ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ

Опубліковано: 02.08.2017, 17:19
2 серпня,  продовжуючи ознайомлення з напрацюваннями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, фахівці Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій  відвідали пожежно-випробувальний полігон інституту.
Начальник УкрНДІЦЗ Віталій Кропивницький та заступник начальника інституту  з протипожежного захисту та техногенної безпеки Олександр Борис продемонстрували гостям розробки інституту: ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, універсальний надувний рятувальний засіб, захисний одяг рятувальника, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, вогнезахисний засіб для деревини тощо.
Також  американським спеціалістам розповіли про новітню технологію для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування.  Із захопленням гості спостерігали як на очах, за лічені секунди сорбент локалізував нафтову пляму, роблячи воду, на якій було розлито нафту, чистою і прозорою.
Віталій Станіславович доповів про ще один винахід вчених УкрНДІЦЗ, так званий негорючий пінопласт – новий тип утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Усі присутні мали змогу практично переконатися у його вогнестійких властивостях та побачити відмінність від звичайного пінопласту.
Після цього працівники полігону наочно продемонстрували учасникам заходу зовнішній вигляд загороджувальної смуги з використанням сповільнювача горіння СГ-1, а також ліквідували змодельовану пожежу за допомогою хімічної піни з розчину карбамідного паропласту.
Крім того, учасники заходу мали можливість спостерігати за натурними вогневими випробуваннями теплоізоляційно-оздоблювальних систем на поширення вогню.
Далі американська делегація відвідала хімічну лабораторію, де проводяться дослідження та випробування, розроблених інститутом вогнезахисних речовин, лабораторію пожежотехнічного оснащення та засобів пожежогасіння, де учасникам заходу було продемонстровано установки для випробувань вогнегасників.
У лабораторії випробування речовин і матеріалів та електротехнічного обладнання їм пояснили  принцип роботи випробувальних установок.
Представники з США висловили своє враження, що на такому обладнанні фахівці інституту спроможні працювати за європейськими та американськими стандартами й методиками.
Під час заходу його учасники обговорили проблемні питання у сферах цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки та визначили, що у разі виникнення надзвичайної ситуації всі країни повинні діяти спільно й злагоджено.

IMG_5656.JPGIMG_5766.JPG

 

IMG_5782.JPGIMG_5824.JPG

 

IMG_5904.JPGIMG_5910.JPG

 

IMG_5969.JPGIMG_6034.JPG

 

IMG_6220.JPGIMG_6165.JPG

 

 

 


   
Останні новини
21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
7 Березня10:05 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
5 Березня10:48 Перші погони офіцера
22 Лютого15:52 Рятувальники Чорнобаївського району та науковці УкрНДІЦЗ відправили чергову партію гуманітарної допомоги в зону АТО
22 Лютого12:42 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
31 Січня16:38 УкрНДІЦЗ взяв участь у багаторівневих навчаннях
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
Останні новини