ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 02.08.2017, 17:19
2 серпня,  продовжуючи ознайомлення з напрацюваннями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, фахівці Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій  відвідали пожежно-випробувальний полігон інституту.
Начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький та заступник начальника інституту  з протипожежного захисту та техногенної безпеки Олександр Борис продемонстрували гостям розробки інституту: ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, універсальний надувний рятувальний засіб, захисний одяг рятувальника, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, вогнезахисний засіб для деревини тощо.
Також  американським спеціалістам розповіли про новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування.  Із захопленням гості спостерігали як на очах, за лічені секунди сорбент локалізував нафтову пляму, роблячи воду, на якій було розлито нафту, чистою і прозорою.
Віталій Станіславович доповів про ще один винахід вчених УкрНДІЦЗ, так званий негорючий пінопласт – новий тип утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Усі присутні мали змогу практично переконатися у його вогнестійких властивостях та побачити відмінність від звичайного пінопласту.
Після цього працівники полігону наочно продемонстрували учасникам заходу зовнішній вигляд загороджувальної смуги з використанням сповільнювача горіння СГ-1, а також ліквідували змодельовану пожежу за допомогою хімічної піни з розчину карбамідного паропласту.
Крім того, учасники заходу мали можливість спостерігати за натурними вогневими випробуваннями теплоізоляційно-оздоблювальних систем на поширення вогню.
Далі американська делегація відвідала хімічну лабораторію, де проводяться дослідження та випробування, розроблених інститутом вогнезахисних речовин, лабораторію пожежотехнічного оснащення та засобів пожежогасіння, де учасникам заходу було продемонстровано установки для випробувань вогнегасників.
У лабораторії випробування речовин і матеріалів та електротехнічного обладнання їм пояснили  принцип роботи випробувальних установок.
Представники з США висловили своє враження, що на такому обладнанні фахівці інституту спроможні працювати за європейськими та американськими стандартами й методиками.
Під час заходу його учасники обговорили проблемні питання у сферах цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки та визначили, що у разі виникнення надзвичайної ситуації всі країни повинні діяти спільно й злагоджено.

IMG_5656.JPGIMG_5766.JPG

 

IMG_5782.JPGIMG_5824.JPG

 

IMG_5904.JPGIMG_5910.JPG

 

IMG_5969.JPGIMG_6034.JPG

 

IMG_6220.JPGIMG_6165.JPG

 

 

 


   
Останні новини
3 Серпня15:24 УкрНДІЦЗ отримав нову техніку від керівництва ДСНС України
2 Серпня17:19 Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
1 Серпня19:42 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні
27 Липня15:46 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
17 Липня12:28 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
29 Червня18:40 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції з питань хімічного, біологічного, радіаційного та ядерного захисту
29 Червня10:57 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Червня18:27 З нагоди відзначення Дня Конституції України колектив УкрНДІЦЗ відвідав Музей гетьманства
27 Червня15:00 Науковці УкрНДІЦЗ вітають колегу з отриманням премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові міста-героя Києва
26 Червня11:03 Віталій Кропивницький вручив науковцю УкрНДІЦЗ погони капітана
1 Червня13:59 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
31 Травня11:40 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки INFOS-2017
25 Травня11:01 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Травня10:29 Співробітників УкрНДІЦЗ нагородили почесними грамотами та подяками ДСНС України з нагоди Дня науки
11 Травня14:55 УкрНДІЦЗ та ГО “УСПТБ” підписали Договір про співробітництво
Останні новини