ГоловнаОстанні новини23 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки

Опубліковано: 23.11.2017, 12:03
23 листопада на факультеті пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання круглого столу “Проблеми пожежної безпеки” відповідно до плану наукової і науково-технічної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У заході взяли участь понад 40 представників територіальних підрозділів, навчальних закладів, наукових установ ДСНС України, керівники підприємств України, що здійснюють свою діяльність у галузі пожежної безпеки.
Учасниками засідання від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту були: начальник науково-випробувального центру Тарас Скоробагатько та начальник відділу досліджень і статистики пожеж Руслан Климась.  
Очолив зібрання і вітав учасників круглого столу проректор з наукової роботи університету, доктор технічних наук, професор полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов. Протягом робочих засідань на базі кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій учасники заходу обговорили нові підходи до визначення  та забезпечення пожежної безпеки об’єктів, проблеми запровадження ризик-орієнтованого підходу; стан, проблемні питання та досвід дослідження пожеж  і  випробувальних робіт у галузі пожежної безпеки; проблемні питання у нормативній сфері в роботі  ДСНС, досвід та шляхи їх вирішення; проблеми  підготовки  фахівців у галузі пожежної безпеки, шляхи вирішення та практичний досвід. Під час обговорення присутні торкнулись також нормативно-правових аспектів роботи фахівців ДСНС України, питань необхідності внесення змін до чинних вимог і правил, обговорили деякі проблемні питання практичної роботи з дослідження пожеж та потреби поширення передового досвіду.
Окремо учасники круглого столу приділили увагу питанням підготовки фахівців як для підрозділів ДСНС України, так і для підприємств й установ, які здійснюють свою діяльність у галузі протипожежного забезпечення об’єктів України. У межах заходу також відбувся обмін інформацією про результати конструкторських робіт, наукових досліджень та здобутків,  обмін думками щодо актуальності і можливих шляхів їх практичного впровадження, визначення  кола проблем, котрі потребують скоординованого розв’язання.
Усі делегати отримали сертифікат учасника круглого столу “Проблеми пожежної безпеки”. За результатами заходу було ухвалено резолюцію, яка буде представлена на сайті університету.

01-qpr.jpg03-qpr.jpg

 

02-qpr.jpg05-qpr.jpg

 
Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

   
Останні новини
14 Грудня15:03 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12 Грудня16:40 В інституту відпрацьовували програмне забезпечення з обліку пожеж
30 Листопада12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада15:17 УкрНДІЦЗ привітав Мишанського Костянтина Івановича з ювілеєм!
24 Листопада16:00 Науковці УкрНДІЦЗ провели навчання з питань пожежної безпеки для персоналу “Астарта-Київ”
23 Листопада12:03 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки
22 Листопада15:28 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
21 Листопада16:24 Розпочав роботу ІІ Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”
21 Листопада16:01 УкрНДІЦЗ взяв участь у четвертому засіданні Національної консультативної групи в рамках Програми PPRD East 2
13 Листопада14:28 Начальник УкрНДІЦЗ вручив погони офіцеру та нагородив працівників інституту
7 Листопада19:41 Розпочала роботу V Спеціалізована виставка “Екологія підприємства – 2017”
2 Листопада14:57 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
26 Жовтня16:32 Завершили свою роботу Дев’ята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
26 Жовтня15:18 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Жовтня15:12 Відбулося чергове стажування співробітників ДВЛ
Останні новини