ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”

Опубліковано: 10.10.2018, 17:33
10 жовтня  у рамках проведення ХVІІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех - 2018”  відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”. Захід вже вдесяте збирає та об’єднує широке коло спеціалістів експертних підрозділів, дослідно-випробувальних лабораторій ДСНС України та наукове середовище від наукових установ і вищих навчальних закладів з метою обговорення проблемних питань, що виникають під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.
Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник начальника УкрНДІЦЗ (з протипожежного захисту та техногенної безпеки), кандидат технічних наук, полковник служби цивільного захисту Олександр Борис, який привітав учасників заходу та побажав їм плідної роботи.
У своєму вступному слові модератор круглого столу, начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ підполковник служби цивільного захисту Руслан Климась, коротко нагадав про ті питання, що обговорювалися під час проведення попередніх засідань, і запросив всіх учасників до активного обговорення практичних ситуацій, що виникають у ході дослідження пожеж, та жвавих, усесторонніх дискусій під час обговорення виступів кожного із доповідачів.
Цього року в роботі круглого столу взяли участь фахівці Головного слідчого управління та Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту України, Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, вищих навчальних закладів ДСНС України, УкрНДІЦЗ, а також спеціалісти дослідно-випробувальних лабораторій ГУ (У) ДСНС України в областях і місті Києві.
Тематикою доповідей на засіданні круглого столу було обговорення проблемних питань і практики залучення спеціалістів дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України до проведення судових пожежно-технічних експертиз; висвітлення проблемних питань щодо оформлення первинних документів за фактом дослідження пожеж уповноваженими посадовими особами територіальних органів ДСНС України; методологічних основ порядку вилучення предметів і матеріалів для подальшого їх дослідження; особливості фотофіксації на місці пожежі; а також розгляд результатів дослідження пожежі, що виникла 28 лютого 2018 року у транспортному відсіку роторного екскаватора SRS-2400+VR № 9, що знаходився у Чкаловському кар’єрі № 2 ПАТ “Покровський гірничо-збагачувальний комбінат” Дніпропетровської області.
Підвиваючи підсумки роботи круглого столу, його учасники дійшли висновку, що обмін досвідом та обговорення практичних ситуацій, що виникають під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення, сприятиме налагодженню належної співпраці між слідчими й експертними підрозділами та спеціалістами дослідно-випробувальних лабораторій у повсякденній їхній роботі.

IMG_0631.JPGIMG_0647.JPG

 

IMG_0635.JPGIMG_0646.JPG

 

IMG_0661.JPGIMG_0641.JPG

 

IMG_0652.JPGIMG_0665.JPG


   
Останні новини
10 Грудня10:25 Перші погони офіцера
6 Грудня16:31 Оновлено Положення про організацію наукової і науково-технічної діяльності в УкрНДІЦЗ
3 Грудня13:53 3 грудня 2018 р. у віці 75 років пішов з життя полковник внутрішньої служби у відставці Присяжнюк Леонід Антонович
29 Листопада15:27 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
28 Листопада14:18 В УкрНДІЦЗ було проведено збір рядового та начальницького складу служби цивільного захисту за сигналом “Збір"
27 Листопада12:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
Останні новини