ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 21:08
10 жовтня 2017 року, у рамках проведення ХІХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”.
Нагородження проводив начальник інституту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце отримали представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України: Мирошник Олег Миколайович, Землянський Олег Миколайович, Шкарабура Микола Григорович, Трошкін Сергій Едуардович за “Портативний піногенератор”.
За 2-ге місце, нагороди отримали: Майгур Віктор Григорович та творчий колектив  44-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, за роботу “Модернізація газоструменевого вакуумного апарату в повітряно-струменевий вакуумний апарат”.
За 3-тє місце були нагороджені: Сабина Віталій Олександрович та Абрамов Юрій Олексійович, фахівці Національного університету цивільного захисту України за роботу “Драбина рятувальника”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили: Шпильового Костянтина Валерійовича, Малютіна Дениса Валерійовича та творчий колектив 3-ї чергової зміни АРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області за роботу “Надувна рятувальна драбина”.
За 2-ге місце нагороди приймали: Нуянзін Олександр Михайлович, Поздєєв Сергій Валерійович та Кришталь Микола Андрійович, представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України за розробку “Конструкція горизонтальної вогневої печі для забезпечення достовірності результатів випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій”.
За 3-те місце нагороду отримали: Сенчихін Юрій Миколайович та Остапов Костянтин Михайлович, представники Національного університету цивільного захисту України, за “Ствол-розпилювач для подавання плоско-радільних струменів гелеутворюючих складів на пожежогасіння”.

IMG_7840.JPGIMG_7830.JPG

 

IMG_7843.JPGIMG_7850.JPG

 

IMG_7857.JPGIMG_7862.JPG


   
Останні новини
14 Грудня15:03 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12 Грудня16:40 В інституту відпрацьовували програмне забезпечення з обліку пожеж
30 Листопада12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада15:17 УкрНДІЦЗ привітав Мишанського Костянтина Івановича з ювілеєм!
24 Листопада16:00 Науковці УкрНДІЦЗ провели навчання з питань пожежної безпеки для персоналу “Астарта-Київ”
23 Листопада12:03 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки
22 Листопада15:28 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
21 Листопада16:24 Розпочав роботу ІІ Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”
21 Листопада16:01 УкрНДІЦЗ взяв участь у четвертому засіданні Національної консультативної групи в рамках Програми PPRD East 2
13 Листопада14:28 Начальник УкрНДІЦЗ вручив погони офіцеру та нагородив працівників інституту
7 Листопада19:41 Розпочала роботу V Спеціалізована виставка “Екологія підприємства – 2017”
2 Листопада14:57 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
26 Жовтня16:32 Завершили свою роботу Дев’ята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
26 Жовтня15:18 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Жовтня15:12 Відбулося чергове стажування співробітників ДВЛ
Останні новини