ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 02.08.2017, 17:19
2 серпня,  продовжуючи ознайомлення з напрацюваннями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, фахівці Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій  відвідали пожежно-випробувальний полігон інституту.
Начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький та заступник начальника інституту  з протипожежного захисту та техногенної безпеки Олександр Борис продемонстрували гостям розробки інституту: ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, універсальний надувний рятувальний засіб, захисний одяг рятувальника, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, вогнезахисний засіб для деревини тощо.
Також  американським спеціалістам розповіли про новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування.  Із захопленням гості спостерігали як на очах, за лічені секунди сорбент локалізував нафтову пляму, роблячи воду, на якій було розлито нафту, чистою і прозорою.
Віталій Станіславович доповів про ще один винахід вчених УкрНДІЦЗ, так званий негорючий пінопласт – новий тип утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Усі присутні мали змогу практично переконатися у його вогнестійких властивостях та побачити відмінність від звичайного пінопласту.
Після цього працівники полігону наочно продемонстрували учасникам заходу зовнішній вигляд загороджувальної смуги з використанням сповільнювача горіння СГ-1, а також ліквідували змодельовану пожежу за допомогою хімічної піни з розчину карбамідного паропласту.
Крім того, учасники заходу мали можливість спостерігати за натурними вогневими випробуваннями теплоізоляційно-оздоблювальних систем на поширення вогню.
Далі американська делегація відвідала хімічну лабораторію, де проводяться дослідження та випробування, розроблених інститутом вогнезахисних речовин, лабораторію пожежотехнічного оснащення та засобів пожежогасіння, де учасникам заходу було продемонстровано установки для випробувань вогнегасників.
У лабораторії випробування речовин і матеріалів та електротехнічного обладнання їм пояснили  принцип роботи випробувальних установок.
Представники з США висловили своє враження, що на такому обладнанні фахівці інституту спроможні працювати за європейськими та американськими стандартами й методиками.
Під час заходу його учасники обговорили проблемні питання у сферах цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки та визначили, що у разі виникнення надзвичайної ситуації всі країни повинні діяти спільно й злагоджено.

IMG_5656.JPGIMG_5766.JPG

 

IMG_5782.JPGIMG_5824.JPG

 

IMG_5904.JPGIMG_5910.JPG

 

IMG_5969.JPGIMG_6034.JPG

 

IMG_6220.JPGIMG_6165.JPG

 

 

 


   
Останні новини
13 Липня11:19 В УкрНДІЦЗ відбувся додатковий підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
9 Липня10:56 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
4 Липня16:50 УкрНДІЦЗ взяв участь в урочистих заходах з нагоди 105-річчя створення КНДІСЕ
4 Липня09:04 Спеціальна випробувальна лабораторія УкрНДІЦЗ отримала Сертифікат визнання вимірювальних можливостей
27 Червня14:04 Вітання начальника УкрНДІЦЗ до Дня Конституції України
27 Червня13:40 В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
26 Червня14:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Червня17:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у семінар-занятті з обговорення проблемних питань, що виникають на місці пожеж
13 Червня14:45 УкрНДІЦЗ взяв участь в роботі міжнародного консультативного семінару та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III"
11 Червня15:39 УкрНДІЦЗ отримав сучасну оргтехніку
8 Червня14:37 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”
7 Червня16:19 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”
6 Червня16:36 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
31 Травня14:10 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Травня19:00 27 травня 2018 р. у віці 53 років пішла з життя кандидат технічних наук, підполковник служби цивільного захисту у відставці Якименко Олена Пилипівна
Останні новини