ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 09.10.2018, 19:55
9 жовтня, у рамках проведення ХХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців п’ятого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”.
Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецький області  у складі Ліпського Сергія Сергійовича та Ворони Віталія Васильовича за раціоналізаторську роботу.
Нагороду за 2-ге місце отримав авторський колектив караулу ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській області Кравченко Андрій Олексійович та Болото Володимир Вікторович за роботу “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”.
За 3-тє місце був нагороджений авторський колектив караулу 17 ДПРЧ, Управління ДСНС у Черкаській області у складі Руденка Олександра Миколайовича та Дегтяра Миколи Васильовича за  робота “Пристрій для змотування рукавів”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили Придатка Олександра Володимировича з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за роботу “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників”.
За 2-ге місце нагороди приймали представники УкрНДІЦЗ Фещук Юрій Леонідович, Ніжник Вадим Васильович, Поздеєв Сергій Валерійович за  роботу “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням”.
За 3-те місце нагороду отримав авторський колектив Національного університету цивільного захисту України у складі Савченка Олександра Віталійовича, Виноградова Станіслава Андрійовича, Кірєєва Олександра Олександровича, Калиновського Андрія Яковича, Островерх Ольги Олександрівни, Баркалова Володимира Григоровича за роботу “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю”.

IMG_0448.JPGIMG_0464.JPG

 

IMG_0468.JPGIMG_0471.JPG

 

IMG_0474.JPGIMG_0478.JPG

 

 


   
Останні новини
10 Грудня10:25 Перші погони офіцера
6 Грудня16:31 Оновлено Положення про організацію наукової і науково-технічної діяльності в УкрНДІЦЗ
3 Грудня13:53 3 грудня 2018 р. у віці 75 років пішов з життя полковник внутрішньої служби у відставці Присяжнюк Леонід Антонович
29 Листопада15:27 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
28 Листопада14:18 В УкрНДІЦЗ було проведено збір рядового та начальницького складу служби цивільного захисту за сигналом “Збір"
27 Листопада12:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
Останні новини