ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

Опубліковано: 10.10.2017, 21:08
10 жовтня 2017 року, у рамках проведення ХІХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”.
Нагородження проводив начальник інституту Віталій Кропивницький.
У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце отримали представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України: Мирошник Олег Миколайович, Землянський Олег Миколайович, Шкарабура Микола Григорович, Трошкін Сергій Едуардович за “Портативний піногенератор”.
За 2-ге місце, нагороди отримали: Майгур Віктор Григорович та творчий колектив  44-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, за роботу “Модернізація газоструменевого вакуумного апарату в повітряно-струменевий вакуумний апарат”.
За 3-тє місце були нагороджені: Сабина Віталій Олександрович та Абрамов Юрій Олексійович, фахівці Національного університету цивільного захисту України за роботу “Драбина рятувальника”.
Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:
За 1-ше місце нагородили: Шпильового Костянтина Валерійовича, Малютіна Дениса Валерійовича та творчий колектив 3-ї чергової зміни АРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області за роботу “Надувна рятувальна драбина”.
За 2-ге місце нагороди приймали: Нуянзін Олександр Михайлович, Поздєєв Сергій Валерійович та Кришталь Микола Андрійович, представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України за розробку “Конструкція горизонтальної вогневої печі для забезпечення достовірності результатів випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій”.
За 3-те місце нагороду отримали: Сенчихін Юрій Миколайович та Остапов Костянтин Михайлович, представники Національного університету цивільного захисту України, за “Ствол-розпилювач для подавання плоско-радільних струменів гелеутворюючих складів на пожежогасіння”.

IMG_7840.JPGIMG_7830.JPG

 

IMG_7843.JPGIMG_7850.JPG

 

IMG_7857.JPGIMG_7862.JPG


   
Останні новини
21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
7 Березня10:05 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
5 Березня10:48 Перші погони офіцера
22 Лютого15:52 Рятувальники Чорнобаївського району та науковці УкрНДІЦЗ відправили чергову партію гуманітарної допомоги в зону АТО
22 Лютого12:42 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
31 Січня16:38 УкрНДІЦЗ взяв участь у багаторівневих навчаннях
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
Останні новини