ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

УкрНДІЦЗ взяв участь у семінарі Експертної служби МВС

Опубліковано: 05.10.2018, 17:15
З 01 по 05 жовтня 2018 року на базі медичного реабілітаційного центру МВС України “Кремінці”, розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, відбувся науково-практичний семінар Експертної служби МВС України “Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень”.
Семінар об’єднав широке коло понад 50-ти спеціалістів від підрозділів Експертної служби МВС України, Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, окремих дослідно-випробувальних лабораторій Головних управлінь (Управлінь) ДСНС України в областях і місті Києві, слідчих Головного слідчого управління Нацполіції України, науковців від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.
Модератор семінару завідувач вибухотехнічної лабораторії Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Гребельський Віктор Васильович, наголосив, що під час проведення даного заходу передбачається провести обмін досвідом та обговорити практичні ситуації, що виникають під час проведення судових пожежно-технічних експертиз, а також закликав до проведення жвавих, усесторонніх дискусій під час обговорення виступів кожного із доповідачів.
Загалом, під час триденного пленарного засідання мали змогу висловитися спеціалісти від усіх територіальних Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Також програма семінару мала не тільки теоретичну, а й практичну складову, під час якої проводили активні обговорення актуальних проблем проведення огляду місця пожежі, підготовки первинних даних, досліджень електричних провідників з ознаками короткого замкнення та великих перехідних опорів.
Від УкрНДІЦЗ із доповідями виступали:
- начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання підполковник служби цивільного захисту Климась Руслан Володимирович із темою “Діяльність дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС України з питань дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення”;
- начальник науково-випробувального центру полковник служби цивільного захисту Скоробагатько Тарас Миколайович із темою “Можливості акредитованого науково-дослідного центру “ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА” у проведенні випробувань із визначення показників пожежної небезпеки речовин і матеріалів по питаннях пожежно-технічних експертиз і досліджень”.
На завершення заходу, одностайнім рішенням його учасники дійшли згоди щодо доцільності проведення подібних семінарів у майбутньому, що буде сприяти налагодженню належної співпраці між експертним середовищем і спеціалістами ДСНС України під час розв’язання проблемних питань, що виникають в ході дослідження пожеж та у рамках проведення судових пожежно-технічних експертиз.

DSC00108.JPGDSC00132.JPG

 

DSC00152.JPGDSC00156.JPG    

 

DSC00209.JPG


   
Останні новини
10 Грудня10:25 Перші погони офіцера
6 Грудня16:31 Оновлено Положення про організацію наукової і науково-технічної діяльності в УкрНДІЦЗ
3 Грудня13:53 3 грудня 2018 р. у віці 75 років пішов з життя полковник внутрішньої служби у відставці Присяжнюк Леонід Антонович
29 Листопада15:27 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
28 Листопада14:18 В УкрНДІЦЗ було проведено збір рядового та начальницького складу служби цивільного захисту за сигналом “Збір"
27 Листопада12:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
Останні новини