ГоловнаОстанні новини23 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки

Опубліковано: 23.11.2017, 12:03
23 листопада на факультеті пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання круглого столу “Проблеми пожежної безпеки” відповідно до плану наукової і науково-технічної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У заході взяли участь понад 40 представників територіальних підрозділів, навчальних закладів, наукових установ ДСНС України, керівники підприємств України, що здійснюють свою діяльність у галузі пожежної безпеки.
Учасниками засідання від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту були: начальник науково-випробувального центру Тарас Скоробагатько та начальник відділу досліджень і статистики пожеж Руслан Климась.  
Очолив зібрання і вітав учасників круглого столу проректор з наукової роботи університету, доктор технічних наук, професор полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов. Протягом робочих засідань на базі кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій учасники заходу обговорили нові підходи до визначення  та забезпечення пожежної безпеки об’єктів, проблеми запровадження ризик-орієнтованого підходу; стан, проблемні питання та досвід дослідження пожеж  і  випробувальних робіт у галузі пожежної безпеки; проблемні питання у нормативній сфері в роботі  ДСНС, досвід та шляхи їх вирішення; проблеми  підготовки  фахівців у галузі пожежної безпеки, шляхи вирішення та практичний досвід. Під час обговорення присутні торкнулись також нормативно-правових аспектів роботи фахівців ДСНС України, питань необхідності внесення змін до чинних вимог і правил, обговорили деякі проблемні питання практичної роботи з дослідження пожеж та потреби поширення передового досвіду.
Окремо учасники круглого столу приділили увагу питанням підготовки фахівців як для підрозділів ДСНС України, так і для підприємств й установ, які здійснюють свою діяльність у галузі протипожежного забезпечення об’єктів України. У межах заходу також відбувся обмін інформацією про результати конструкторських робіт, наукових досліджень та здобутків,  обмін думками щодо актуальності і можливих шляхів їх практичного впровадження, визначення  кола проблем, котрі потребують скоординованого розв’язання.
Усі делегати отримали сертифікат учасника круглого столу “Проблеми пожежної безпеки”. За результатами заходу було ухвалено резолюцію, яка буде представлена на сайті університету.

01-qpr.jpg03-qpr.jpg

 

02-qpr.jpg05-qpr.jpg

 
Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

   
Останні новини
21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
7 Березня10:05 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
5 Березня10:48 Перші погони офіцера
22 Лютого15:52 Рятувальники Чорнобаївського району та науковці УкрНДІЦЗ відправили чергову партію гуманітарної допомоги в зону АТО
22 Лютого12:42 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
31 Січня16:38 УкрНДІЦЗ взяв участь у багаторівневих навчаннях
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
Останні новини