ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 988

Останні новини

11 Грудня11:45 На адресу УкрНДІЦЗ надійшов лист-відгук на книгу “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України” від Міністерства закордонних справ України
Колективу УкрНДІЦЗ надзвичайно приємно читати рядки з добрими та теплими словами, які мотивують і надихають на подальшу діяльність. Ще більш приємно розуміти, що люди цінують старання всієї робочої групи, яка працювала над книгою.
6 Грудня17:06 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики
Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту безпосередню участь у заході взяли начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький; заступник начальника інституту (з цивільного захисту) полковник служби цивільного захисту Віталій Коваленко; начальник відділу досліджень і статистики пожеж підполковник служби цивільного захисту Руслан Климась.
6 Грудня16:34 На Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва
5 грудня на Рівненщині у стінах старовинного Дубенського замку відбулася семінар-нарада з питань міжнародного співробітництва, ініційована Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
28 Листопада15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
28 листопада в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту (з цивільного захисту) Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
27 Листопада17:18 Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС
27 листопада в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
26 Листопада12:53 УкрНДІЦЗ взято участь у черговому засіданні ТК 192 “Судова експертиза”
25 листопада 2019 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України відбулося розширене засідання Технічного комітету № 192 “Судова експертиза”, який було створено в 2018 році наказом ДП “УкрНДНЦ” від 07.05.2018 р. № 125.
25 Листопада16:10 УкрНДІЦЗ долучився до семінар-заняття по дослідженню пожеж у місті Черкаси
За ініціативи дослідно-випробувальної лабораторії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Черкаській області 21-22 листопада 2019 року у Черкасах відбулося семінар-заняття по дослідженню пожеж і встановленню причин їх виникнення за участі слідчих Головного управління Нацполіції України в Черкаській області, експертів Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, судових експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, представників Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, керівників окремих дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС.
25 Листопада10:24 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
Робочий тиждень, 25 листопада, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони офіцера Юрію Набокову.
21 Листопада09:20 Безпека на складах: ризики та запобігання
Вчора, 20 листопада, у рамках XVIII Міжнародного промислового форуму відбувся семінар-практикум “Безпека на складах: ризики та запобігання”, організований Український науково-дослідним інститутом цивільного захисту, журналами “Надзвичайна ситуація плюс” й “Охорона праці”.
12 Листопада15:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у конференції “Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу”
Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту участь у роботі конференції взяв начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання підполковник служби цивільного захисту Руслан Климась.
8 Листопада14:34 Міжнародна наукова конференція “Безпека, екстремізм, тероризм 2019”
У рамках заходу був підписаний Меморандум про співробітництво між Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту та Європейським інститутом післядипломної освіти.
8 Листопада11:39 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
8 листопада в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулося громадське обговорення другої редакції проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 “Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення”.
7 Листопада17:40 Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”
7 листопада у рамках ІІ Міжнародної спеціалізованої виставки “ELECTRO INSTALL-2019” відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного бізнесу”, організована Громадською спілкою “Рада технічних комітетів стандартизації України” та Асоціацією “Укрелектрокабель” за сприянням Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
30 Жовтня09:39 В НУЦЗУ відбулася презентація веб-орієнтованої версії програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”
У заході взяли участь начальник відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС Леонід Шрамко, головний спеціаліст цього ж відділу Тетяна Коршикова, начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Руслан Климась та науковий співробітник цього ж відділу Алла Одинець.
21 Жовтня19:21 Відбулася Третя практична конференція “Безпека в закладах освіти: від учня до вчителя”
Проведення конференції вже стало доброю традицією й значною подією для керівників закладів освіти, вчителів і викладачів, шкільних психологів, фахівців й експертів у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці.
21 Жовтня19:20 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання: проблеми та перспективи”
21 жовтня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання: проблеми та перспективи”. Захід об’єднав навколо себе науковців інституту, представників громадських організацій, асоціацій, фахівці й спеціалістів задля обговорення питань, пов’язаних з проблемами технічного регулювання у сфері цивільного захисту й пожежної безпеки.
15 Жовтня16:29 Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
Підставою для розроблення проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення" є: наказ Мінрегіону України від 13.05.2019 № 110 "Про затвердження Переліку нових розробок на створення науково-технічної продукції з нормування у сферах будівництва та житлової політики на 2019 рік за бюджетною програмою КПКВК 2751030"; договір між Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 серпня 2019 року № 16-64/2019.
11 Жовтня12:12 XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019” завершує свою роботу
Загалом форум охопив такі тематичні напрямки: пожежна безпека будівель, споруд і територій, технічне оснащення рятувально-пожежних служб, спеціальних транспортних засобів, техногенна та промислова безпека, засоби індивідуального та колективного захисту персоналу, охорона праці, ліквідація наслідків катастроф природного характеру.
8 Жовтня21:00 Розпочав роботу XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”
Впродовж чотирьох днів кваліфіковані фахівці у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки матимуть змогу продемонструвати власні розробки та інноваційні технології, адже сьогодні, 8 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі стартував XVIІI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2019”.
8 Жовтня20:52 Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи
8 жовтня в рамках проведення XVIІI Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех – 2019” відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи, організована Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту.
8 Жовтня20:39 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
жовтня, у рамках проведення ХХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”, відбулося урочисте нагородження переможців шостого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
8 Жовтня20:26 УкрНДІЦЗ взяв учать у ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”
8 жовтня в рамках проведення XVIІI Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех – 2019” відбулася ХХІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах”.
1 Жовтня11:08 Колектив УкрНДІЦЗ вітає Олександра Куртова та Владислава Чуяна з отриманням диплома ІІІ ступеня за патент на корисну модель “Ствол пожежний ручний пробивний універсальний “ ГАРПУН-1””
Всередині вересня на базі Національного університету цивільного захисту України відбулося підбиття підсумків Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки
30 Вересня11:37 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Ужгород
За ініціативи дослідно-випробувальної лабораторії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області 26 вересня 2019 року на базі Управління ДСНС України у Закарпатській області відбулася спільна нарада на тему: “Дослідження пожеж. Проблемні питання та перспектива розвитку”.

    Твіт