ГоловнаБізнесуПослугиРозрахунокЕвакуація
 Версія для друку

Розрахунок часу евакуації людей під час пожежі

Розрахунок необхідного часу для евакуації - це спеціальний специфічний розрахунок за допомогою якого можна визначити максимально можливий інтервал часу для евакуації людей з будівлі зазнавши будь-якого впливу небезпечних факторів пожежі. Якщо правильно порівняти такий інтервал часу з фактичним часом, який відведений на евакуацію, можна вирахувати рівень забезпечення або ж незабезпечення безпеки для евакуації людей.

Основою розрахунку часу вважається час, який необхідно для швидкого проходу чітко визначеної кількості людей через спеціальні виходи для евакуації.

Розрахунок проводиться за спеціальною методикою для визначення пожежного ризику в будівлі. Необхідність розрахунку часу евакуації при пожежі продиктована багатьма факторами. Основним є визначення розміру і конструкції евакуаційних шляхів, які забезпечують евакуацію людей, ще до того, як небезпечні фактори досягнуть своїх гранично допустимих значень.

 

Для яких будівель проводять розрахунок часу при евакуації?

Будинки, які постійно заповнені людьми в обов'язковому порядку вимагають розрахунку часу евакуації в разі пожежі. Споруди з перебуванням людей повинні дотримуватися «Технічного регламенту про вимоги пожежної безпеки». Евакуацію можна вважати безпечною, якщо проміжок часу між тим як виявили пожежу, і завершили переміщення людей в безпечну область, не перевищуватиме час, який необхідний для евакуації під час пожежі.

Час евакуації регламентується спеціальними нормативними документами з пожежної безпеки. У цих документах також уточнюється методика для визначення розрахункового часу, умови безпечної евакуації.

 

План проведення розрахунку часу евакуації при пожежі:

Розрахунок необхідного часу для евакуації

Вартість розрахунку часу евакуації

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту здійснює необхідні розрахунки часу евакуації в разі пожежі. У своїй роботі наший інститут використовує різні методи розрахунку, що дозволяють виконувати аналіз необхідного часу евакуації максимально якісно.

УкрНДІЦЗ надає послуги по всій території України (Вінниця, Дніпро, Донецьк‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ‎, Київ‎, Кропивницький‎, Луганськ‎, Луцьк‎, Львів‎, Миколаїв‎, Одеса‎, Полтава‎, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів‎).

 

Телефон: +38 (044) 280-13-97

E-mail: [email protected]

    Твіт