ГоловнаОстанні новини19 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Розроблено пілотну версію програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж

Опубліковано: 19.01.2018, 12:02
Від 01 січня 2018 року набрав чинності та застосовується наказ ДСНС України "Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків" від 16 серпня 2017 р. № 445, відповідно до якого територіальні органи ДСНС України мають щомісячно до 05 числа включно, наступного за звітним періодом місяця, направляти до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту інформацію про пожежі за звітний період із наростаючим підсумком у вигляді масиву карток обліку пожеж.
Для виконання завдань, пов’язаних із формуванням масивів карток обліку пожеж спеціалістами територіальних органах ДСНС України, впродовж останніх двох місяців спільними зусиллями фахівців Національного університету цивільного захисту України й УкрНДІЦЗ проводилися роботи з розроблення відповідного програмного забезпечення, останнє доопрацювання якого проводилося в стінах інституту 18 січня 2018 року. А вже по обіді фахівці Центру інформаційних технологій НУЦЗ України Піксасов М.М. та Монастирецький С.Є. разом з фахівцями відділу досліджень і статистики пожеж УкрНДІЦЗ Климасем Р.В. та Одинець А.В. презентували пілотну версію програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі «Статистичний облік пожеж» на робочій нараді в Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, очолюваній заступником директора Департаменту Деревинським Юрієм Володимировичем.
За результатами розгляду прийняли рішення: схвалити подальше впровадження в роботу територіальних органів ДСНС України пілотної версії програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі "Статистичний облік пожеж" шляхом її передачі в дослідницьку експлуатацію.
З метою опанування основ роботи на програмному забезпеченні також вирішено провести 24 січня 2018 року на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту науково-практичного семінару зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України.

IMG_2711.JPGIMG_2716.JPG


   
Останні новини
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
24 Січня14:46 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Некрутенка Костянтина Оникійовича з ювілеєм!
22 Січня10:08 Перші погони офіцера
19 Січня12:02 Розроблено пілотну версію програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж
28 Грудня19:45 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди Нового року та Різдва Христового!
28 Грудня18:42 В УкрНДІЦЗ відбувся святковий концерт з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового!
21 Грудня17:26 Рятувальники розповіли представникам мас-медіа про основні правила безпечного святкування новорічно-різдвяних свят
20 Грудня15:36 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
19 Грудня17:00 Діти працівників УкрНДІЦЗ завітали у гості до Святого Миколая
19 Грудня16:25 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Зінченка Миколу Антоновича з ювілеєм!
18 Грудня10:35 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Останні новини