ГоловнаОстанні новини17 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Під час відкриття XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок “Історія пожежного транспорту”

Опубліковано: 17.10.2017, 17:33
17 жовтня у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” розпочала роботу XXIІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2017”. В урочистій церемонії відкриття форуму взяли участь: перший заступник Головного вченого секретаря НАН України Володимир Ємельянов, начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту генерал-майора служби цивільного захисту Віталій Кропивницький, аташе з питань торгівлі Посольства США в Україні Мішель Сміт, президент Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців охоронної галузі Сергій Сидоренко,  начальник Державного науково-дослідного інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Держспецзв'язку України Дмитро Вергелес, директор компанії “Євроіндекс” Володимир Шмуклер,  представник компанії DASH в Україні Дмитро Баймуратов.
Після святкового перерізання червоної стрічки відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок, блоків, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту”. До цієї серії увійшли 4 екземпляра марок, блоків, конвертів та карток. На яких зображені пожежний автомобіль КрАЗ-63221, пожежний танк ГПМ-54, пожежний літак Ан-32П, пожежно-рятувальний катер ПК-10/130 (UMS1000). Продукція була виготовлена Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта”  за ініціативою УкрНДІЦЗ та  підтримкою Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Перед початком спецпогашення, начальник Центру філателістичної продукції УДППЗ “Укрпошта” Наталія Мухіна пояснила всім присутнім специфіку проведення такого заходу: “Спеціальний поштовий штемпель використовується лише один день. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню події. На ньому також зазначається назва заходу і зображується художній малюнок”.
Урочиста церемонія спецпогашення відбулася за участю Володимира Шмуклера та Віталія Станіславовича, під час якої вони одночасно взялися за печатку та проштампували конверти.
Усі бажаючи учасники заходу мали можливість придбати дану серію, адже цього дня на виставці працювало виїзне відділення Укрпошти.
У рамках форуму розпочала роботу й експозиція УкрНДІЦЗ. На якій представлено новітні технології, розроблені вченими інституту: індивідуальний пожежний ліхтар з вмонтованим датчиком нерухомості (експериментальний зразок), захисний одяг рятувальника, універсальний надувний рятувальний засіб на водних об’єктах, модернізований генератор піни ГПС-600 (М) з покращеними технічними характеристиками, ствол пробивний універсальний “Гарпун - 1”, автоматизований комплекс управління “Авіаційний пошук і рятування в Україні”, технологія для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі, карбаізол – так званий негорючий пінопласт, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.
Цього ж дня відвідувачі і гості експозиції УкрНДІЦЗ мали можливість ознайомитися з виробничо-практичним журналом “Надзвичайна ситуація +”, який створено за ініціативи УкрНДІЦЗ та  підтримки ДСНС.  Крім того, на заході також була представлена фотозона видання, де кожен міг сфотографуватися на пам'ять.
Загалом на виставці представлено декілька тематичних напрямків, а саме: технічні системи і засоби безпеки, системи відеонагляду, системи і засоби пожежної безпеки, охорона периметру, контроль доступу, антитерористичне обладнання, інформаційна безпека, обмундирування та екіпіровка, банківська безпека.

IMG_8284.JPGIMG_8330.JPG

 

IMG_8366.JPG

IMG_8383.JPG

 

IMG_8399.JPGIMG_8451.JPG

 

IMG_8498.JPGIMG_8236.JPG


   
Останні новини
28 Грудня19:45 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди Нового року та Різдва Христового!
28 Грудня18:42 В УкрНДІЦЗ відбувся святковий концерт з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового!
21 Грудня17:26 Рятувальники розповіли представникам мас-медіа про основні правила безпечного святкування новорічно-різдвяних свят
20 Грудня15:36 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
19 Грудня17:00 Діти працівників УкрНДІЦЗ завітали у гості до Святого Миколая
19 Грудня16:25 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Зінченка Миколу Антоновича з ювілеєм!
18 Грудня10:35 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
14 Грудня15:03 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12 Грудня16:40 В інституту відпрацьовували програмне забезпечення з обліку пожеж
30 Листопада12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада15:17 УкрНДІЦЗ привітав Мишанського Костянтина Івановича з ювілеєм!
24 Листопада16:00 Науковці УкрНДІЦЗ провели навчання з питань пожежної безпеки для персоналу “Астарта-Київ”
23 Листопада12:03 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки
22 Листопада15:28 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
21 Листопада16:24 Розпочав роботу ІІ Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”
Останні новини