ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ

Опубліковано: 02.11.2018, 16:03
Упродовж  трьох днів, 31 жовтня – 02 листопада, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту вже вдев’яте було організовано та проведено стажування співробітників дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України. Цього разу до Інституту з метою підвищення свого методичного рівня завітали 9-ть представників ДВЛ із Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Києва.
Першого дня стажування співробітники лабораторій знайомилися з основними напрямами діяльності Інституту, його структурою, історією становлення та функціональною спрямованістю науково-дослідних підрозділів. Потім було проведено лекційні заняття за участі експерта Експертної служби МВС України та судового експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, а також науковців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності й УкрНДІЦЗ.
У другій половині дня для учасників стажування було організовано виїзд до дослідно-випробувальної лабораторії 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області, розташованої в м. Бровари, з метою ознайомлення з організацією її діяльності, матеріально-технічним забезпеченням і випробувальною базою, зокрема, учасникам стажування було продемонстровано випробування з визначення горючості плити-МДФ за ДСТУ Б В.2.7-19-95.
Другого дня під час виїзду на пожежно-випробувальний полігон Інституту (с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області) співробітники ДВЛ ознайомилися з його випробувальною базою та видами випробувань, що проводяться науково-дослідним центром “ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА”. Зокрема, фахівці науково-випробувального центру Інституту продемонстрували випробування із визначення якості піноутворювачів загального призначення для гасіння пожеж згідно з ДСТУ 3789:2015 та хід проведення натурних вогневих випробувань зовнішньої фасадної системи на поширення полум’я.
Третього дня, завершуючи стажування, співробітники лабораторій опановували прилади, що використовуються для дослідження пожеж фахівцями УкрНДІЦЗ; ознайомлювалися з приладами та технічними засобами, що використовуються під час дослідження пожеж експертами відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; вивчали порядок оформлення результатів фізико-хімічних досліджень предметів і матеріалів, що вилучаються з місця пожежі.
За підсумками проведеного стажування кожен співробітник ДВЛ отримав із рук заступника начальника інституту (з протипожежного захисту та техногенної безпеки) Олександра Бориса відповідні сертифікати.

IMG_1396.JPGIMG_1418.JPG

 

IMG_1438.JPGIMG_1480.JPG

 

IMG_1458.JPGDSC00144.JPG

 

DSC00083.JPGDSC00185.JPG

 

IMG_1515.JPGIMG_1542.JPG

 

IMG_1549.JPGDSC00090.JPG

 


   
Останні новини
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
24 Жовтня19:12 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення”
24 Жовтня19:00 Відбулася Перша практична конференція “Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя”
23 Жовтня17:45 Розпочала роботу XXIІІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2018”
23 Жовтня17:40 Розпочала роботу Десята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини