The Ukrainian Civil Protection Research Institute (UkrCPRI)

 HomeLast News
Found: 41

Last News

5 June17:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
Головна ідея книги в тому, щоб показати читачеві багату історію пожежної служби, яка розвивалася разом із розвитком людства, нагадати, що традиції пожежників, готовність до самопожертви йдуть з глибини століть. Історія пожежної охорони на території сучасної України об’ємна і багатогранна, наповнена долями відданих своїй справі людей, прикладами героїзму і самопожертви.
5 June16:02 Виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій випустив новий виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”.
13  May14:44 Відбулася VI Міжнародна конференція ETICS
Впродовж двох днів 9-10 травня в м. Ожаров-Мазовецький (Польща) проходила VI Міжнародна конференція ETICS, присвячена способам підвищення енергоефективності будівель і збільшення терміну служби зовнішніх теплоізоляційних композитних систем (ETICS).
8 February16:27 Співробітник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому семінарі щодо проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення
У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мін’юсту України 08 лютого 2019 року відбувся міжвідомчий семінар-навчання “Організація та проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України”, головував на якому директор КНДІСЕ Олександр Рувін.
27 September17:06 Представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
Найбільшу зацікавленість викликали питання щодо національної системи стандартизації та наближення ДСТУ до міжнародних і європейських норм та правил; умови проведення випробувань на пожежно-випробувальному полігоні та проблеми у сфері оцінки відповідності під час реалізація міжнародних та європейських стандартів.
19 July16:07 Серія поштових марок “Історія пожежного транспорту України”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій ініціював та разом з Українським державним підприємством поштового зв'язку “Укрпошта” продовжили випуск серії поштових марок, блоків, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту”.продовжили випуск серії поштових марок, блоків, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту”.
13 June14:45 УкрНДІЦЗ взяв участь в роботі міжнародного консультативного семінару та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III"
Впродовж двох днів, 12-13 червня, проходив Міжнародний консультативний семінар щодо контролю значних аварій пов'язаних з небезпечними речовинами та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III". Семінар відбувся в рамках реалізації Проекту "Вдосконалення національної системи нормативного регулювання у сфері хімічної безпеки та захисту".
8 June14:37 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”
Впродовж двох днів, 7 та 8 червня, у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” проходила міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”, організаторами якої є Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з Києво-Могилянською академією.
7 June16:19 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”
Завершила свою роботу Міжнародна конференція “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”, яка проходила у м. Кракові (Республіка Польща). Форум організований міжнародною організацією CICA та Вищим навчальним закладом публічної та індивідуальної безпеки “Апейрон” у Кракові.
19 April17:37 УкрНДІЦЗ взяв учать у зустрічі високого рівня з підвищення інформованості про Конвенцію ЄЕК ООН щодо транскордонного впливу промислових аварій
З метою підвищення інформованості про Конвенцію ЄЕК ООН щодо транскордонного впливу промислових аварій, 19 квітня, у Києві відбулася зустріч високого рівня, співорганізатором якої є Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
9 October19:07 На пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ відбулися випробування системи пожежогасіння COOLFIRE
9 жовтня на пожежно-випробувальному полігоні Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбулися демонстраційні заходи щодо застосування системи пожежогасіння COOLFIRE.
15 September19:50 УкрНДІЦЗ взяв участь у масштабних навчаннях підрозділів ДСНС до Дня рятівника
15 вересня, з нагоди відзначення професійного свята — Дня рятівника, в акваторії Київського моря відбулися планові спеціальні навчання підрозділів ДСНС “Київське море — 2017”. В рамках навчань Голова Державної служби України з надзвичайних ситуаційгенерал-лейтенант служби цивільного захисту Микола Чечоткін ознайомив Президента України Петра Порошенка з роботою експозиційних майданчиків ДСНС України на яких представлені наукові винаходи і здобутки у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки.
1 August19:42 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні
1 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулася зустріч з фахівцями Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
29 June18:40 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції з питань хімічного, біологічного, радіаційного та ядерного захисту
27-29 червня у місті Зонтгофен, Федеративна Республіка Німеччина, відбулася 7-ма міжнародна конференція NCT Europe 2017 за участі провідних експертів з питань хімічного, біологічного, радіаційного та ядерного (ХБРЯ) захисту Сполучених Штатів Америки, країн Європи, Азії. У даному заході Український науково-дослідний інституту цивільного захисту представляв начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту кандидат технічних наук Кропивницький Віталій Станіславович. Він виступив з доповіддю “Проблематика екологічного моніторингу на території Донбасу”, а також провів перемовини з організаторами NCT Europe 2017 – представниками компанії IB Consultancy – з питань розробок інституту та спільних заходів по організації моніторингу навколишнього середовища Донецького регіону.
1 March17:29 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч із представниками французької науково-виробничої компанії OUVRY SAS
1 березня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулася зустріч з представниками французької науково-виробничої компанії OUVRY SAS.
23 February17:23 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч із представником Чеської Республіки
23 лютого до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту завітав доктор технічних наук, доцент Поліцейської академії Чеської Республіки в Празі Йозеф Сабол.
17 February18:20 До УкрНДІЦЗ завітали представники Європейського проекту в Україні та фахівці Британського інституту стандартизації
17 лютого до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту завітали представники Європейського проекту з надання допомоги Мінекономрозвитку України щодо впровадження європейської системи технічного регулювання та фахівці Британського інституту стандартизації.

    Tweet