ГоловнаОстанні новини7 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

Опубліковано: 07.02.2018, 12:16
6 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням голови Ради ветеранів інституту Откідача Миколи Яковича відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів УкрНДІЦЗ Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
Зі вступним словом до Ради ветеранів УкрНДІЦЗ звернувся начальник інституту Кропивницький Віталій Станіславович. Він розповів про досягнення інституту на сьогоднішній день та напрацювання науковців.
Далі під дружні оплески присутніх начальник інституту та голова Ради ветеранів УкрНДІЦЗ вручили відзнаки Могильниченку В’ячеславу Васильовичу, Волошаненку Олександру Івановичу та Ісайчеву Юрію Вікторовичу.
Після нагородження зі звітом про діяльність Ради ветеранів УкрНДІЦЗ за 2017 рік виступив Микола Якович, який зазначив, що основною функцією Ради ветеранів є поліпшення правового та соціального захисту ветеранів інституту, забезпечення ними виховного впливу на молодих працівників, а також формування у них професійних та моральних якостей, підвищення патріотичного рівня та відповідального ставлення до виконання своїх обов’язків при проведенні наукових досліджень і випробувань.
Крім того, доповідач наголосив, що Рада ветеранів УкрНДІЦЗ сприятиме захисту законних, соціальних, економічних, інтелектуальних, авторських, пенсійних, творчих, національно-культурних та інших прав ветеранів інституту.
Протягом заходу згідно з порядком денним було проведено обговорення найбільш актуальних питань діяльності Ради ветеранів УкрНДІЦЗ за вказаний період.
Після обговорення всіх важливих питань Рада ветеранів УкрНДІЦЗ ухвалила звіт про роботу за 2017 рік.
Друга частина заходу була присвячена виборам нового складу Ради ветеранів УкрНДІЦЗ. Спочатку учасники заходу висловили свої пропозиції щодо кандидатур. Ними стали: Євтушенко Сергій Миколайович, Стовбир Сергій Михайлович, Сізіков Олександр Олександрович, Тимошенко Олексій Миколайович та Поворознюк Ніла Антонівна.
Отже, головою Ради ветеранів УкрНДІЦЗ став Євтушенко Сергій Миколайович, заступником голови – Стовбир Сергій Миколайович, членами правління – Сізіков Олександр Олександрович, Тимошенко Олексій Михайлович та секретарем – Поворознюк Ніла Антонівна. Новообраний голова подякував попередникам за роботу, а присутнім за виявлену до нього довіру та запропонував обговорити проблемні питання.
Після цього, Откідача Миколу Яковича було нагороджено заохочувальною відзнакою “Почесний ветеран цивільного захисту” та оголошено подяку за багаторічну плідну працю.
Насамкінець Віталій Станіславович подякував Раді ветеранів УкрНДІЦЗ за роботу, яка спрямована на зміцнення кращих традицій рятувальної справи України.

IMG_3052.JPGIMG_3077.JPG

 

IMG_3093.JPGIMG_3090.JPG

 

IMG_3081.JPGIMG_3073.JPG


   
Останні новини
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
24 Жовтня19:12 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення”
24 Жовтня19:00 Відбулася Перша практична конференція “Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя”
23 Жовтня17:45 Розпочала роботу XXIІІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2018”
23 Жовтня17:40 Розпочала роботу Десята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини