «Картки обліку пожежі», що виконується спільними зусиллями фахівців Національного університету цивільного захисту України й Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, триває робота по розробленню програмного забезпечення «Статистичний облік пожеж», призначеного для автоматизації заповнення карток обліку пожеж підрозділами територіальних органів ДСНС України.
30 Серпня18:03 Участь представника УкрНДІЦЗ у науково-практичному семінарі Експертної служби МВС України
Експертною службою МВС України впродовж 27-30 серпня 2019 року на базі медичного реабілітаційного центру МВС України «Кремінці», розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, проводився науково-практичний семінар «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень».
29 Серпня14:20 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
29 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
23 Серпня15:57 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УкрНДІЦЗ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ – ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
В серці кожного українця серпнева блакить неба і золото пшеничних ланів зливаються барвами української державності в символ волелюбності і любові до рідної землі.
23 Серпня15:39 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України
23 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Традиційно збори розпочалися виконанням Державного гімну України.
7 Серпня17:12 УкрНДІЦЗ взяв участь у заходах з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту
Після аварії на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році руїни 4-го енергоблоку були закриті від навколишнього світу об'єктом “Укриття”. Однак, об'єкт, який споруджувався у вкрай стислі терміни, не здатний був повністю вирішити проблему безпеки зруйнованого 4-го енергоблоку. Результати досліджень показали, що істотне зменшення небезпеки “Укриття” можливо лише у результаті будівництва над ним нової захисної споруди — нового безпечного конфайнменту (НБК).
7 Серпня16:58 Представники УкрНДІЦЗ відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”
Вчора, 6 серпня, після закінчення урочистостей з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту представники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”.
25 Липня10:19 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 липня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
27 Червня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
Прийняття Конституції України ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, повноправній учасниці світового співтовариства.
27 Червня16:00 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
З прийдешнім святом привітав усіх присутніх начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький. Він зауважив, що прийняття Конституції України стало важливим етапом в українському державотворенні, адже документ закріпив статус України, як незалежної та демократичної країни.
27 Червня12:32 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 червня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Віталія Кропивницького відбулося чергове засідання науково-технічної ради.

    Твіт