ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1025

Останні новини

27 Лютого11:34 В УкрНДІЦЗ відбулося засідання науково-технічної ради Інституту
27 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося засідання науково-технічної ради.
19 Лютого09:19 19 лютого – День Державного Герба України
Сьогодні Україна відзначає День Державного Герба Саме цього дня 28 років тому (1992) Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України.
14 Лютого15:41 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне пекло бойових дій в Республіці Афганістан та інших “гарячих” точках планети. Цього пам’ятного дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками, і вшановуємо вічну пам’ять про загиблих. Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.
7 Лютого09:15 За ініціативи УкрНДІЦЗ було випущено серію поштових марок, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту України”
За ініціативи Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та разом з Українським державним підприємством поштового зв'язку “Укрпошта” було випущено серію поштових марок, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту України”.
6 Лютого09:25 “Енциклопедичний словник з пожежної безпеки”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту підготував та видав науково-довідкове видання “Енциклопедичний словник з пожежної безпеки”.
5 Лютого10:03 За ініціативи УкрНДІЦЗ була випущена пам’ятна монета “100 років пожежному автомобілю України”.
Монета присвячена одній зі сторінок історії техніки – появі на вулицях Києва перших в Україні пожежних машин, що були переобладнані з міських автобусів фірми Бенц-Гаггенау. Таким чином була відкрила “машинна ера” в розвитку пожежної техніки.
4 Лютого17:59 “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
Головна ідея книги в тому, щоб показати читачеві багату історію пожежної служби, яка розвивалася разом із розвитком людства, нагадати, що традиції пожежників, готовність до самопожертви йдуть з глибини століть. Історія пожежної охорони на території сучасної України об’ємна і багатогранна, наповнена долями відданих своїй справі людей, прикладами героїзму і самопожертви.
4 Лютого10:01 Науковці УкрНДІЦЗ брали участь у проекті будівництва нового безпечного конфайнменту
Після аварії на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році руїни 4-го енергоблоку були закриті від навколишнього світу об'єктом “Укриття”. Однак, об'єкт, який споруджувався у вкрай стислі терміни, не здатний був повністю вирішити проблему безпеки зруйнованого 4-го енергоблоку. Результати досліджень показали, що істотне зменшення небезпеки “Укриття” можливо лише у результаті будівництва над ним нової захисної споруди — нового безпечного конфайнменту (НБК).
3 Лютого11:48 Науковці УкрНДІЦЗ здобули ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ за патент на корисну модель “Ліхтар пожежний багатофункціональний”
Наприкінці 2019 року науковці УкрНДІЦЗ здобули ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ за патент на корисну модель “Ліхтар пожежний багатофункціональний” у Конкурсі на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і на підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.
31 Січня10:40 ВОГНЕЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ
Спільна розробка Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та ТОВ "Науково-технічний союз". В основу засобу покладено принцип забезпечення надійного вогнезахисту матеріалів за мінімальної витрати та низької собівартості.
30 Січня09:43 ЗАХИСНИЙ ОДЯГ РЯТУВАЛЬНИКА
Спільна розробка Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та ТОВ “ЗОВНІШТОРГБУД”. Розробка відноситься до спеціального захисного одягу, що застосовується рятувальниками під час ліквідації надзвичайних ситуацій не пов’язаних з пожежогасінням та використовується під час проведення аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт, а також під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.
29 Січня15:12 29 січня – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони
Вітаю Вас із професійним святом – Днем вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони!
29 Січня15:01 "Звіт про діяльність Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту за 2013-2017 роки"
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту (далі – УкрНДІЦЗ або Інститут) є базовою науковою установою в державі з питань наукового забезпечення заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
29 Січня14:45 МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕНЕРАТОР ПІНИ ГПС-600 (М) З ПОКРАЩЕНИМИ ТЕХНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ
Модернізований генератор піни ГПС-600 (М) з покращеними технічними характеристиками є розробкою Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.
28 Січня14:27 УНІВЕРСАЛЬНИЙ НАДУВНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ
“Універсальний надувний рятувальний засіб” є розробкою Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (патент № 95817).
27 Січня18:32 СТВОЛ ПОЖЕЖНИЙ РУЧНИЙ ПРОБИВНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ “ГАРПУН-1”
Ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1” є розробкою Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (патент № 120642).
27 Січня18:12 В УкрНДІЦЗ відбулися загальні збори трудового колективу (ВІДЕО)
27 січня в актовій залі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбулися загальні збори щодо ініційованої керівництвом ДСНС України реорганізації Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та Інституту державного управління у сфері цивільного захисту всупереч заходам державного регулювання наукового простору, передбачених Програмою діяльності Уряду України та без розробки стратегії реформування освітньої й науково-технічної діяльності, ґрунтовного дослідження ролі науки в державному управлінні цивільним захистом.
24 Січня17:01 ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ КАТЕР UMC-1000
Науковцями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту був спроектований пожежно-рятувальний катер UMC-1000 з можливістю гасіння пожеж на водних об'єктах і спорудах, розташованих поряд з водою на відстані до 100 метрів у внутрішніх акваторіях порту. За допомогою даного катера можна рятувати людей на воді, і застосовувати плавзасіб, як водолазну базу. Катер оснащений медичним обладнанням і різними засобами зв'язку.
24 Січня15:24 ВАЖЛИВО: КОЛЕКТИВ УкрНДІЦЗ ЗВЕРНУВСЯ ДО ВИЩИХ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ
Без розробки стратегії реформування освітньої та науково-технічної діяльності, ґрунтовного дослідження ролі науки в державному управлінні цивільним захистом і всупереч заходам державного регулювання наукового простору, передбачених Програмою діяльності Уряду України, керівництвом ДСНС України ІНІЦІЙОВАНА РЕОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ й ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.
22 Січня09:41 Звернення начальника УкрНДІЦЗ з нагоди Дня Соборності України
22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.
20 Січня15:30 ДУЖЕ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА РЯТУВАЛЬНИКУ
Родина капітана служби цивільного захисту УкрНДІЦЗ Юрія Набокова дякує кожному з Вас, друзям, колективу інституту, колегам служби цивільного захисту, рятувальникам з різних куточків України, усім небайдужим за кожну добру думку, моральну та духовну підтримку, допомогу, щирі молитви та численні репости. Нині Юрій перебуває у важкому стані, але рідні та колектив інституту не втрачають надії на його одужання. Якщо у Вас є можливість, просимо підтримати та врятувати життя нашого колеги-рятувальника.
20 Січня15:19 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Могильниченка В’ячеслава Васильовича з ювілеєм!
20 січня колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту привітав начальника відділу заходів захисту науково-дослідного центру заходів цивільного захисту В’ячеслава Могильниченка з ювілейним 70-річним днем народження.
20 Січня15:19 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони офіцерам.
16 Січня14:50 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
16 січня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося перше в 2020 році засідання науково-технічної ради.
16 Січня12:11 Науковці УкрНДІЦЗ вітали нового кандидата наук
16 січня перше в 2020 році засідання науково-технічної ради Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту розпочалася з приємної події.

    Твіт