ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 09.10.2018, 19:55
9 жовтня, у рамках проведення ХХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців п’ятого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”.
Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецький області  у складі Ліпського Сергія Сергійовича та Ворони Віталія Васильовича за раціоналізаторську роботу.
Нагороду за 2-ге місце отримав авторський колектив караулу ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській області Кравченко Андрій Олексійович та Болото Володимир Вікторович за роботу “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”.
За 3-тє місце був нагороджений авторський колектив караулу 17 ДПРЧ, Управління ДСНС у Черкаській області у складі Руденка Олександра Миколайовича та Дегтяра Миколи Васильовича за  робота “Пристрій для змотування рукавів”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили Придатка Олександра Володимировича з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за роботу “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників”.
За 2-ге місце нагороди приймали представники УкрНДІЦЗ Фещук Юрій Леонідович, Ніжник Вадим Васильович, Поздеєв Сергій Валерійович за  роботу “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням”.
За 3-те місце нагороду отримав авторський колектив Національного університету цивільного захисту України у складі Савченка Олександра Віталійовича, Виноградова Станіслава Андрійовича, Кірєєва Олександра Олександровича, Калиновського Андрія Яковича, Островерх Ольги Олександрівни, Баркалова Володимира Григоровича за роботу “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю”.

IMG_0448.JPGIMG_0464.JPG

 

IMG_0468.JPGIMG_0471.JPG

 

IMG_0474.JPGIMG_0478.JPG

 

 


   
Останні новини
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
10 Жовтня17:48 XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018” продовжив свою роботу
10 Жовтня17:33 Відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
9 Жовтня20:14 Розпочав роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”
9 Жовтня19:56 УкрНДІЦЗ взяв учать у 20-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
9 Жовтня19:55 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня10:38 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
5 Жовтня17:15 УкрНДІЦЗ взяв участь у семінарі Експертної служби МВС
4 Жовтня16:42 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
27 Вересня17:06 Представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
27 Вересня13:50 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Вересня16:06 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
20 Вересня16:28 УкрНДІЦЗ включено до технічного комітету стандартизації ТК 192 “Судова експертиза”
17 Вересня15:11 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини