ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 02.08.2017, 17:19
2 серпня,  продовжуючи ознайомлення з напрацюваннями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, фахівці Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій  відвідали пожежно-випробувальний полігон інституту.
Начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький та заступник начальника інституту  з протипожежного захисту та техногенної безпеки Олександр Борис продемонстрували гостям розробки інституту: ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, універсальний надувний рятувальний засіб, захисний одяг рятувальника, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, вогнезахисний засіб для деревини тощо.
Також  американським спеціалістам розповіли про новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування.  Із захопленням гості спостерігали як на очах, за лічені секунди сорбент локалізував нафтову пляму, роблячи воду, на якій було розлито нафту, чистою і прозорою.
Віталій Станіславович доповів про ще один винахід вчених УкрНДІЦЗ, так званий негорючий пінопласт – новий тип утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Усі присутні мали змогу практично переконатися у його вогнестійких властивостях та побачити відмінність від звичайного пінопласту.
Після цього працівники полігону наочно продемонстрували учасникам заходу зовнішній вигляд загороджувальної смуги з використанням сповільнювача горіння СГ-1, а також ліквідували змодельовану пожежу за допомогою хімічної піни з розчину карбамідного паропласту.
Крім того, учасники заходу мали можливість спостерігати за натурними вогневими випробуваннями теплоізоляційно-оздоблювальних систем на поширення вогню.
Далі американська делегація відвідала хімічну лабораторію, де проводяться дослідження та випробування, розроблених інститутом вогнезахисних речовин, лабораторію пожежотехнічного оснащення та засобів пожежогасіння, де учасникам заходу було продемонстровано установки для випробувань вогнегасників.
У лабораторії випробування речовин і матеріалів та електротехнічного обладнання їм пояснили  принцип роботи випробувальних установок.
Представники з США висловили своє враження, що на такому обладнанні фахівці інституту спроможні працювати за європейськими та американськими стандартами й методиками.
Під час заходу його учасники обговорили проблемні питання у сферах цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки та визначили, що у разі виникнення надзвичайної ситуації всі країни повинні діяти спільно й злагоджено.

IMG_5656.JPGIMG_5766.JPG

 

IMG_5782.JPGIMG_5824.JPG

 

IMG_5904.JPGIMG_5910.JPG

 

IMG_5969.JPGIMG_6034.JPG

 

IMG_6220.JPGIMG_6165.JPG

 

 

 


   
Останні новини
20 Жовтня13:14 Член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко ознайомився з експозицією УкрНДІЦЗ
19 Жовтня18:13 УкрНДІЦЗ вітає Жирарєва Олександра Петровича з ювілеєм!
19 Жовтня17:45 Серія поштових марок “Історія пожежного транспорту України”
19 Жовтня13:26 Триває XXIІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2017”
19 Жовтня13:21 У рамках XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбувся науково-практичний семінар “Нормування у сфері цивільного захисту”
18 Жовтня17:52 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання – запорука безпечності продукції”
17 Жовтня17:33 Під час відкриття XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок “Історія пожежного транспорту”
11 Жовтня17:23 XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”продовжив свою роботу
10 Жовтня21:08 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
10 Жовтня20:59 Науковці УкрНДІЦЗ взяли учать у 19-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
10 Жовтня20:46 Розпочав роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”
10 Жовтня20:34 У рамках XVІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2017” відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
9 Жовтня19:07 На пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ відбулися випробування системи пожежогасіння COOLFIRE
4 Жовтня15:36 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
29 Вересня15:51 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
Останні новини