ГоловнаОстанні новини24 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України

Опубліковано: 24.01.2018, 15:00
Упродовж двох останніх місяців фахівці Національного університету цивільного захисту України та Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту працювали над розробленням програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж.
З метою опанування основ роботи на програмному забезпеченні, 24 січня, на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Із вітальним словом до присутніх звернувся начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи під час заходу.
Далі начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання Руслан Климась оголосив мету й порядок денний семінару.
До уваги присутніх були представлені наступні доповіді:
- “Основні положення наказу ДСНС України “Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків” від 16 серпня 2017 року №445”;
- “Основні вимоги щодо ведення обліку пожеж та їх наслідків підрозділами територіальних органів ДСНС України”;
- “Презентація пілотної версії програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі “Статистичний облік пожеж”;
- “Концептуальні зміни та методичні підгоди до ведення обліку пожеж та їх наслідків підрозділами територіальних органів ДСНС України”.
Після цього фахівці Центру інформаційних технологій НУЦЗ України Піксасов М.М. та Монастирецький С.Є. разом з фахівцем відділу досліджень і статистики пожеж УкрНДІЦЗ Одинець А.В. провели практичні заняття з опанування основних компонентів і функцій програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі “Статистичний облік пожеж”.
Під час науково-практичного семінару учасники дискутували, ставили питання доповідачам і обговорювали найбільш цікаві теми.
Нагадаємо, що від 1 січня цього року набрав чинності наказ ДСНС України “Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків” від 16 серпня 2017 р. № 445. Відповідно до нього територіальні органи ДСНС України мають щомісячно направляти до УкрНДІЦЗ про пожежі за звітний період у вигляді масиву карток обліку пожеж. Саме для якісної обробки такого масиву інформації було прийняте рішення про розробку відповідного програмного забезпечення.

IMG_2773.JPGIMG_2798.JPG

 

IMG_2804.JPGIMG_2786.JPG

 

IMG_2797.JPGIMG_2814.JPG

 

IMG_2809.JPGIMG_2820.JPG

 

IMG_2806.JPGIMG_2835.JPG


   
Останні новини
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
24 Січня14:46 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Некрутенка Костянтина Оникійовича з ювілеєм!
22 Січня10:08 Перші погони офіцера
19 Січня12:02 Розроблено пілотну версію програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж
28 Грудня19:45 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди Нового року та Різдва Христового!
28 Грудня18:42 В УкрНДІЦЗ відбувся святковий концерт з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового!
21 Грудня17:26 Рятувальники розповіли представникам мас-медіа про основні правила безпечного святкування новорічно-різдвяних свят
20 Грудня15:36 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
19 Грудня17:00 Діти працівників УкрНДІЦЗ завітали у гості до Святого Миколая
19 Грудня16:25 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Зінченка Миколу Антоновича з ювілеєм!
18 Грудня10:35 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Останні новини