ГоловнаОстанні новини26 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Опубліковано: 26.09.2018, 16:06
26 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся фінальний  (очний) етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи.
Загалом у Конкурсі взяли участь 24 роботи, з яких на фіналі було представлено лише 12:
- “Пристрій для змотування пожежних рукавів” ГУ ДСНС у Донецькій області;
- “Форсунка-розпилювач у складі функціонального макету переносного засобу димо- та тепловидалення”  УкрНДІЦЗ;
- “Модернізація системи висування пожежної драбини висувної трьох колінної Л-60”  ГУ ДСНС у Луганській області;
 - “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”  ГУ ДСНС в Луганській області;
- “Пристрій для змотування рукавів” УДСНС у Черкаській області;
- “Драбина рятувальника” Національного університету цивільного захисту України;
- “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням” УкрНДІЦЗ;
- “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю” Національного університету цивільного захисту України;
- “Підвищення достовірності результатів випробувань напірних пожежних рукавів при наявності в них прихованих дефектів” Національного університету цивільного захисту України;
- “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників” Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;
- “Розрахунковий комплекс для визначення чисельності спеціальної техніки з метою комплектування нею аварійно-рятувальних формувань” Національного університету цивільного захисту України;
- “Установка дистанційного гасіння пожеж гелеутворюючими складами” Національного університету цивільного захисту України.
Після презентації усіх раціоналізаторських  робіт члени журі Конкурсу визначили переможців у кожній номінації.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська робота “Пристрій для змотування пожежних рукавів” (автори: Ліпський С.С.,Ворона В.В., ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецькій обл.) .
2-ге місце –  раціоналізаторська робота “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком” (автори: Кравченко А. О.,Болото В.В., караул ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській обл.).
3-тє місце – раціоналізаторська  робота “Пристрій для змотування рукавів” (автори: Руденко О.М., Дегтяр М.В., караул 17 ДПРЧ, УДСНС у Черкаській обл.).
У номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників” (автор: Придатко О. В., Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).
2-ге місце – раціоналізаторська  робота “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням” (автори: Фещук Ю.Л., Ніжник В.В., Поздєєв С.В., УкрНДІЦЗ).
3-тє місце – раціоналізаторська  робота “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю” (автори: Савченко О. В., Виноградов С.А, Кірєєв О.О., Калиновський А.Я., Островерх О.О., Баркалов В.Г., Національний університет цивільного захисту м. Харків).
Підсумовуючи захід, Голова оргкомітету, перший заступник начальника інституту Олександр Євдін подякував усім учасниками конкурсу за участь та зазначив, що офіційне нагородження переможців відбудеться під час ”Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2018”.

IMG_9830.JPGIMG_9856.JPG

 

IMG_9862.JPGIMG_9891.JPG

 

IMG_9877.JPGIMG_9940.JPG

 

IMG_9902.JPGIMG_9914.JPG

 

IMG_0004.JPGIMG_0030.JPG

 

IMG_0055.JPGIMG_0072.JPG


   
Останні новини
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
10 Жовтня17:48 XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018” продовжив свою роботу
10 Жовтня17:33 Відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
9 Жовтня20:14 Розпочав роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”
9 Жовтня19:56 УкрНДІЦЗ взяв учать у 20-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
9 Жовтня19:55 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня10:38 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
5 Жовтня17:15 УкрНДІЦЗ взяв участь у семінарі Експертної служби МВС
4 Жовтня16:42 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
27 Вересня17:06 Представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
27 Вересня13:50 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Вересня16:06 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
20 Вересня16:28 УкрНДІЦЗ включено до технічного комітету стандартизації ТК 192 “Судова експертиза”
17 Вересня15:11 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини