ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 21:08
10 жовтня 2017 року, у рамках проведення ХІХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”.
Нагородження проводив начальник інституту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце отримали представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України: Мирошник Олег Миколайович, Землянський Олег Миколайович, Шкарабура Микола Григорович, Трошкін Сергій Едуардович за “Портативний піногенератор”.
За 2-ге місце, нагороди отримали: Майгур Віктор Григорович та творчий колектив  44-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, за роботу “Модернізація газоструменевого вакуумного апарату в повітряно-струменевий вакуумний апарат”.
За 3-тє місце були нагороджені: Сабина Віталій Олександрович та Абрамов Юрій Олексійович, фахівці Національного університету цивільного захисту України за роботу “Драбина рятувальника”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили: Шпильового Костянтина Валерійовича, Малютіна Дениса Валерійовича та творчий колектив 3-ї чергової зміни АРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області за роботу “Надувна рятувальна драбина”.
За 2-ге місце нагороди приймали: Нуянзін Олександр Михайлович, Поздєєв Сергій Валерійович та Кришталь Микола Андрійович, представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України за розробку “Конструкція горизонтальної вогневої печі для забезпечення достовірності результатів випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій”.
За 3-те місце нагороду отримали: Сенчихін Юрій Миколайович та Остапов Костянтин Михайлович, представники Національного університету цивільного захисту України, за “Ствол-розпилювач для подавання плоско-радільних струменів гелеутворюючих складів на пожежогасіння”.

IMG_7840.JPGIMG_7830.JPG

 

IMG_7843.JPGIMG_7850.JPG

 

IMG_7857.JPGIMG_7862.JPG


   
Останні новини
13 Липня11:19 В УкрНДІЦЗ відбувся додатковий підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
9 Липня10:56 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
4 Липня16:50 УкрНДІЦЗ взяв участь в урочистих заходах з нагоди 105-річчя створення КНДІСЕ
4 Липня09:04 Спеціальна випробувальна лабораторія УкрНДІЦЗ отримала Сертифікат визнання вимірювальних можливостей
27 Червня14:04 Вітання начальника УкрНДІЦЗ до Дня Конституції України
27 Червня13:40 В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
26 Червня14:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Червня17:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у семінар-занятті з обговорення проблемних питань, що виникають на місці пожеж
13 Червня14:45 УкрНДІЦЗ взяв участь в роботі міжнародного консультативного семінару та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III"
11 Червня15:39 УкрНДІЦЗ отримав сучасну оргтехніку
8 Червня14:37 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”
7 Червня16:19 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”
6 Червня16:36 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
31 Травня14:10 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Травня19:00 27 травня 2018 р. у віці 53 років пішла з життя кандидат технічних наук, підполковник служби цивільного захисту у відставці Якименко Олена Пилипівна
Останні новини