ГоловнаОстанні новини24 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України

Опубліковано: 24.01.2018, 15:00
Упродовж двох останніх місяців фахівці Національного університету цивільного захисту України та Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту працювали над розробленням програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж.
З метою опанування основ роботи на програмному забезпеченні, 24 січня, на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Із вітальним словом до присутніх звернувся начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи під час заходу.
Далі начальник відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання Руслан Климась оголосив мету й порядок денний семінару.
До уваги присутніх були представлені наступні доповіді:
- “Основні положення наказу ДСНС України “Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків” від 16 серпня 2017 року №445”;
- “Основні вимоги щодо ведення обліку пожеж та їх наслідків підрозділами територіальних органів ДСНС України”;
- “Презентація пілотної версії програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі “Статистичний облік пожеж”;
- “Концептуальні зміни та методичні підгоди до ведення обліку пожеж та їх наслідків підрозділами територіальних органів ДСНС України”.
Після цього фахівці Центру інформаційних технологій НУЦЗ України Піксасов М.М. та Монастирецький С.Є. разом з фахівцем відділу досліджень і статистики пожеж УкрНДІЦЗ Одинець А.В. провели практичні заняття з опанування основних компонентів і функцій програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі “Статистичний облік пожеж”.
Під час науково-практичного семінару учасники дискутували, ставили питання доповідачам і обговорювали найбільш цікаві теми.
Нагадаємо, що від 1 січня цього року набрав чинності наказ ДСНС України “Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків” від 16 серпня 2017 р. № 445. Відповідно до нього територіальні органи ДСНС України мають щомісячно направляти до УкрНДІЦЗ про пожежі за звітний період у вигляді масиву карток обліку пожеж. Саме для якісної обробки такого масиву інформації було прийняте рішення про розробку відповідного програмного забезпечення.

IMG_2773.JPGIMG_2798.JPG

 

IMG_2804.JPGIMG_2786.JPG

 

IMG_2797.JPGIMG_2814.JPG

 

IMG_2809.JPGIMG_2820.JPG

 

IMG_2806.JPGIMG_2835.JPG


   
Останні новини
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
24 Жовтня19:12 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення”
24 Жовтня19:00 Відбулася Перша практична конференція “Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя”
23 Жовтня17:45 Розпочала роботу XXIІІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2018”
23 Жовтня17:40 Розпочала роботу Десята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини