ГоловнаОстанні новини23 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки

Опубліковано: 23.11.2017, 12:03
23 листопада на факультеті пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання круглого столу “Проблеми пожежної безпеки” відповідно до плану наукової і науково-технічної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У заході взяли участь понад 40 представників територіальних підрозділів, навчальних закладів, наукових установ ДСНС України, керівники підприємств України, що здійснюють свою діяльність у галузі пожежної безпеки.
Учасниками засідання від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту були: начальник науково-випробувального центру Тарас Скоробагатько та начальник відділу досліджень і статистики пожеж Руслан Климась.  
Очолив зібрання і вітав учасників круглого столу проректор з наукової роботи університету, доктор технічних наук, професор полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов. Протягом робочих засідань на базі кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій учасники заходу обговорили нові підходи до визначення  та забезпечення пожежної безпеки об’єктів, проблеми запровадження ризик-орієнтованого підходу; стан, проблемні питання та досвід дослідження пожеж  і  випробувальних робіт у галузі пожежної безпеки; проблемні питання у нормативній сфері в роботі  ДСНС, досвід та шляхи їх вирішення; проблеми  підготовки  фахівців у галузі пожежної безпеки, шляхи вирішення та практичний досвід. Під час обговорення присутні торкнулись також нормативно-правових аспектів роботи фахівців ДСНС України, питань необхідності внесення змін до чинних вимог і правил, обговорили деякі проблемні питання практичної роботи з дослідження пожеж та потреби поширення передового досвіду.
Окремо учасники круглого столу приділили увагу питанням підготовки фахівців як для підрозділів ДСНС України, так і для підприємств й установ, які здійснюють свою діяльність у галузі протипожежного забезпечення об’єктів України. У межах заходу також відбувся обмін інформацією про результати конструкторських робіт, наукових досліджень та здобутків,  обмін думками щодо актуальності і можливих шляхів їх практичного впровадження, визначення  кола проблем, котрі потребують скоординованого розв’язання.
Усі делегати отримали сертифікат учасника круглого столу “Проблеми пожежної безпеки”. За результатами заходу було ухвалено резолюцію, яка буде представлена на сайті університету.

01-qpr.jpg03-qpr.jpg

 

02-qpr.jpg05-qpr.jpg

 
Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

   
Останні новини
13 Липня11:19 В УкрНДІЦЗ відбувся додатковий підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
9 Липня10:56 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
4 Липня16:50 УкрНДІЦЗ взяв участь в урочистих заходах з нагоди 105-річчя створення КНДІСЕ
4 Липня09:04 Спеціальна випробувальна лабораторія УкрНДІЦЗ отримала Сертифікат визнання вимірювальних можливостей
27 Червня14:04 Вітання начальника УкрНДІЦЗ до Дня Конституції України
27 Червня13:40 В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
26 Червня14:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Червня17:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у семінар-занятті з обговорення проблемних питань, що виникають на місці пожеж
13 Червня14:45 УкрНДІЦЗ взяв участь в роботі міжнародного консультативного семінару та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III"
11 Червня15:39 УкрНДІЦЗ отримав сучасну оргтехніку
8 Червня14:37 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”
7 Червня16:19 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”
6 Червня16:36 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
31 Травня14:10 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Травня19:00 27 травня 2018 р. у віці 53 років пішла з життя кандидат технічних наук, підполковник служби цивільного захисту у відставці Якименко Олена Пилипівна
Останні новини