ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 954

Останні новини

23 Серпня15:57 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УкрНДІЦЗ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ – ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
В серці кожного українця серпнева блакить неба і золото пшеничних ланів зливаються барвами української державності в символ волелюбності і любові до рідної землі.
23 Серпня15:39 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України
23 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Традиційно збори розпочалися виконанням Державного гімну України.
7 Серпня17:12 УкрНДІЦЗ взяв участь у заходах з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту
Після аварії на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році руїни 4-го енергоблоку були закриті від навколишнього світу об'єктом “Укриття”. Однак, об'єкт, який споруджувався у вкрай стислі терміни, не здатний був повністю вирішити проблему безпеки зруйнованого 4-го енергоблоку. Результати досліджень показали, що істотне зменшення небезпеки “Укриття” можливо лише у результаті будівництва над ним нової захисної споруди — нового безпечного конфайнменту (НБК).
7 Серпня16:58 Представники УкрНДІЦЗ відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”
Вчора, 6 серпня, після закінчення урочистостей з нагоди завершення робіт із будівництва нового безпечного конфайнменту представники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відвідали місто Прип'ять та музей цивільного захисту “Зірка Полин”.
25 Липня10:19 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 липня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
27 Червня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
Прийняття Конституції України ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, повноправній учасниці світового співтовариства.
27 Червня16:00 В УкрНДІЦЗ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
З прийдешнім святом привітав усіх присутніх начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький. Він зауважив, що прийняття Конституції України стало важливим етапом в українському державотворенні, адже документ закріпив статус України, як незалежної та демократичної країни.
27 Червня12:32 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 червня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Віталія Кропивницького відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
26 Червня14:33 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
26 червня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Обговорення пропозицій щодо внесення змін до Національного стандарту України, який встановлює загальні положення пожежної безпеки”.
10 Червня10:25 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Робочий тиждень, 10 червня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег нагородив працівників інституту.
6 Червня17:18 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Херсон
До участі у нараді було залучено представників слідчого підрозділу та вибухотехнічного відділу Головного управління Нацполіції України в Херсонській області, експертів Миколаївського та Херсонського науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, судового експерта Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, а також керівників дослідно-випробувальних лабораторій Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської областей. Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі у нараді було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.
5 Червня18:00 Відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
5 червня на території стадіону Київського національного університету технологій та дизайну відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки.
5 Червня17:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
Головна ідея книги в тому, щоб показати читачеві багату історію пожежної служби, яка розвивалася разом із розвитком людства, нагадати, що традиції пожежників, готовність до самопожертви йдуть з глибини століть. Історія пожежної охорони на території сучасної України об’ємна і багатогранна, наповнена долями відданих своїй справі людей, прикладами героїзму і самопожертви.
5 Червня16:02 Виробничо-практичний журнал “НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ плюс”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій випустив новий виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”.
3 Червня11:14 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Робочий тиждень, 3 червня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Заступник начальника інституту (з протипожежного захисту та техногенної безпеки) Олександр Борис під дружні оплески колег вручив погони офіцерам.
30 Травня12:16 Жартовський Сергій Володимирович здобув науковий ступінь доктора технічних наук
Заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Віталій Коваленко під дружні оплески науковців, на підставі рішення Атестаційної колегії від 5 березня 2019 року, вручив диплом доктора наук провідному науковому співробітнику відділу протипожежних заходів науково-дослідного центру технічного регулювання, кандидату технічних наук Жартовському Сергію Володимировичу. Він захистив дисертацію за спеціальністю “Пожежна безпека” та здобув науковий ступінь доктора технічних наук.
30 Травня12:09 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
24 Травня16:15 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у весняному засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
У період з 23 по 24 травня 2019 року на базі Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України відбулося чергове засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради проблем судової експертизи Міністерства юстиції України. До участі у засіданні від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.
22 Травня12:43 Фахівці УкрНДІЦЗ провели тематичне заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти”
Уперше в Україні, 21 травня, за ініціативи ОТГ Брусилівського району Житомирської області та за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС України у Житомирській області, Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту, на базі Брусилівської гімназії, були проведені тематичні заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти” з директорами шкіл, дитячих садків, методистами та фахівцями відділу освіти та спорту Брусилівської ОТГ.
17 Травня16:35 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ!
Зичу кожному науковцю міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності. Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення. Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України.
17 Травня09:47 УкрНДІЦЗ взяв участь у ІІ науково-практичній конференції “Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту”
У заході взяли участь науковці у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, фахівці публічного управління та адміністрування, професійної освіти, а також представники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.
16 Травня13:18 УкрНДІЦЗ долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки
16 травня, у третій четвер травня, вся країна святкує Всесвітній день вишиванки.
16 Травня13:12 16 травня – Всесвітній День Вишиванки
Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!
15 Травня18:02 В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки
15 травня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулись урочисті збори з нагоди прийдешнього професійного свята Дня науки, яке відзначається щороку у третю суботу травня відповідно до Указу Президента “Про День науки” № 145/97 від 14 лютого 1997 року.
15 Травня16:18 Відбувся науково-практичний семінар “НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ДСНС УКРАЇНИ. СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ”
15 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Наукова діяльність ДСНС України. Стан та перспективи розвитку”, приурочений до прийдешнього професійного свята Дня науки.

    Твіт