ГоловнаНормативна базаГромадські обговорення
 Версія для друку

Громадські обговорення

 

Перша редакція проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані
системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та
оповіщення населення"
Пояснювальна записка до першої редакції проекту Зміни № 1 ДБН В.2.5-76:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення"
 

 

Перша редакція проекту ДСТУ ХХХХ:20 “Пожежна безпека оцінювання протипожежних відстаней між суміжними об’єктами будівництва розрахунковими методами. Основні положення”

 

Істотні умови до проекту Зміни №1 ДБН В.2.5-76:2014 “Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення”

 

Методичні рекомендації з підготовки та подання матеріалів до огляду цивільного захисту

 

Перша редакція проекту ДСТУ ХХХХ:ХХХХ "Системи протипоженого захисту. ПІДТРИМАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ"

 

Перша редакція проекту ДСТУ ISO 22315:201_ “СОЦІАЛЬНА БЕЗПЕКА. МАСОВА ЕВАКУАЦІЯ. Методичні рекомендації щодо планування”

 

Повідомлення про розроблення другої редакції проекту ДБН В 1.2-4:20ХХ “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту”
 
Повідомлення про розроблення першої редакції проекту Зміни №4 ДБН В 2.2-5-97 “Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту”

 

Пояснювальна записка до першої редакції проекту ДСТУ ХХХХ “СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПОЖЕЖНОЮ БЕЗПЕКОЮ ОБ'ЄКТА ЗАХИСТУ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ”

 

Перша редакція проекту ДСТУ ХХХХ “СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПОЖЕЖНОЮ БЕЗПЕКОЮ ОБ'ЄКТА ЗАХИСТУ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ”

 

Перша редакція проекту РЕГЛАМЕНТ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ І ПРОГНОЗУВАННЯ РИЗИКУ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

Друга редакція проекту Зміни №3 ДБН В.2.2-5-97 "Будинки і споруди. Захисні споруди цивільної оборони"

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЩОДО ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ ТА ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНИХ КОНФЛІКТІВ

 

 

Перша редакція проекту НАСТАНОВи з тактичної підготовки основних працівників воєнізованих гірничорятувальних (аварійно-рятувальних) загонів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

 

Остаточна редакція проекту ПОРЯДОКу приймання і впровадження (реалізації, застосування) в Державній службі України з надзвичайних ситуацій наукової та науково-технічної продукції у практичну діяльність

 

Пояснювальна записка до остаточної редакції проекту ПОРЯДОКу приймання і впровадження (реалізації, застосування) в Державній службі України з надзвичайних ситуацій наукової та науково-технічної продукції у практичну діяльність

 

Перша редакція проекту ДСТУ ХХХХ “ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ (ЧАСТИНИ). ВИМОГИ ДО ДИСЛОКАЦІЇ І РАЙОНУ ВИЇЗДУ, КОМПЛЕКТУВАННЯ ПОЖЕЖНИМИ АВТОМОБІЛЯМИ ТА ПРОЕКТУВАННЯ”

 

Перша редакція проекту ДСТУ-Н Б ХХХ: 201Х "НАСТАНОВА ЩОДО ПРИСТОСУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПОБУТОВОГО, ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ТА ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ САНІТАРНОГО ОБРОБЛЕННЯ ЛЮДЕЙ, СПЕЦІАЛЬНОГО ОБРОБЛЕННЯ ОДЯГУ, ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ"

 

Перша редакція проекту ДСТУ Б А.2.2-7:201х "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНІ ЗАХОДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ. РОЗРОБЛЯННЯ РОЗДІЛУ У СКЛАДІ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ."
 
Перша редакція проекту МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПІД ЧАС ГАСІННЯ ПОЖЕЖ У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС

 

Перша редакція проекту ДСТУ EN ISO 7840:201X (EN ISO 7840:2013, IDT) "Малі судна. Шланги паливні вогнестійкі"

 

 Перша редакція проекту ДСТУ EN ISO 8469:201X (EN ISO 8469:2013, IDT) "Малі судна. Шланги паливні не вогнестійкі"
 
Пояснювальна записка до першої редакції ДСТУ EN 1266:201Х (EN 1266:2002; А1:2005, IDT) "Нагрівачі автономні газові конвективні з вбудованим вентилятором для подавання повітря для горіння та/або горючих газів. Загальні технічні умови"

 

Перша редакція ДСТУ EN 1266:201Х (EN 1266:2002; А1:2005, IDT) "Нагрівачі автономні газові конвективні з вбудованим вентилятором для подавання повітря для горіння та/або горючих газів. Загальні технічні умови"

 

Перша редакція Рекомендацій щодо функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в сучасних умовах
Статут дій у надзвичайних ситуаціях. Частина 1 – Органи управління, аварійно-рятувальні підрозділи, оперативно-рятувальні служби цивільного захисту
    Твіт