ГоловнаОстанні новини17 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Під час відкриття XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок “Історія пожежного транспорту”

Опубліковано: 17.10.2017, 17:33
17 жовтня у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” розпочала роботу XXIІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2017”. В урочистій церемонії відкриття форуму взяли участь: перший заступник Головного вченого секретаря НАН України Володимир Ємельянов, начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту генерал-майора служби цивільного захисту Віталій Кропивницький, аташе з питань торгівлі Посольства США в Україні Мішель Сміт, президент Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців охоронної галузі Сергій Сидоренко,  начальник Державного науково-дослідного інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Держспецзв'язку України Дмитро Вергелес, директор компанії “Євроіндекс” Володимир Шмуклер,  представник компанії DASH в Україні Дмитро Баймуратов.
Після святкового перерізання червоної стрічки відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок, блоків, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту”. До цієї серії увійшли 4 екземпляра марок, блоків, конвертів та карток. На яких зображені пожежний автомобіль КрАЗ-63221, пожежний танк ГПМ-54, пожежний літак Ан-32П, пожежно-рятувальний катер ПК-10/130 (UMS1000). Продукція була виготовлена Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта”  за ініціативою УкрНДІЦЗ та  підтримкою Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Перед початком спецпогашення, начальник Центру філателістичної продукції УДППЗ “Укрпошта” Наталія Мухіна пояснила всім присутнім специфіку проведення такого заходу: “Спеціальний поштовий штемпель використовується лише один день. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню події. На ньому також зазначається назва заходу і зображується художній малюнок”.
Урочиста церемонія спецпогашення відбулася за участю Володимира Шмуклера та Віталія Станіславовича, під час якої вони одночасно взялися за печатку та проштампували конверти.
Усі бажаючи учасники заходу мали можливість придбати дану серію, адже цього дня на виставці працювало виїзне відділення Укрпошти.
У рамках форуму розпочала роботу й експозиція УкрНДІЦЗ. На якій представлено новітні технології, розроблені вченими інституту: індивідуальний пожежний ліхтар з вмонтованим датчиком нерухомості (експериментальний зразок), захисний одяг рятувальника, універсальний надувний рятувальний засіб на водних об’єктах, модернізований генератор піни ГПС-600 (М) з покращеними технічними характеристиками, ствол пробивний універсальний “Гарпун - 1”, автоматизований комплекс управління “Авіаційний пошук і рятування в Україні”, технологія для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі, карбаізол – так званий негорючий пінопласт, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.
Цього ж дня відвідувачі і гості експозиції УкрНДІЦЗ мали можливість ознайомитися з виробничо-практичним журналом “Надзвичайна ситуація +”, який створено за ініціативи УкрНДІЦЗ та  підтримки ДСНС.  Крім того, на заході також була представлена фотозона видання, де кожен міг сфотографуватися на пам'ять.
Загалом на виставці представлено декілька тематичних напрямків, а саме: технічні системи і засоби безпеки, системи відеонагляду, системи і засоби пожежної безпеки, охорона периметру, контроль доступу, антитерористичне обладнання, інформаційна безпека, обмундирування та екіпіровка, банківська безпека.

IMG_8284.JPGIMG_8330.JPG

 

IMG_8366.JPG

IMG_8383.JPG

 

IMG_8399.JPGIMG_8451.JPG

 

IMG_8498.JPGIMG_8236.JPG


   
Останні новини
21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
7 Березня10:05 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
5 Березня10:48 Перші погони офіцера
22 Лютого15:52 Рятувальники Чорнобаївського району та науковці УкрНДІЦЗ відправили чергову партію гуманітарної допомоги в зону АТО
22 Лютого12:42 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
31 Січня16:38 УкрНДІЦЗ взяв участь у багаторівневих навчаннях
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
Останні новини