ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 02.08.2017, 17:19
2 серпня,  продовжуючи ознайомлення з напрацюваннями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, фахівці Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій  відвідали пожежно-випробувальний полігон інституту.
Начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький та заступник начальника інституту  з протипожежного захисту та техногенної безпеки Олександр Борис продемонстрували гостям розробки інституту: ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, універсальний надувний рятувальний засіб, захисний одяг рятувальника, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, вогнезахисний засіб для деревини тощо.
Також  американським спеціалістам розповіли про новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування.  Із захопленням гості спостерігали як на очах, за лічені секунди сорбент локалізував нафтову пляму, роблячи воду, на якій було розлито нафту, чистою і прозорою.
Віталій Станіславович доповів про ще один винахід вчених УкрНДІЦЗ, так званий негорючий пінопласт – новий тип утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Усі присутні мали змогу практично переконатися у його вогнестійких властивостях та побачити відмінність від звичайного пінопласту.
Після цього працівники полігону наочно продемонстрували учасникам заходу зовнішній вигляд загороджувальної смуги з використанням сповільнювача горіння СГ-1, а також ліквідували змодельовану пожежу за допомогою хімічної піни з розчину карбамідного паропласту.
Крім того, учасники заходу мали можливість спостерігати за натурними вогневими випробуваннями теплоізоляційно-оздоблювальних систем на поширення вогню.
Далі американська делегація відвідала хімічну лабораторію, де проводяться дослідження та випробування, розроблених інститутом вогнезахисних речовин, лабораторію пожежотехнічного оснащення та засобів пожежогасіння, де учасникам заходу було продемонстровано установки для випробувань вогнегасників.
У лабораторії випробування речовин і матеріалів та електротехнічного обладнання їм пояснили  принцип роботи випробувальних установок.
Представники з США висловили своє враження, що на такому обладнанні фахівці інституту спроможні працювати за європейськими та американськими стандартами й методиками.
Під час заходу його учасники обговорили проблемні питання у сферах цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки та визначили, що у разі виникнення надзвичайної ситуації всі країни повинні діяти спільно й злагоджено.

IMG_5656.JPGIMG_5766.JPG

 

IMG_5782.JPGIMG_5824.JPG

 

IMG_5904.JPGIMG_5910.JPG

 

IMG_5969.JPGIMG_6034.JPG

 

IMG_6220.JPGIMG_6165.JPG

 

 

 


   
Останні новини
14 Грудня15:03 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12 Грудня16:40 В інституту відпрацьовували програмне забезпечення з обліку пожеж
30 Листопада12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада15:17 УкрНДІЦЗ привітав Мишанського Костянтина Івановича з ювілеєм!
24 Листопада16:00 Науковці УкрНДІЦЗ провели навчання з питань пожежної безпеки для персоналу “Астарта-Київ”
23 Листопада12:03 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки
22 Листопада15:28 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
21 Листопада16:24 Розпочав роботу ІІ Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”
21 Листопада16:01 УкрНДІЦЗ взяв участь у четвертому засіданні Національної консультативної групи в рамках Програми PPRD East 2
13 Листопада14:28 Начальник УкрНДІЦЗ вручив погони офіцеру та нагородив працівників інституту
7 Листопада19:41 Розпочала роботу V Спеціалізована виставка “Екологія підприємства – 2017”
2 Листопада14:57 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
26 Жовтня16:32 Завершили свою роботу Дев’ята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
26 Жовтня15:18 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Жовтня15:12 Відбулося чергове стажування співробітників ДВЛ
Останні новини