ГоловнаОстанні новини26 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Опубліковано: 26.09.2018, 16:06
26 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся фінальний  (очний) етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи.
Загалом у Конкурсі взяли участь 24 роботи, з яких на фіналі було представлено лише 12:
- “Пристрій для змотування пожежних рукавів” ГУ ДСНС у Донецькій області;
- “Форсунка-розпилювач у складі функціонального макету переносного засобу димо- та тепловидалення”  УкрНДІЦЗ;
- “Модернізація системи висування пожежної драбини висувної трьох колінної Л-60”  ГУ ДСНС у Луганській області;
 - “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”  ГУ ДСНС в Луганській області;
- “Пристрій для змотування рукавів” УДСНС у Черкаській області;
- “Драбина рятувальника” Національного університету цивільного захисту України;
- “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням” УкрНДІЦЗ;
- “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю” Національного університету цивільного захисту України;
- “Підвищення достовірності результатів випробувань напірних пожежних рукавів при наявності в них прихованих дефектів” Національного університету цивільного захисту України;
- “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників” Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;
- “Розрахунковий комплекс для визначення чисельності спеціальної техніки з метою комплектування нею аварійно-рятувальних формувань” Національного університету цивільного захисту України;
- “Установка дистанційного гасіння пожеж гелеутворюючими складами” Національного університету цивільного захисту України.
Після презентації усіх раціоналізаторських  робіт члени журі Конкурсу визначили переможців у кожній номінації.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська робота “Пристрій для змотування пожежних рукавів” (автори: Ліпський С.С.,Ворона В.В., ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецькій обл.) .
2-ге місце –  раціоналізаторська робота “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком” (автори: Кравченко А. О.,Болото В.В., караул ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській обл.).
3-тє місце – раціоналізаторська  робота “Пристрій для змотування рукавів” (автори: Руденко О.М., Дегтяр М.В., караул 17 ДПРЧ, УДСНС у Черкаській обл.).
У номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників” (автор: Придатко О. В., Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).
2-ге місце – раціоналізаторська  робота “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням” (автори: Фещук Ю.Л., Ніжник В.В., Поздєєв С.В., УкрНДІЦЗ).
3-тє місце – раціоналізаторська  робота “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю” (автори: Савченко О. В., Виноградов С.А, Кірєєв О.О., Калиновський А.Я., Островерх О.О., Баркалов В.Г., Національний університет цивільного захисту м. Харків).
Підсумовуючи захід, Голова оргкомітету, перший заступник начальника інституту Олександр Євдін подякував усім учасниками конкурсу за участь та зазначив, що офіційне нагородження переможців відбудеться під час ”Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2018”.

IMG_9830.JPGIMG_9856.JPG

 

IMG_9862.JPGIMG_9891.JPG

 

IMG_9877.JPGIMG_9940.JPG

 

IMG_9902.JPGIMG_9914.JPG

 

IMG_0004.JPGIMG_0030.JPG

 

IMG_0055.JPGIMG_0072.JPG


   
Останні новини
10 Грудня10:25 Перші погони офіцера
6 Грудня16:31 Оновлено Положення про організацію наукової і науково-технічної діяльності в УкрНДІЦЗ
3 Грудня13:53 3 грудня 2018 р. у віці 75 років пішов з життя полковник внутрішньої служби у відставці Присяжнюк Леонід Антонович
29 Листопада15:27 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
28 Листопада14:18 В УкрНДІЦЗ було проведено збір рядового та начальницького складу служби цивільного захисту за сигналом “Збір"
27 Листопада12:08 Унікальне видання, аналогів якому немає в Україні, “Вогнеборці. Історія пожежництва на теренах сучасної України”
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
Останні новини