ГоловнаОстанні новини7 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

Опубліковано: 07.02.2018, 12:16
6 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням голови Ради ветеранів інституту Откідача Миколи Яковича відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів УкрНДІЦЗ Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
Зі вступним словом до Ради ветеранів УкрНДІЦЗ звернувся начальник інституту Кропивницький Віталій Станіславович. Він розповів про досягнення інституту на сьогоднішній день та напрацювання науковців.
Далі під дружні оплески присутніх начальник інституту та голова Ради ветеранів УкрНДІЦЗ вручили відзнаки Могильниченку В’ячеславу Васильовичу, Волошаненку Олександру Івановичу та Ісайчеву Юрію Вікторовичу.
Після нагородження зі звітом про діяльність Ради ветеранів УкрНДІЦЗ за 2017 рік виступив Микола Якович, який зазначив, що основною функцією Ради ветеранів є поліпшення правового та соціального захисту ветеранів інституту, забезпечення ними виховного впливу на молодих працівників, а також формування у них професійних та моральних якостей, підвищення патріотичного рівня та відповідального ставлення до виконання своїх обов’язків при проведенні наукових досліджень і випробувань.
Крім того, доповідач наголосив, що Рада ветеранів УкрНДІЦЗ сприятиме захисту законних, соціальних, економічних, інтелектуальних, авторських, пенсійних, творчих, національно-культурних та інших прав ветеранів інституту.
Протягом заходу згідно з порядком денним було проведено обговорення найбільш актуальних питань діяльності Ради ветеранів УкрНДІЦЗ за вказаний період.
Після обговорення всіх важливих питань Рада ветеранів УкрНДІЦЗ ухвалила звіт про роботу за 2017 рік.
Друга частина заходу була присвячена виборам нового складу Ради ветеранів УкрНДІЦЗ. Спочатку учасники заходу висловили свої пропозиції щодо кандидатур. Ними стали: Євтушенко Сергій Миколайович, Стовбир Сергій Михайлович, Сізіков Олександр Олександрович, Тимошенко Олексій Миколайович та Поворознюк Ніла Антонівна.
Отже, головою Ради ветеранів УкрНДІЦЗ став Євтушенко Сергій Миколайович, заступником голови – Стовбир Сергій Миколайович, членами правління – Сізіков Олександр Олександрович, Тимошенко Олексій Михайлович та секретарем – Поворознюк Ніла Антонівна. Новообраний голова подякував попередникам за роботу, а присутнім за виявлену до нього довіру та запропонував обговорити проблемні питання.
Після цього, Откідача Миколу Яковича було нагороджено заохочувальною відзнакою “Почесний ветеран цивільного захисту” та оголошено подяку за багаторічну плідну працю.
Насамкінець Віталій Станіславович подякував Раді ветеранів УкрНДІЦЗ за роботу, яка спрямована на зміцнення кращих традицій рятувальної справи України.

IMG_3052.JPGIMG_3077.JPG

 

IMG_3093.JPGIMG_3090.JPG

 

IMG_3081.JPGIMG_3073.JPG


   
Останні новини
10 Серпня11:16 "Звіт про діяльність Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту за 2013-2017 роки"
10 Серпня11:08 Привітання начальника УкрНДІЦЗ з нагоди Дня будівельника
3 Серпня16:07 Окремі види форменого одягу
27 Липня14:06 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
23 Липня14:40 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений семінар
19 Липня18:11 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
19 Липня16:07 Серія поштових марок “Історія пожежного транспорту України”
19 Липня16:02 Виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”
13 Липня11:19 В УкрНДІЦЗ відбувся додатковий підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
9 Липня10:56 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
4 Липня16:50 УкрНДІЦЗ взяв участь в урочистих заходах з нагоди 105-річчя створення КНДІСЕ
4 Липня09:04 Спеціальна випробувальна лабораторія УкрНДІЦЗ отримала Сертифікат визнання вимірювальних можливостей
27 Червня14:04 Вітання начальника УкрНДІЦЗ до Дня Конституції України
27 Червня13:40 В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
26 Червня14:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
Останні новини