ГоловнаОстанні новини19 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Розроблено пілотну версію програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж

Опубліковано: 19.01.2018, 12:02
Від 01 січня 2018 року набрав чинності та застосовується наказ ДСНС України "Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків" від 16 серпня 2017 р. № 445, відповідно до якого територіальні органи ДСНС України мають щомісячно до 05 числа включно, наступного за звітним періодом місяця, направляти до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту інформацію про пожежі за звітний період із наростаючим підсумком у вигляді масиву карток обліку пожеж.
Для виконання завдань, пов’язаних із формуванням масивів карток обліку пожеж спеціалістами територіальних органах ДСНС України, впродовж останніх двох місяців спільними зусиллями фахівців Національного університету цивільного захисту України й УкрНДІЦЗ проводилися роботи з розроблення відповідного програмного забезпечення, останнє доопрацювання якого проводилося в стінах інституту 18 січня 2018 року. А вже по обіді фахівці Центру інформаційних технологій НУЦЗ України Піксасов М.М. та Монастирецький С.Є. разом з фахівцями відділу досліджень і статистики пожеж УкрНДІЦЗ Климасем Р.В. та Одинець А.В. презентували пілотну версію програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі «Статистичний облік пожеж» на робочій нараді в Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, очолюваній заступником директора Департаменту Деревинським Юрієм Володимировичем.
За результатами розгляду прийняли рішення: схвалити подальше впровадження в роботу територіальних органів ДСНС України пілотної версії програмного забезпечення з формування картки обліку пожежі "Статистичний облік пожеж" шляхом її передачі в дослідницьку експлуатацію.
З метою опанування основ роботи на програмному забезпеченні також вирішено провести 24 січня 2018 року на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту науково-практичного семінару зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України.

IMG_2711.JPGIMG_2716.JPG


   
Останні новини
16 Листопада14:16 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений науково-практичний семінар
15 Листопада12:25 Колектив УкрНДІЦЗ сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
12 Листопада10:54 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь в осінньому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
7 Листопада20:21 Відбулася науково-технічна конференція “Стандартизація, оцінка відповідності та ринковий нагляд в електротехніці. Проблеми системи державних закупівель та їх вирішення. Євроінтеграційні зрушення”
6 Листопада19:55 6 листопада 2018 р. у віці 49 років пішов із життя підполковник служби цивільного захисту Шеверєв Євген Юрійович
6 Листопада15:56 Стенд УкрНДІЦЗ розпочав роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці “ELECTRO INSTALL-2018”
2 Листопада16:03 В УкрНДІЦЗ відбулося стажування співробітники ДВЛ
1 Листопада11:48 Отримано свідоцтво про державну реєстрацію наукового видання “Науковий вісник: державне управління”
25 Жовтня15:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
24 Жовтня19:12 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення”
24 Жовтня19:00 Відбулася Перша практична конференція “Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя”
23 Жовтня17:45 Розпочала роботу XXIІІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2018”
23 Жовтня17:40 Розпочала роботу Десята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини