ГоловнаОстанні новини23 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки

Опубліковано: 23.11.2017, 12:03
23 листопада на факультеті пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання круглого столу “Проблеми пожежної безпеки” відповідно до плану наукової і науково-технічної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У заході взяли участь понад 40 представників територіальних підрозділів, навчальних закладів, наукових установ ДСНС України, керівники підприємств України, що здійснюють свою діяльність у галузі пожежної безпеки.
Учасниками засідання від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту були: начальник науково-випробувального центру Тарас Скоробагатько та начальник відділу досліджень і статистики пожеж Руслан Климась.  
Очолив зібрання і вітав учасників круглого столу проректор з наукової роботи університету, доктор технічних наук, професор полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов. Протягом робочих засідань на базі кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій учасники заходу обговорили нові підходи до визначення  та забезпечення пожежної безпеки об’єктів, проблеми запровадження ризик-орієнтованого підходу; стан, проблемні питання та досвід дослідження пожеж  і  випробувальних робіт у галузі пожежної безпеки; проблемні питання у нормативній сфері в роботі  ДСНС, досвід та шляхи їх вирішення; проблеми  підготовки  фахівців у галузі пожежної безпеки, шляхи вирішення та практичний досвід. Під час обговорення присутні торкнулись також нормативно-правових аспектів роботи фахівців ДСНС України, питань необхідності внесення змін до чинних вимог і правил, обговорили деякі проблемні питання практичної роботи з дослідження пожеж та потреби поширення передового досвіду.
Окремо учасники круглого столу приділили увагу питанням підготовки фахівців як для підрозділів ДСНС України, так і для підприємств й установ, які здійснюють свою діяльність у галузі протипожежного забезпечення об’єктів України. У межах заходу також відбувся обмін інформацією про результати конструкторських робіт, наукових досліджень та здобутків,  обмін думками щодо актуальності і можливих шляхів їх практичного впровадження, визначення  кола проблем, котрі потребують скоординованого розв’язання.
Усі делегати отримали сертифікат учасника круглого столу “Проблеми пожежної безпеки”. За результатами заходу було ухвалено резолюцію, яка буде представлена на сайті університету.

01-qpr.jpg03-qpr.jpg

 

02-qpr.jpg05-qpr.jpg

 
Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

   
Останні новини
22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
10 Жовтня17:48 XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018” продовжив свою роботу
10 Жовтня17:33 Відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
9 Жовтня20:14 Розпочав роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”
9 Жовтня19:56 УкрНДІЦЗ взяв учать у 20-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
9 Жовтня19:55 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
8 Жовтня10:38 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
5 Жовтня17:15 УкрНДІЦЗ взяв участь у семінарі Експертної служби МВС
4 Жовтня16:42 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
27 Вересня17:06 Представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
27 Вересня13:50 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Вересня16:06 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
20 Вересня16:28 УкрНДІЦЗ включено до технічного комітету стандартизації ТК 192 “Судова експертиза”
17 Вересня15:11 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Останні новини