ГоловнаОстанні новини7 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

Опубліковано: 07.02.2018, 12:16
6 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням голови Ради ветеранів інституту Откідача Миколи Яковича відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів УкрНДІЦЗ Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
Зі вступним словом до Ради ветеранів УкрНДІЦЗ звернувся начальник інституту Кропивницький Віталій Станіславович. Він розповів про досягнення інституту на сьогоднішній день та напрацювання науковців.
Далі під дружні оплески присутніх начальник інституту та голова Ради ветеранів УкрНДІЦЗ вручили відзнаки Могильниченку В’ячеславу Васильовичу, Волошаненку Олександру Івановичу та Ісайчеву Юрію Вікторовичу.
Після нагородження зі звітом про діяльність Ради ветеранів УкрНДІЦЗ за 2017 рік виступив Микола Якович, який зазначив, що основною функцією Ради ветеранів є поліпшення правового та соціального захисту ветеранів інституту, забезпечення ними виховного впливу на молодих працівників, а також формування у них професійних та моральних якостей, підвищення патріотичного рівня та відповідального ставлення до виконання своїх обов’язків при проведенні наукових досліджень і випробувань.
Крім того, доповідач наголосив, що Рада ветеранів УкрНДІЦЗ сприятиме захисту законних, соціальних, економічних, інтелектуальних, авторських, пенсійних, творчих, національно-культурних та інших прав ветеранів інституту.
Протягом заходу згідно з порядком денним було проведено обговорення найбільш актуальних питань діяльності Ради ветеранів УкрНДІЦЗ за вказаний період.
Після обговорення всіх важливих питань Рада ветеранів УкрНДІЦЗ ухвалила звіт про роботу за 2017 рік.
Друга частина заходу була присвячена виборам нового складу Ради ветеранів УкрНДІЦЗ. Спочатку учасники заходу висловили свої пропозиції щодо кандидатур. Ними стали: Євтушенко Сергій Миколайович, Стовбир Сергій Михайлович, Сізіков Олександр Олександрович, Тимошенко Олексій Миколайович та Поворознюк Ніла Антонівна.
Отже, головою Ради ветеранів УкрНДІЦЗ став Євтушенко Сергій Миколайович, заступником голови – Стовбир Сергій Миколайович, членами правління – Сізіков Олександр Олександрович, Тимошенко Олексій Михайлович та секретарем – Поворознюк Ніла Антонівна. Новообраний голова подякував попередникам за роботу, а присутнім за виявлену до нього довіру та запропонував обговорити проблемні питання.
Після цього, Откідача Миколу Яковича було нагороджено заохочувальною відзнакою “Почесний ветеран цивільного захисту” та оголошено подяку за багаторічну плідну працю.
Насамкінець Віталій Станіславович подякував Раді ветеранів УкрНДІЦЗ за роботу, яка спрямована на зміцнення кращих традицій рятувальної справи України.

IMG_3052.JPGIMG_3077.JPG

 

IMG_3093.JPGIMG_3090.JPG

 

IMG_3081.JPGIMG_3073.JPG


   
Останні новини
25 Травня17:09 В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки
17 Травня14:42 УкрНДІЦЗ долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки
16 Травня16:17 Науково-практична конференція “Стратегія реформування організації цивільного захисту”
15 Травня17:04 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому науково-практичному семінарі та засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
8 Травня16:11 Працівники інституту відвідали ветерана Другої світової війни
8 Травня15:03 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
5 Травня14:28 Колектив УкрНДІЦЗ долучився до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою
3 Травня12:21 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
23 Квітня10:47 Київські рятувальники разом з фахівцями УкрНДІЦЗ провели пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної пожежі
21 Квітня13:47 21 квітня 2018 року у віці 68 років пішов з життя полковник внутрішньої служби у відставці Нехаєв Віктор Володимирович.
19 Квітня17:37 УкрНДІЦЗ взяв учать у зустрічі високого рівня з підвищення інформованості про Конвенцію ЄЕК ООН щодо транскордонного впливу промислових аварій
19 Квітня09:20 В ДСНС обговорили питання приєднання України до Конвенції Європейської економічної комісії ООН про транскордонний вплив промислових аварій
17 Квітня17:16 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася V спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
6 Квітня16:00 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ВЕЛИКОДНЕМ!
6 Квітня12:43 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
Останні новини