ГоловнаБізнесуПослугиРозрахунокКатегорійність
 Версія для друку

Розрахунок та визначення категорії приміщень за вибухопожежною
та пожежною небезпекою

На стадії розробки проекту та будівництва виробничих приміщень і складів визначають їх відповідність протипожежним нормам та правилам. Для цього виконується розрахунок категорій. Він обов'язково виконується для всіх, без винятку, виробничих приміщень і складів.

 

Категорування приміщень за вибухопожежонебезпечністю

Такий розрахунок повинен проводитись і у разі реконструкції чи зміни технологічних процесів всередині виробничих приміщень і складів, навіть при додаванні або заміні обладнання.

Розрахунок категорій пожежної небезпеки приміщення проводиться на основі класифікації об'єктів за вибухопожежною та пожежною небезпекою.

Категорування приміщень і будівель з вибухопожежної та пожежної небезпеки визначається виходячи з виду горючих речовин і матеріалів, які там знаходяться, їх кількості і пожежонебезпечних властивостей, а також, виходячи з об'ємно-планувальних рішень приміщень і характеристик, проведених технологічних процесів.

Розрахунок категорій пожежної небезпеки здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки.

Розрахунок та визначення категорії приміщень за вибухопожежною та пожежною небезпекою 

 

Розрахунок категорій приміщень за пожежною небезпекою

Сам процес розрахунку категорій здійснюється фахівцями за допомогою спеціальних знань та програм. Вони послідовно перевіряють приналежність приміщення від найбільш небезпечної категорії (А) до найменш небезпечної (Д).

УкрНДІЦЗ надає послуги з розрахунку та визначення категорії приміщень за вибухопожежною та пожежною небезпекою по всій території України (Вінниця, Дніпро, Донецьк‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ‎, Київ‎, Кропивницький‎, Луганськ‎, Луцьк‎, Львів‎, Миколаїв‎, Одеса‎, Полтава‎, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів‎).

 

Телефон: +38 (044) 280-13-97

E-mail: [email protected]

    Твіт