ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 21:08
10 жовтня 2017 року, у рамках проведення ХІХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”.
Нагородження проводив начальник інституту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце отримали представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України: Мирошник Олег Миколайович, Землянський Олег Миколайович, Шкарабура Микола Григорович, Трошкін Сергій Едуардович за “Портативний піногенератор”.
За 2-ге місце, нагороди отримали: Майгур Віктор Григорович та творчий колектив  44-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, за роботу “Модернізація газоструменевого вакуумного апарату в повітряно-струменевий вакуумний апарат”.
За 3-тє місце були нагороджені: Сабина Віталій Олександрович та Абрамов Юрій Олексійович, фахівці Національного університету цивільного захисту України за роботу “Драбина рятувальника”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили: Шпильового Костянтина Валерійовича, Малютіна Дениса Валерійовича та творчий колектив 3-ї чергової зміни АРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області за роботу “Надувна рятувальна драбина”.
За 2-ге місце нагороди приймали: Нуянзін Олександр Михайлович, Поздєєв Сергій Валерійович та Кришталь Микола Андрійович, представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України за розробку “Конструкція горизонтальної вогневої печі для забезпечення достовірності результатів випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій”.
За 3-те місце нагороду отримали: Сенчихін Юрій Миколайович та Остапов Костянтин Михайлович, представники Національного університету цивільного захисту України, за “Ствол-розпилювач для подавання плоско-радільних струменів гелеутворюючих складів на пожежогасіння”.

IMG_7840.JPGIMG_7830.JPG

 

IMG_7843.JPGIMG_7850.JPG

 

IMG_7857.JPGIMG_7862.JPG


   
Останні новини
20 Жовтня13:14 Член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко ознайомився з експозицією УкрНДІЦЗ
19 Жовтня18:13 УкрНДІЦЗ вітає Жирарєва Олександра Петровича з ювілеєм!
19 Жовтня17:45 Серія поштових марок “Історія пожежного транспорту України”
19 Жовтня13:26 Триває XXIІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2017”
19 Жовтня13:21 У рамках XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбувся науково-практичний семінар “Нормування у сфері цивільного захисту”
18 Жовтня17:52 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання – запорука безпечності продукції”
17 Жовтня17:33 Під час відкриття XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок “Історія пожежного транспорту”
11 Жовтня17:23 XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”продовжив свою роботу
10 Жовтня21:08 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
10 Жовтня20:59 Науковці УкрНДІЦЗ взяли учать у 19-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
10 Жовтня20:46 Розпочав роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”
10 Жовтня20:34 У рамках XVІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2017” відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
9 Жовтня19:07 На пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ відбулися випробування системи пожежогасіння COOLFIRE
4 Жовтня15:36 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
29 Вересня15:51 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
Останні новини